MENU

U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
703221
13-08 2022
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Ålholm IF (1) Allerød Idrætspark
2
-
1
703224
13-08 2022
Kl. 12:00
FC Rudersdal Hørsholm-Usserød IK Rundforbi Stadion
9
-
0
703223
14-08 2022
Kl. 12:15
Gilleleje FK Espergærde IF Nellerupgård Stadion
8
-
0
703228
on
17-08 2022
Kl. 19:00
LSF (2) Allerød Fodbold Klub Smørum Idrætscenter
8
-
3
703230
on
17-08 2022
Kl. 19:00
Annisse IF Gilleleje FK Annisse Stadion
3
-
1
703227
20-08 2022
Kl. 10:00
Ålholm IF (1) FC Rudersdal Ålholmskolen
6
-
0
703226
21-08 2022
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK Fredensborg BI Hørsholm Idrætspark
1
-
10
703229
21-08 2022
Kl. 12:00
Espergærde IF Lynge-Uggeløse IF Mørdrup Idrætsanlæg
3
-
6
703231
28-08 2022
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK Ålholm IF (1) Hørsholm Idrætspark
3
-
5
703232
28-08 2022
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Espergærde IF Allerød Idrætspark
11
-
0
703235
28-08 2022
Kl. 10:00
Fredensborg BI Gilleleje FK Fredensborg Stadion
1
-
3
703233
28-08 2022
Kl. 11:00
Lynge-Uggeløse IF Annisse IF Lyngehallen
0
-
1
703234
28-08 2022
Kl. 12:00
FC Rudersdal LSF (2) Rundforbi Stadion
0
-
4
703237
on
31-08 2022
Kl. 18:45
LSF (2) Hørsholm-Usserød IK Smørum Idrætscenter
8
-
0
703240
on
31-08 2022
Kl. 18:45
Annisse IF Allerød Fodbold Klub Annisse Stadion
6
-
1
703238
03-09 2022
Kl. 12:15
Gilleleje FK Lynge-Uggeløse IF Nellerupgård Stadion
3
-
1
703239
04-09 2022
Kl. 12:00
Espergærde IF FC Rudersdal Mørdrup Idrætsanlæg
5
-
2
703236
ma
05-09 2022
Kl. 17:30
Ålholm IF (1) Fredensborg BI Ålholmskolen
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
703242
10-09 2022
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Gilleleje FK Allerød Idrætspark
2
-
11
703243
10-09 2022
Kl. 10:00
Ålholm IF (1) LSF (2) Ålholmskolen
6
-
5
703244
10-09 2022
Kl. 12:00
FC Rudersdal Annisse IF Rundforbi Stadion
1
-
14
703241 on
14-09 2022
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Espergærde IF Hørsholm Idrætspark
5
-
4
703245
to
15-09 2022
Kl. 18:00
Fredensborg BI Lynge-Uggeløse IF Fredensborg Stadion
4
-
1
703248
17-09 2022
Kl. 12:15
Gilleleje FK FC Rudersdal Nellerupgård Stadion
3
-
0
703246
18-09 2022
Kl. 11:00
Lynge-Uggeløse IF Allerød Fodbold Klub Lyngehallen
1
-
4
703249 ma
19-09 2022
Kl. 17:15
Espergærde IF Ålholm IF (1) Mørdrup Idrætsanlæg
5
-
8
703253 on
21-09 2022
Kl. 18:15
LSF (2) Espergærde IF Smørum Idrætscenter
2
-
5
703252
24-09 2022
Kl. 10:00
Ålholm IF (1) Annisse IF Ålholmskolen
2
-
2
703254
24-09 2022
Kl. 12:00
FC Rudersdal Lynge-Uggeløse IF Rundforbi Stadion
1
-
3
703251
25-09 2022
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK Gilleleje FK Hørsholm Idrætspark
1
-
12
703255
25-09 2022
Kl. 10:00
Fredensborg BI Allerød Fodbold Klub Fredensborg Stadion
1
-
3
703260
on
28-09 2022
Kl. 17:30
Annisse IF LSF (2) Annisse Stadion
6
-
1
703256
01-10 2022
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub FC Rudersdal Allerød Idrætspark
9
-
4
703258
01-10 2022
Kl. 12:15
Gilleleje FK Ålholm IF (1) Nellerupgård Stadion
8
-
2
703259
02-10 2022
Kl. 10:00
Fredensborg BI Espergærde IF Fredensborg Stadion
7
-
3
703257
02-10 2022
Kl. 11:00
Lynge-Uggeløse IF Hørsholm-Usserød IK Lyngehallen
3
-
4
703262 ti
04-10 2022
Kl. 17:30
Ålholm IF (1) Lynge-Uggeløse IF Ålholmskolen
4
-
1
703263
08-10 2022
Kl. 10:00
LSF (2) Gilleleje FK Smørum Idrætscenter
2
-
3
703264
08-10 2022
Kl. 12:30
FC Rudersdal Fredensborg BI Rundforbi Stadion
2
-
5
703261
09-10 2022
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK Allerød Fodbold Klub Hørsholm Idrætspark
3
-
4
703265
09-10 2022
Kl. 12:00
Espergærde IF Annisse IF Mørdrup Idrætsanlæg
1
-
7
703225
15-10 2022
Kl. 10:00
Fredensborg BI Annisse IF Fredensborg Stadion
3
-
5
703250
22-10 2022
Kl. 11:00
Annisse IF Hørsholm-Usserød IK Annisse Stadion
Udehold taberdømt
703247
23-10 2022
Kl. 11:00
LSF (2) Fredensborg BI Smørum Idrætscenter
5
-
2
703222
30-10 2022
Kl. 11:00
Lynge-Uggeløse IF LSF (2) Lyngehallen Kunstgræs
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind