Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. aug 2022
19:00
Frem Hellebæk
4
Virum-Sorgenfri BK
4
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2022
10:00
Hørsholm-Usserød IK
FC Rudersdal
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2022
10:00
Lundtofte Boldklub
1
Humlebæk BK
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2022
18:00
Humlebæk BK
2
Frem Hellebæk
2
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2022
10:30
Virum-Sorgenfri BK
3
Hørsholm-Usserød IK
2
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2022
13:30
FC Rudersdal
9
Lundtofte Boldklub
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2022
18:45
Hørsholm-Usserød IK
5
Humlebæk BK
3
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2022
19:00
Frem Hellebæk
1
Lundtofte Boldklub
2
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
10:30
Virum-Sorgenfri BK
0
FC Rudersdal
0
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2022
18:45
Frem Hellebæk
7
FC Rudersdal
1
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
11:30
Lundtofte Boldklub
6
Hørsholm-Usserød IK
2
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2022
18:00
Humlebæk BK
2
Virum-Sorgenfri BK
4
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
10:00
Hørsholm-Usserød IK
4
Frem Hellebæk
2
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
11:00
FC Rudersdal
0
Humlebæk BK
4
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
12:00
Virum-Sorgenfri BK
0
Lundtofte Boldklub
2
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2022
18:00
Humlebæk BK
5
Lundtofte Boldklub
1
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Frem Hellebæk
HMH
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
13:30
FC Rudersdal
4
Hørsholm-Usserød IK
9
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2022
17:45
Frem Hellebæk
7
Humlebæk BK
2
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
10:00
Hørsholm-Usserød IK
4
Virum-Sorgenfri BK
1
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
11:30
Lundtofte Boldklub
3
FC Rudersdal
4
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2022
18:00
Humlebæk BK
1
Hørsholm-Usserød IK
1
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
11:30
Lundtofte Boldklub
5
Frem Hellebæk
3
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
13:30
FC Rudersdal
7
Virum-Sorgenfri BK
1
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
10:00
Hørsholm-Usserød IK
2
Lundtofte Boldklub
5
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
10:30
Virum-Sorgenfri BK
4
Humlebæk BK
4
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
13:30
FC Rudersdal
1
Frem Hellebæk
7
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2022
18:00
Humlebæk BK
2
FC Rudersdal
3
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2022
17:00
Frem Hellebæk
13
Hørsholm-Usserød IK
0
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2022
17:30
Lundtofte Boldklub
3
Virum-Sorgenfri BK
1
|
Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:
https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A