U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår, Pulje 4 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
703515
ma08-08 2022
18:00 RB 1906 Holbæk B&I Roskilde Idrætspark
0
-
9
08. aug 2022
18:00
RB 1906
0
Holbæk B&I
9
703518
ti09-08 2022
18:00 Svinninge IF Greve Fodbold Svinninge Sportscenter
7
-
1
09. aug 2022
18:00
Svinninge IF
7
Greve Fodbold
1
703516
13-08 2022
10:00 Albertslund IF Tølløse BK Albertslund Stadion
4
-
3
13. aug 2022
10:00
Albertslund IF
4
Tølløse BK
3
703519
13-08 2022
10:00 Såby Fodbold Vallensbæk IF Hvalsø ny Idrætsplads
1
-
6
13. aug 2022
10:00
Såby Fodbold
1
Vallensbæk IF
6
703517
13-08 2022
10:10 Fløng-Hedehusene Fodbold Nykøbing IF Hedehusene Idrætspark
9
-
1
13. aug 2022
10:10
Fløng-Hedehusene Fodbold
9
Nykøbing IF
1
703522
ma15-08 2022
18:00 Tølløse BK RB 1906 Tølløse Stadion
5
-
0
15. aug 2022
18:00
Tølløse BK
5
RB 1906
0
703523
ma15-08 2022
18:00 Nykøbing IF Albertslund IF Kongeengen
UHT
15. aug 2022
18:00
Nykøbing IF
Albertslund IF
UHT
703521
on17-08 2022
19:00 Holbæk B&I Svinninge IF Holbæk Sportsby
1
-
7
17. aug 2022
19:00
Holbæk B&I
1
Svinninge IF
7
703524
to18-08 2022
17:30 Vallensbæk IF Fløng-Hedehusene Fodbold Vallensbæk Idrætscenter
2
-
2
18. aug 2022
17:30
Vallensbæk IF
2
Fløng-Hedehusene Fodbold
2
703526
ti23-08 2022
17:30 RB 1906 Nykøbing IF Roskilde Idrætspark
4
-
3
23. aug 2022
17:30
RB 1906
4
Nykøbing IF
3
703552
ti23-08 2022
18:00 Svinninge IF Tølløse BK Svinninge Sportscenter
8
-
2
23. aug 2022
18:00
Svinninge IF
8
Tølløse BK
2
703527
27-08 2022
10:00 Albertslund IF Vallensbæk IF Albertslund Stadion
1
-
12
27. aug 2022
10:00
Albertslund IF
1
Vallensbæk IF
12
703553
27-08 2022
10:00 Såby Fodbold Fløng-Hedehusene Fodbold Hvalsø ny Idrætsplads
4
-
10
27. aug 2022
10:00
Såby Fodbold
4
Fløng-Hedehusene Fodbold
10
703525
28-08 2022
10:00 Greve Fodbold Holbæk B&I Greve Idræts Center
7
-
1
28. aug 2022
10:00
Greve Fodbold
7
Holbæk B&I
1
703557
ti30-08 2022
18:00 Nykøbing IF Svinninge IF Kongeengen
2
-
1
30. aug 2022
18:00
Nykøbing IF
2
Svinninge IF
1
703555
on31-08 2022
18:00 Tølløse BK Greve Fodbold Tølløse Stadion
1
-
4
31. aug 2022
18:00
Tølløse BK
1
Greve Fodbold
4
703554
on31-08 2022
18:45 Holbæk B&I Såby Fodbold Holbæk Sportsby
4
-
7
31. aug 2022
18:45
Holbæk B&I
4
Såby Fodbold
7
703556
03-09 2022
10:00 Fløng-Hedehusene Fodbold Albertslund IF Hedehusene Idrætspark
13
-
0
03. sep 2022
10:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
13
Albertslund IF
0
703558
03-09 2022
10:13 Vallensbæk IF RB 1906 Vallensbæk Idrætscenter
UMH
03. sep 2022
10:13
Vallensbæk IF
RB 1906
UMH
703520
03-09 2022
11:00 Greve Fodbold Såby Fodbold Greve Idræts Center
3
-
1
03. sep 2022
11:00
Greve Fodbold
3
Såby Fodbold
1
703562
ti06-09 2022
18:00 Svinninge IF Vallensbæk IF Svinninge Sportscenter
3
-
2
06. sep 2022
18:00
Svinninge IF
3
Vallensbæk IF
2
703560
on07-09 2022
18:00 RB 1906 Fløng-Hedehusene Fodbold Roskilde Idrætspark
1
-
15
07. sep 2022
18:00
RB 1906
1
Fløng-Hedehusene Fodbold
15
703561
on07-09 2022
18:30 Holbæk B&I Tølløse BK Holbæk Sportsby
1
-
7
07. sep 2022
18:30
Holbæk B&I
1
Tølløse BK
7
703563
10-09 2022
10:00 Såby Fodbold Albertslund IF Hvalsø ny Idrætsplads
5
-
2
10. sep 2022
10:00
Såby Fodbold
5
Albertslund IF
2
703559
11-09 2022
10:00 Greve Fodbold Nykøbing IF Greve Idræts Center
5
-
1
11. sep 2022
10:00
Greve Fodbold
5
Nykøbing IF
1
703565
ma12-09 2022
18:00 Tølløse BK Såby Fodbold Tølløse Stadion
5
-
2
12. sep 2022
18:00
Tølløse BK
5
Såby Fodbold
2
703567
ti13-09 2022
18:00 Nykøbing IF Holbæk B&I Kongeengen
1
-
3
13. sep 2022
18:00
Nykøbing IF
1
Holbæk B&I
3
703564
17-09 2022
10:00 Albertslund IF RB 1906 Albertslund Stadion
3
-
1
17. sep 2022
10:00
Albertslund IF
3
RB 1906
1
703566
17-09 2022
10:00 Fløng-Hedehusene Fodbold Svinninge IF Hedehusene Idrætspark
9
-
2
17. sep 2022
10:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
9
Svinninge IF
2
703568
17-09 2022
10:15 Vallensbæk IF Greve Fodbold Vallensbæk Idrætscenter
4
-
2
17. sep 2022
10:15
Vallensbæk IF
4
Greve Fodbold
2
703609
ma19-09 2022
18:00 Tølløse BK Nykøbing IF Tølløse Stadion
1
-
2
19. sep 2022
18:00
Tølløse BK
1
Nykøbing IF
2
703608
on21-09 2022
17:45 Holbæk B&I Vallensbæk IF Holbæk Sportsby
0
-
1
21. sep 2022
17:45
Holbæk B&I
0
Vallensbæk IF
1
703611
24-09 2022
10:00 Såby Fodbold RB 1906 Hvalsø ny Idrætsplads
UHT
24. sep 2022
10:00
Såby Fodbold
RB 1906
UHT
703569
25-09 2022
10:00 Greve Fodbold Fløng-Hedehusene Fodbold Greve Idræts Center
2
-
6
25. sep 2022
10:00
Greve Fodbold
2
Fløng-Hedehusene Fodbold
6
703610
25-09 2022
15:00 Svinninge IF Albertslund IF Svinninge Sportscenter
2
-
1
25. sep 2022
15:00
Svinninge IF
2
Albertslund IF
1
703612
ti27-09 2022
17:30 RB 1906 Svinninge IF Roskilde Idrætspark
2
-
6
27. sep 2022
17:30
RB 1906
2
Svinninge IF
6
703613
01-10 2022
10:00 Albertslund IF Greve Fodbold Albertslund Stadion
3
-
4
01. okt 2022
10:00
Albertslund IF
3
Greve Fodbold
4
703614
01-10 2022
10:00 Fløng-Hedehusene Fodbold Holbæk B&I Hedehusene Idrætspark
12
-
0
01. okt 2022
10:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
12
Holbæk B&I
0
703615
01-10 2022
10:00 Såby Fodbold Nykøbing IF Hvalsø ny Idrætsplads
2
-
3
01. okt 2022
10:00
Såby Fodbold
2
Nykøbing IF
3
703616
01-10 2022
10:15 Vallensbæk IF Tølløse BK Vallensbæk Idrætscenter
3
-
2
01. okt 2022
10:15
Vallensbæk IF
3
Tølløse BK
2
703619
ma03-10 2022
18:00 Tølløse BK Fløng-Hedehusene Fodbold Tølløse Stadion
2
-
3
03. okt 2022
18:00
Tølløse BK
2
Fløng-Hedehusene Fodbold
3
703620
ti04-10 2022
18:00 Svinninge IF Såby Fodbold Svinninge Sportscenter
3
-
3
04. okt 2022
18:00
Svinninge IF
3
Såby Fodbold
3
703621
ti04-10 2022
18:00 Nykøbing IF Vallensbæk IF Kongeengen
1
-
5
04. okt 2022
18:00
Nykøbing IF
1
Vallensbæk IF
5
703618
08-10 2022
10:00 Holbæk B&I Albertslund IF Holbæk Sportsby
2
-
10
08. okt 2022
10:00
Holbæk B&I
2
Albertslund IF
10
703617
09-10 2022
10:00 Greve Fodbold RB 1906 Greve Idræts Center
4
-
2
09. okt 2022
10:00
Greve Fodbold
4
RB 1906
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind