U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår, Pulje 1 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
609211
to11-08 2022
18:00 Ålholm IF IF Skjold Birkerød Ålholmskolen
0
-
0
11. aug 2022
18:00
Ålholm IF
0
IF Skjold Birkerød
0
609217
14-08 2022
10:00 Lyngby Boldklub 1921 IF Bytoften Lyngby Stadion
6
-
3
14. aug 2022
10:00
Lyngby Boldklub 1921
6
IF Bytoften
3
611165
fr19-08 2022
17:15 Bagsværd BK Farum BK Bagsværd Stadion Kunstgræs
HHT
19. aug 2022
17:15
Bagsværd BK
Farum BK
HHT
609389
20-08 2022
10:00 BSF Lyngby Boldklub 1921 Ballerup Idrætspark
7
-
7
20. aug 2022
10:00
BSF
7
Lyngby Boldklub 1921
7
613206
20-08 2022
10:00 IF Skjold Birkerød Gilleleje FK Birkerød Stadion
3
-
3
20. aug 2022
10:00
IF Skjold Birkerød
3
Gilleleje FK
3
611214
20-08 2022
10:30 FC Bella Virum-Sorgenfri BK Mørkhøj Skole
1
-
11
20. aug 2022
10:30
FC Bella
1
Virum-Sorgenfri BK
11
613207
21-08 2022
11:30 IF Bytoften Ålholm IF Gladsaxe skole
3
-
1
21. aug 2022
11:30
IF Bytoften
3
Ålholm IF
1
613211
on24-08 2022
19:00 Farum BK FC Bella Farum Park
2
-
4
24. aug 2022
19:00
Farum BK
2
FC Bella
4
613208
27-08 2022
10:00 BSF Bagsværd BK Ballerup Idrætspark
2
-
1
27. aug 2022
10:00
BSF
2
Bagsværd BK
1
613210
27-08 2022
12:30 Gilleleje FK IF Bytoften Nellerupgård Stadion
1
-
0
27. aug 2022
12:30
Gilleleje FK
1
IF Bytoften
0
617675
28-08 2022
10:00 Lyngby Boldklub 1921 Ålholm IF Lyngby Stadion
UHT
28. aug 2022
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Ålholm IF
UHT
613209
28-08 2022
10:30 Virum-Sorgenfri BK IF Skjold Birkerød Virum Stadion
1
-
2
28. aug 2022
10:30
Virum-Sorgenfri BK
1
IF Skjold Birkerød
2
617718
to01-09 2022
18:00 Ålholm IF Gilleleje FK Ålholmskolen
1
-
1
01. sep 2022
18:00
Ålholm IF
1
Gilleleje FK
1
617676
fr02-09 2022
18:30 Bagsværd BK Lyngby Boldklub 1921 Bagsværd Stadion Kunstgræs
1
-
9
02. sep 2022
18:30
Bagsværd BK
1
Lyngby Boldklub 1921
9
617719
03-09 2022
10:00 IF Skjold Birkerød Farum BK Birkerød Stadion
2
-
4
03. sep 2022
10:00
IF Skjold Birkerød
2
Farum BK
4
617717
03-09 2022
10:30 FC Bella BSF Mørkhøj Skole
0
-
4
03. sep 2022
10:30
FC Bella
0
BSF
4
617720
04-09 2022
11:30 IF Bytoften Virum-Sorgenfri BK Gladsaxe skole
0
-
5
04. sep 2022
11:30
IF Bytoften
0
Virum-Sorgenfri BK
5
617734
on07-09 2022
18:30 Farum BK IF Bytoften Farum Park
1
-
4
07. sep 2022
18:30
Farum BK
1
IF Bytoften
4
617721
10-09 2022
10:00 BSF IF Skjold Birkerød Ballerup Idrætspark
2
-
3
10. sep 2022
10:00
BSF
2
IF Skjold Birkerød
3
617732
10-09 2022
10:30 Virum-Sorgenfri BK Ålholm IF Virum Stadion
2
-
1
10. sep 2022
10:30
Virum-Sorgenfri BK
2
Ålholm IF
1
617735
11-09 2022
10:00 Lyngby Boldklub 1921 Gilleleje FK Lyngby Stadion
5
-
1
11. sep 2022
10:00
Lyngby Boldklub 1921
5
Gilleleje FK
1
617733
11-09 2022
11:15 Bagsværd BK FC Bella Bagsværd Stadion Kunstgræs
4
-
11
11. sep 2022
11:15
Bagsværd BK
4
FC Bella
11
617738
to15-09 2022
18:00 Ålholm IF Farum BK Ålholmskolen
1
-
0
15. sep 2022
18:00
Ålholm IF
1
Farum BK
0
617737
17-09 2022
10:30 FC Bella Lyngby Boldklub 1921 Mørkhøj Skole
5
-
7
17. sep 2022
10:30
FC Bella
5
Lyngby Boldklub 1921
7
618918
17-09 2022
10:45 IF Skjold Birkerød Bagsværd BK Birkerød Stadion
UHT
17. sep 2022
10:45
IF Skjold Birkerød
Bagsværd BK
UHT
617736
17-09 2022
12:30 Gilleleje FK Virum-Sorgenfri BK Nellerupgård Stadion
1
-
4
17. sep 2022
12:30
Gilleleje FK
1
Virum-Sorgenfri BK
4
618919
18-09 2022
13:00 IF Bytoften BSF Gladsaxe skole
0
-
0
18. sep 2022
13:00
IF Bytoften
0
BSF
0
620056
on21-09 2022
17:45 Farum BK Gilleleje FK Farum Park
3
-
0
21. sep 2022
17:45
Farum BK
3
Gilleleje FK
0
620054
fr23-09 2022
17:15 Bagsværd BK IF Bytoften Bagsværd Stadion Kunstgræs
1
-
1
23. sep 2022
17:15
Bagsværd BK
1
IF Bytoften
1
620053
24-09 2022
10:00 BSF Ålholm IF Ballerup Idrætspark
1
-
2
24. sep 2022
10:00
BSF
1
Ålholm IF
2
620055
24-09 2022
10:30 FC Bella IF Skjold Birkerød Mørkhøj Skole
12
-
2
24. sep 2022
10:30
FC Bella
12
IF Skjold Birkerød
2
620057
25-09 2022
10:00 Lyngby Boldklub 1921 Virum-Sorgenfri BK Lyngby Stadion
4
-
2
25. sep 2022
10:00
Lyngby Boldklub 1921
4
Virum-Sorgenfri BK
2
620061
to29-09 2022
18:00 Ålholm IF Bagsværd BK Ålholmskolen
3
-
1
29. sep 2022
18:00
Ålholm IF
3
Bagsværd BK
1
620058
01-10 2022
10:30 Virum-Sorgenfri BK Farum BK Virum Stadion
3
-
3
01. okt 2022
10:30
Virum-Sorgenfri BK
3
Farum BK
3
620059
01-10 2022
12:30 Gilleleje FK BSF Nellerupgård Stadion
0
-
2
01. okt 2022
12:30
Gilleleje FK
0
BSF
2
620062
02-10 2022
09:15 Lyngby Boldklub 1921 IF Skjold Birkerød Lyngby Stadion
2
-
2
02. okt 2022
09:15
Lyngby Boldklub 1921
2
IF Skjold Birkerød
2
620063
02-10 2022
11:30 IF Bytoften FC Bella Gladsaxe skole
2
-
1
02. okt 2022
11:30
IF Bytoften
2
FC Bella
1
609124
ti04-10 2022
17:00 Virum-Sorgenfri BK Bagsværd BK Virum Stadion
0
-
4
04. okt 2022
17:00
Virum-Sorgenfri BK
0
Bagsværd BK
4
620089
on05-10 2022
17:15 Farum BK Lyngby Boldklub 1921 Farum Park
2
-
6
05. okt 2022
17:15
Farum BK
2
Lyngby Boldklub 1921
6
620064
08-10 2022
10:00 BSF Virum-Sorgenfri BK Ballerup Idrætspark
0
-
2
08. okt 2022
10:00
BSF
0
Virum-Sorgenfri BK
2
620090
08-10 2022
10:00 IF Skjold Birkerød IF Bytoften Birkerød Stadion
3
-
3
08. okt 2022
10:00
IF Skjold Birkerød
3
IF Bytoften
3
620066
08-10 2022
10:30 FC Bella Ålholm IF Mørkhøj Skole
2
-
2
08. okt 2022
10:30
FC Bella
2
Ålholm IF
2
620065
08-10 2022
12:30 Bagsværd BK Gilleleje FK Bagsværd Stadion Kunstgræs
3
-
1
08. okt 2022
12:30
Bagsværd BK
3
Gilleleje FK
1
609216
on12-10 2022
17:15 Farum BK BSF Farum Park
1
-
2
12. okt 2022
17:15
Farum BK
1
BSF
2
609126
15-10 2022
12:30 Gilleleje FK FC Bella Nellerupgård Stadion
1
-
4
15. okt 2022
12:30
Gilleleje FK
1
FC Bella
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind