MENU

U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår, Pulje 6 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
722682 ti
09-08 2022
Kl. 18:45
Køge BK Holmegaard GB (2) Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Udehold taberdømt
722681
on
10-08 2022
Kl. 18:00
Oversidder Store Heddinge BK
722679 on
10-08 2022
Kl. 19:00
Solrød FC Rødvig G&I Solrød Idrætscenter
2
-
2
722678
to
11-08 2022
Kl. 18:00
Rønnede IF Herfølge BK Rønnedehallen
4
-
6
722680 to
11-08 2022
Kl. 18:30
AIK 65 Strøby Fodbold Faxe Ladeplads IF Strøbyhallen
6
-
4
722687 ti
16-08 2022
Kl. 17:30
Holmegaard GB (2) AIK 65 Strøby Fodbold Holmegårdhallen
5
-
2
722685 on
17-08 2022
Kl. 17:30
Rødvig G&I Rønnede IF Rødvig Stadion
7
-
1
722683
on
17-08 2022
Kl. 18:30
Store Heddinge BK Køge BK St. Heddinge Stadion
4
-
3
722684
fr
19-08 2022
Kl. 19:00
Herfølge BK Oversidder Herfølge Stadion
722692
ti
23-08 2022
Kl. 19:15
Køge BK AIK 65 Strøby Fodbold Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
7
-
4
722689 to
25-08 2022
Kl. 18:00
Rønnede IF Faxe Ladeplads IF Rønnedehallen
3
-
4
722688
27-08 2022
Kl. 10:00
Store Heddinge BK Herfølge BK St. Heddinge Stadion
11
-
1
722691
27-08 2022
Kl. 10:00
Oversidder Rødvig G&I
722690
27-08 2022
Kl. 12:00
Solrød FC Holmegaard GB (2) Solrød Idrætscenter
1
-
2
722806 ti
30-08 2022
Kl. 17:30
Holmegaard GB (2) Rønnede IF Holmegårdhallen
Hjemmehold taberdømt
722694
on
31-08 2022
Kl. 17:30
Rødvig G&I Store Heddinge BK Rødvig Stadion
2
-
3
722693
fr
02-09 2022
Kl. 18:45
Herfølge BK Køge BK Herfølge Stadion
13
-
1
722686
03-09 2022
Kl. 11:00
Faxe Ladeplads IF Solrød FC Faxe Ladeplads Stadion
1
-
3
722696
03-09 2022
Kl. 11:00
Faxe Ladeplads IF Oversidder Faxe Ladeplads Stadion
722811
ti
06-09 2022
Kl. 18:30
Køge BK Solrød FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
6
-
2
722810 on
07-09 2022
Kl. 18:00
Oversidder Holmegaard GB (2)
722807
on
07-09 2022
Kl. 18:30
Store Heddinge BK Faxe Ladeplads IF St. Heddinge Stadion
5
-
0
722808 to
08-09 2022
Kl. 18:00
Rønnede IF AIK 65 Strøby Fodbold Rønnedehallen
2
-
2
722809
fr
09-09 2022
Kl. 18:30
Herfølge BK Rødvig G&I Herfølge Stadion
1
-
1
722816
ti
13-09 2022
Kl. 17:30
Holmegaard GB (2) Store Heddinge BK Holmegårdhallen
5
-
0
722695 to
15-09 2022
Kl. 18:30
AIK 65 Strøby Fodbold Solrød FC Strøbyhallen
2
-
3
722814 to
15-09 2022
Kl. 18:30
AIK 65 Strøby Fodbold Oversidder Strøbyhallen
722815
17-09 2022
Kl. 11:00
Faxe Ladeplads IF Herfølge BK Faxe Ladeplads Stadion
1
-
4
722812
17-09 2022
Kl. 12:00
Solrød FC Rønnede IF Solrød Idrætscenter
2
-
2
722821
ti
20-09 2022
Kl. 17:45
Køge BK Rønnede IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
8
-
2
722819 on
21-09 2022
Kl. 17:30
Rødvig G&I Faxe Ladeplads IF Rødvig Stadion
1
-
0
722817
on
21-09 2022
Kl. 17:45
Store Heddinge BK AIK 65 Strøby Fodbold St. Heddinge Stadion
9
-
0
722820 on
21-09 2022
Kl. 18:00
Oversidder Solrød FC
722818 fr
23-09 2022
Kl. 17:45
Herfølge BK Holmegaard GB (2) Herfølge Stadion
Udehold taberdømt
722825
ti
27-09 2022
Kl. 17:30
Køge BK Faxe Ladeplads IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
7
-
3
722826 ti
27-09 2022
Kl. 17:30
Holmegaard GB (2) Rødvig G&I Holmegårdhallen
0
-
1
722822 to
29-09 2022
Kl. 18:00
Rønnede IF Oversidder Rønnedehallen
722824
to
29-09 2022
Kl. 18:00
AIK 65 Strøby Fodbold Herfølge BK Strøbyhallen
1
-
9
722813
01-10 2022
Kl. 11:00
Rødvig G&I Køge BK Rødvig Stadion
5
-
1
722829 on
05-10 2022
Kl. 17:30
Rødvig G&I AIK 65 Strøby Fodbold Rødvig Stadion
0
-
0
722830 on
05-10 2022
Kl. 18:00
Oversidder Køge BK
722827
to
06-10 2022
Kl. 17:15
Store Heddinge BK Rønnede IF St. Heddinge Stadion
6
-
1
722828
to
06-10 2022
Kl. 17:15
Herfølge BK Solrød FC Herfølge Stadion
3
-
1
722831
08-10 2022
Kl. 11:00
Faxe Ladeplads IF Holmegaard GB (2) Faxe Ladeplads Stadion
722823
09-10 2022
Kl. 10:00
Solrød FC Store Heddinge BK Solrød Idrætscenter
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind