U19 Drenge/11 (2004-05) - DBU Jylland Pokal (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
423468
on31-08 2022
18:30 Støvring IF (L3/352) Hadsund B (L3/328) Støvring Stadion
2
-
0
31. aug 2022
18:30
Støvring IF (L3/352)
2
Hadsund B (L3/328)
0
423470
04-09 2022
16:00 Tjele Vest Sport (C) Kjellerup IF (L2/313) Løvel Stadion
UHT
04. sep 2022
16:00
Tjele Vest Sport (C)
Kjellerup IF (L2/313)
UHT
423472
ti06-09 2022
18:15 Vejen SF (L3/336) Aabenraa BK (L2/344) Vejen Stadion
1
-
6
06. sep 2022
18:15
Vejen SF (L3/336)
1
Aabenraa BK (L2/344)
6
423473
ti06-09 2022
18:30 Bramming B (L3/327) Billund IF (L2/316) Skjern Bank Arena, Bramming
1
-
0
06. sep 2022
18:30
Bramming B (L3/327)
1
Billund IF (L2/316)
0
423475
ti06-09 2022
18:30 Kolding B (L3/333) Vinding SF (L2/316) Mosevej Sportsplads
HHT
06. sep 2022
18:30
Kolding B (L3/333)
Vinding SF (L2/316)
HHT
423476
ti06-09 2022
18:30 Bredballe IF (L2/316) FC Skanderborg (L2/315) BAUHAUS Park - Hældager
HHT
06. sep 2022
18:30
Bredballe IF (L2/316)
FC Skanderborg (L2/315)
HHT
423477
ti06-09 2022
18:30 Alliancen IF (L3/325) FC Djursland (L1/301) All4Labels Stadion (Stevnstrup)
1
-
8
06. sep 2022
18:30
Alliancen IF (L3/325)
1
FC Djursland (L1/301)
8
423478
ti06-09 2022
18:30 Kolt/Hasselager IF (L3/330) Odder IGF (L2/315) SuperBrugsen Kolt Park
2
-
6
06. sep 2022
18:30
Kolt/Hasselager IF (L3/330)
2
Odder IGF (L2/315)
6
423465
ti06-09 2022
18:30 Skibsby-Højene IF (C) Team THH (L3/321) Højene Hallen
0
-
2
06. sep 2022
18:30
Skibsby-Højene IF (C)
0
Team THH (L3/321)
2
423467
ti06-09 2022
18:30 Svenstrup-Godthåb IF (L3/323) Aalborg KFUM (L2/311) Svenstrup Stadion
0
-
10
06. sep 2022
18:30
Svenstrup-Godthåb IF (L3/323)
0
Aalborg KFUM (L2/311)
10
423471
ti06-09 2022
18:30 Hjerting IF (L3/335) SGI/SSK (L2/317) BDO Arena Hjertinghus
2
-
5
06. sep 2022
18:30
Hjerting IF (L3/335)
2
SGI/SSK (L2/317)
5
423469
on07-09 2022
19:00 Vildbjerg SF (L3/326) Sjørring B (L2/312) Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
1
-
3
07. sep 2022
19:00
Vildbjerg SF (L3/326)
1
Sjørring B (L2/312)
3
423466
to08-09 2022
18:00 Vejgaard B (L3/322) LKB/Gistrup (L2/311) Gistrup kunstgræsanlæg
1
-
3
08. sep 2022
18:00
Vejgaard B (L3/322)
1
LKB/Gistrup (L2/311)
3
423474
on14-09 2022
18:00 SMIFF (L3/328) Dronningborg B (L2/314) Ikke i brug
2
-
4
14. sep 2022
18:00
SMIFF (L3/328)
2
Dronningborg B (L2/314)
4
423479
to15-09 2022
18:15 Aabyhøj IF (L3/330) Ry Fodbold (L2/315) Aabyhøj Stadion
HHT
15. sep 2022
18:15
Aabyhøj IF (L3/330)
Ry Fodbold (L2/315)
HHT
702289
ti20-09 2022
17:30 FC Djursland (L1/301) Hornbæk SF (L1/301) HSM Arena Grenå
5
-
3
20. sep 2022
17:30
FC Djursland (L1/301)
5
Hornbæk SF (L1/301)
3
702292
ti20-09 2022
19:00 FC Skanderborg (L2/315) FC Horsens (L1/302) Normal Arena, 11-mands (kunst)
4
-
5
20. sep 2022
19:00
FC Skanderborg (L2/315)
4
FC Horsens (L1/302)
5
702281
on21-09 2022
17:45 Støvring IF (L3/352) Nørresundby FB (L2/312) Støvring Stadion
6
-
4
21. sep 2022
17:45
Støvring IF (L3/352)
6
Nørresundby FB (L2/312)
4
702294
to22-09 2022
17:30 Vinding SF (L2/316) F.C.Fredericia (L1/302) Vinding Kunstgræsbane
0
-
1
22. sep 2022
17:30
Vinding SF (L2/316)
0
F.C.Fredericia (L1/302)
1
702282
ma26-09 2022
17:30 Aalborg KFUM (L2/311) Hjørring FK (L1/301) Nordjyske Bank Arena (KFUM)
9
-
1
26. sep 2022
17:30
Aalborg KFUM (L2/311)
9
Hjørring FK (L1/301)
1
702285
ti27-09 2022
17:30 Tjele Vest Sport (C) Dronningborg B (L2/314) Løvel Stadion
UHT
27. sep 2022
17:30
Tjele Vest Sport (C)
Dronningborg B (L2/314)
UHT
702286
ti27-09 2022
17:30 Sjørring B (L2/312) Thisted FC (L1/301) Sjørring Stadion
2
-
3
27. sep 2022
17:30
Sjørring B (L2/312)
2
Thisted FC (L1/301)
3
702290
ti27-09 2022
17:30 Odder IGF (L2/315) VSK Aarhus (L1/301) Spektrum Odder
0
-
3
27. sep 2022
17:30
Odder IGF (L2/315)
0
VSK Aarhus (L1/301)
3
702291
ti27-09 2022
17:30 Brabrand IF (L1/302) Hedensted IF (L1/302) Brabrand IF's Idrætsanlæg
6
-
1
27. sep 2022
17:30
Brabrand IF (L1/302)
6
Hedensted IF (L1/302)
1
702293
ti27-09 2022
17:30 Bramming B (L3/327) SGI/SSK (L2/317) Skjern Bank Arena, Bramming
3
-
1
27. sep 2022
17:30
Bramming B (L3/327)
3
SGI/SSK (L2/317)
1
702284
ti27-09 2022
18:30 Team THH (L3/321) LKB/Gistrup (L2/311) Tornby Stadion
3
-
2
27. sep 2022
18:30
Team THH (L3/321)
3
LKB/Gistrup (L2/311)
2
702287
to29-09 2022
19:00 KLG (L3/327) FS Holstebro (L1/301) Alpi Hallerne (Lind)
1
-
3
29. sep 2022
19:00
KLG (L3/327)
1
FS Holstebro (L1/301)
3
702288
to29-09 2022
19:00 Ry Fodbold (L2/315) Herning Fremad (L1/301) Ry Fodbold Kunstgræsbane
2
-
7
29. sep 2022
19:00
Ry Fodbold (L2/315)
2
Herning Fremad (L1/301)
7
926695
ti11-10 2022
16:30 IF Lyseng (Div) Silkeborg IF (Liga) Lyseng Idrætspark
0
-
1
11. okt 2022
16:30
IF Lyseng (Div)
0
Silkeborg IF (Liga)
1
926970
ti11-10 2022
16:45 Kolding IF (Div) SønderjyskE (Liga) Autocentralen Park (Kolding Stadion)
4
-
5
11. okt 2022
16:45
Kolding IF (Div)
4
SønderjyskE (Liga)
5
926686
ti11-10 2022
17:00 Varde IF (L1/302) Esbjerg fB (Liga) Vestjysk Bank Stadion (Varde)
3
-
4
11. okt 2022
17:00
Varde IF (L1/302)
3
Esbjerg fB (Liga)
4
926683
ti11-10 2022
18:00 Team THH (L3/321) AaB (Liga) Tornby Stadion
0
-
10
11. okt 2022
18:00
Team THH (L3/321)
0
AaB (Liga)
10
926681
ti11-10 2022
19:00 Thisted FC (L1/301) Viborg FF (Div) Thisted Kunstgræsbane
0
-
4
11. okt 2022
19:00
Thisted FC (L1/301)
0
Viborg FF (Div)
4
926682
on26-10 2022
18:00 Tjele Vest Sport (C) Hobro IK (Div) Røddinghus
1
-
9
26. okt 2022
18:00
Tjele Vest Sport (C)
1
Hobro IK (Div)
9
926680
30-10 2022
13:00 Støvring IF (L3/352) Aalborg KFUM (L2/311) Støvring Stadion
2
-
0
30. okt 2022
13:00
Støvring IF (L3/352)
2
Aalborg KFUM (L2/311)
0
926971
on02-11 2022
18:00 Brabrand IF (L1/302) AGF, Aarhus (Liga) Brabrand IF's Idrætsanlæg
5
-
3
02. nov 2022
18:00
Brabrand IF (L1/302)
5
AGF, Aarhus (Liga)
3
926685
on02-11 2022
19:00 Aabenraa BK (L2/344) F.C.Fredericia (L1/302) Aabenraa Kunstgræsbane
5
-
0
02. nov 2022
19:00
Aabenraa BK (L2/344)
5
F.C.Fredericia (L1/302)
0
926972
ti15-11 2022
19:00 FS Holstebro (L1/301) FC Midtjylland (Liga) STS Biler Arena (Måbjerg)
UHT
15. nov 2022
19:00
FS Holstebro (L1/301)
FC Midtjylland (Liga)
UHT
926684
fr18-11 2022
18:30 Gauerslund IF (L1/302) Vejle B (Liga) Danbolig Arena Gauerslund
3
-
1
18. nov 2022
18:30
Gauerslund IF (L1/302)
3
Vejle B (Liga)
1
738072
ti29-11 2022
19:00 FC Djursland (L1/301) VSK Aarhus (L1/301) HSM Arena Grenå
1
-
0
29. nov 2022
19:00
FC Djursland (L1/301)
1
VSK Aarhus (L1/301)
0
738076
to08-12 2022
19:00 FC Horsens (L1/302) Gauerslund IF (L1/302) Designa Arena
1
-
2
08. dec 2022
19:00
FC Horsens (L1/302)
1
Gauerslund IF (L1/302)
2
738074
ti07-02 2023
18:00 Esbjerg fB (Liga) SønderjyskE (Liga) Skærbæk Kunstgræsbane
3
-
0
07. feb 2023
18:00
Esbjerg fB (Liga)
3
SønderjyskE (Liga)
0
738071
ti21-02 2023
20:00 FS Holstebro (L1/301) Silkeborg IF (Liga) Idrætscenter Vest
0
-
7
21. feb 2023
20:00
FS Holstebro (L1/301)
0
Silkeborg IF (Liga)
7
738075
ma27-02 2023
19:30 Støvring IF (L3/352) Viborg FF (Div) Støvring Stadion
0
-
7
27. feb 2023
19:30
Støvring IF (L3/352)
0
Viborg FF (Div)
7
738073
ti28-02 2023
19:15 Hobro IK (Div) AaB (Liga) DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
0
-
4
28. feb 2023
19:15
Hobro IK (Div)
0
AaB (Liga)
4
738078
05-03 2023
14:00 Herning Fremad (L1/301) Brabrand IF (L1/302) Herning Fremad's Kunstgræsbane 2
1
-
4
05. mar 2023
14:00
Herning Fremad (L1/301)
1
Brabrand IF (L1/302)
4
738077
05-03 2023
15:00 Bramming B (L3/327) Aabenraa BK (L2/344) Skjern Bank Arena, Bramming
3
-
2
05. mar 2023
15:00
Bramming B (L3/327)
3
Aabenraa BK (L2/344)
2
413820
on08-03 2023
20:30 Silkeborg IF (Liga) Brabrand IF (L1/302) JYSK Park (kunstgræs)
7
-
0
08. mar 2023
20:30
Silkeborg IF (Liga)
7
Brabrand IF (L1/302)
0
413815
ti14-03 2023
14:00 AaB (Liga) Esbjerg fB (Liga) AaB's Anlæg
3
-
4
14. mar 2023
14:00
AaB (Liga)
3
Esbjerg fB (Liga)
4
413818
on05-04 2023
19:00 Gauerslund IF (L1/302) Viborg FF (Div) Danbolig Arena Gauerslund
0
-
4
05. apr 2023
19:00
Gauerslund IF (L1/302)
0
Viborg FF (Div)
4
413814
23-04 2023
13:30 Bramming B (L3/327) FC Djursland (L1/301) Skjern Bank Arena, Bramming
0
-
4
23. apr 2023
13:30
Bramming B (L3/327)
0
FC Djursland (L1/301)
4
428853
ti02-05 2023
19:00 FC Djursland (L1/301) Silkeborg IF (Liga) HSM Arena Grenå
1
-
2
02. maj 2023
19:00
FC Djursland (L1/301)
1
Silkeborg IF (Liga)
2
428854
ti06-06 2023
17:00 Viborg FF (Div) Esbjerg fB (Liga) Viborg FF´s anlæg
2
-
0
06. jun 2023
17:00
Viborg FF (Div)
2
Esbjerg fB (Liga)
0
645677
ti13-06 2023
19:00 Viborg FF (Div) Silkeborg IF (Liga) XL-BYG ARENA
4
-
3
13. jun 2023
19:00
Viborg FF (Div)
4
Silkeborg IF (Liga)
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se rækkebeskrivelse her.

Log ind