MENU

U19 Drenge/11 (2004-05) - DBU Jylland Pokal //

Kampnr Runde Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
423468
1 on
31-08 2022
Kl. 18:30
Støvring IF (L3/352) Hadsund B (L3/328) Støvring Stadion
2
-
0
423470 1
04-09 2022
Kl. 16:00
Tjele Vest Sport (C) Kjellerup IF (L2/313) Løvel Stadion
Udehold taberdømt
423472
1 ti
06-09 2022
Kl. 18:15
Vejen SF (L3/336) Aabenraa BK (L2/344) Vejen Stadion
1
-
6
423473
1 ti
06-09 2022
Kl. 18:30
Bramming B (L3/356) Billund IF (L2/316) Skjern Bank Arena, Bramming
1
-
0
423475 1 ti
06-09 2022
Kl. 18:30
Kolding B (L3/333) Vinding SF (L2/316) Mosevej Sportsplads
Hjemmehold taberdømt
423476 1 ti
06-09 2022
Kl. 18:30
Bredballe IF (L2/316) FC Skanderborg (L2/315) BAUHAUS Park - Hældager
Hjemmehold taberdømt
423477 1 ti
06-09 2022
Kl. 18:30
Alliancen IF (L3/325) FC Djursland (L2/343) Limo Stadion
1
-
8
423478
1 ti
06-09 2022
Kl. 18:30
Kolt/Hasselager IF (L3/330) Odder IGF (L2/315) SuperBrugsen Kolt Park
2
-
6
423465 1 ti
06-09 2022
Kl. 18:30
Skibsby-Højene IF (C) Team THH (L3/321) Højene Hallen
0
-
2
423467
1 ti
06-09 2022
Kl. 18:30
Svenstrup-Godthåb IF (L3/323) Aalborg KFUM (L2/311) Svenstrup Stadion
0
-
10
423471
1 ti
06-09 2022
Kl. 18:30
Hjerting IF (L3/335) SGI/SSK (L2/317) BDO Arena Hjertinghus
2
-
5
423469
1 on
07-09 2022
Kl. 19:00
Vildbjerg SF (L3/326) Sjørring B (L2/312) Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
1
-
3
423466
1 to
08-09 2022
Kl. 18:00
Vejgaard B (L3/322) LKB/Gistrup (L2/311) Gistrup kunstgræsanlæg
1
-
3
423474 1 on
14-09 2022
Kl. 18:00
SMIFF (L3/328) Dronningborg B (L2/314) Albæk Stadion
2
-
4
423479 1 to
15-09 2022
Kl. 18:15
Aabyhøj IF (L3/330) Ry Fodbold (L2/315) Aabyhøj Stadion
Hjemmehold taberdømt
702289
2 ti
20-09 2022
Kl. 17:30
FC Djursland (L2/343) Hornbæk SF (L1/301) HSM Arena Grenå
5
-
3
702292
2 ti
20-09 2022
Kl. 19:00
FC Skanderborg (L2/315) FC Horsens (L1/302) Normal Arena, 11-mands (kunst)
4
-
5
702281
2 on
21-09 2022
Kl. 17:45
Støvring IF (L3/352) Nørresundby FB (L2/312) Støvring Stadion
6
-
4
702294
2 to
22-09 2022
Kl. 17:30
Vinding SF (L2/316) F.C.Fredericia (L1/302) Vinding Kunstgræsbane
0
-
1
702282
2 ma
26-09 2022
Kl. 17:30
Aalborg KFUM (L2/311) Hjørring FK (L1/301) Nordjyske Bank Arena (KFUM)
9
-
1
702285 2 ti
27-09 2022
Kl. 17:30
Tjele Vest Sport (C) Dronningborg B (L2/314) Løvel Stadion
Udehold taberdømt
702286
2 ti
27-09 2022
Kl. 17:30
Sjørring B (L2/312) Thisted FC (L1/301) Sjørring Stadion
2
-
3
702290 2 ti
27-09 2022
Kl. 17:30
Odder IGF (L2/315) VSK Aarhus (L1/301) Spektrum Odder
0
-
3
702291
2 ti
27-09 2022
Kl. 17:30
Brabrand IF (L1/302) Hedensted IF (L1/302) Brabrand IF's Idrætsanlæg
6
-
1
702293
2 ti
27-09 2022
Kl. 17:30
Bramming B (L3/356) SGI/SSK (L2/317) Skjern Bank Arena, Bramming
3
-
1
702284
2 ti
27-09 2022
Kl. 18:30
Team THH (L3/321) LKB/Gistrup (L2/311) Tornby Stadion
3
-
2
702287
2 to
29-09 2022
Kl. 19:00
KLG (L3/327) FS Holstebro (L1/301) Alpi Hallerne (Lind)
1
-
3
702288
2 to
29-09 2022
Kl. 19:00
Ry Fodbold (L2/315) Herning Fremad (L1/301) Ry Fodbold Kunstgræsbane
2
-
7
926695
3 ti
11-10 2022
Kl. 16:30
IF Lyseng (Div) Silkeborg IF (Liga) Lyseng Idrætspark
0
-
1
926970
3 ti
11-10 2022
Kl. 16:45
Kolding IF (Div) SønderjyskE (Liga) Autocentralen Park (Kolding Stadion)
4
-
5
926686
3 ti
11-10 2022
Kl. 17:00
Varde IF (L1/302) Esbjerg fB (Liga) Vestjysk Bank Stadion (Varde)
3
-
4
926683 3 ti
11-10 2022
Kl. 18:00
Team THH (L3/321) AaB (Liga) Tornby Stadion
0
-
10
926681 3 ti
11-10 2022
Kl. 19:00
Thisted FC (L1/301) Viborg FF (Div) Thisted Kunstgræsbane
0
-
4
926682
3 on
26-10 2022
Kl. 18:00
Tjele Vest Sport (C) Hobro IK (Div) Røddinghus
1
-
9
926680
3
30-10 2022
Kl. 13:00
Støvring IF (L3/352) Aalborg KFUM (L2/311) Støvring Stadion
2
-
0
926971
3 on
02-11 2022
Kl. 18:00
Brabrand IF (L1/302) AGF, Aarhus (Liga) Brabrand IF's Idrætsanlæg
5
-
3
926685
3 on
02-11 2022
Kl. 19:00
Aabenraa BK (L2/344) F.C.Fredericia (L1/302) Aabenraa Kunstgræsbane
5
-
0
926972 3 ti
15-11 2022
Kl. 19:00
FS Holstebro (L1/301) FC Midtjylland (Liga) STS Biler Arena (Måbjerg)
Udehold taberdømt
926684
3 fr
18-11 2022
Kl. 18:30
Gauerslund IF (L1/302) Vejle B (Liga) Danbolig Arena Gauerslund
3
-
1
738072
4 ti
29-11 2022
Kl. 19:00
FC Djursland (L2/343) VSK Aarhus (L1/301) HSM Arena Grenå
1
-
0
738074 4
11-12 2022
Kl. 14:00
Esbjerg fB (Liga) SønderjyskE (Liga) Esbjerg Idrætspark
Kamp udsat
738076 4
11-12 2022
Kl. 14:00
FC Horsens (L1/302) Gauerslund IF (L1/302) Designa Arena
738077 4
11-12 2022
Kl. 14:00
Bramming B (L3/356) Aabenraa BK (L2/344) Skjern Bank Arena, Bramming
738071 4 ti
07-02 2023
Kl. 19:00
FS Holstebro (L1/301) Silkeborg IF (Liga) Idrætscenter Vest
738075 4 ma
27-02 2023
Kl. 19:30
Støvring IF (L3/352) Viborg FF (Div) Støvring Stadion
738073 4 ti
28-02 2023
Kl. 19:15
Hobro IK (Div) AaB (Liga) DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
738078 4
05-03 2023
Kl. 14:00
Herning Fremad (L1/301) Brabrand IF (L1/302) Herning Fremad's Kunstgræsbane 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se rækkebeskrivelse her.

Log ind