MENU

U17 Drenge Øst 1 E 2022 (06) (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
615178
fr
12-08 2022
Kl. 18:30
Brøndbyernes IF (2) AB (2) Brøndby Stadion
2
-
1
615177
13-08 2022
Kl. 13:00
Slagelse B&I Sundby Bk. Slagelse Stadion
1
-
0
615176
14-08 2022
Kl. 11:00
Greve Fodbold Vanløse Greve Idræts Center
3
-
3
615179
14-08 2022
Kl. 12:00
KB 2 Hørsholm-Usserød IK Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
0
615144
14-08 2022
Kl. 12:00
Farum BK (2) Roskilde Boldklub (2) Farum Park
3
-
1
615145
14-08 2022
Kl. 14:00
GVI Holbæk B&I GVI. Nymosen
4
-
2
615183
fr
19-08 2022
Kl. 18:30
AB (2) Slagelse B&I Akademisk Boldklub
3
-
5
615184
21-08 2022
Kl. 10:00
Roskilde Boldklub (2) KB 2 Roskilde Idrætspark
1
-
1
615180
21-08 2022
Kl. 11:30
Hørsholm-Usserød IK Brøndbyernes IF (2) Hørsholm Idrætspark
4
-
0
615181
21-08 2022
Kl. 14:00
Holbæk B&I Greve Fodbold Holbæk Sportsby
1
-
1
615182
21-08 2022
Kl. 14:00
Sundby Bk. GVI Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
4
615185
21-08 2022
Kl. 14:00
Vanløse Farum BK (2) Vanløse Idrætspark
1
-
1
615188 fr
26-08 2022
Kl. 18:30
Holbæk B&I Sundby Bk. Holbæk Sportsby
2
-
0
615190
fr
26-08 2022
Kl. 18:30
Brøndbyernes IF (2) Roskilde Boldklub (2) Brøndby Stadion
3
-
2
615189
27-08 2022
Kl. 13:00
Slagelse B&I Hørsholm-Usserød IK Slagelse Stadion
1
-
4
615187
28-08 2022
Kl. 11:00
Greve Fodbold Farum BK (2) Greve Idræts Center
0
-
2
615191
28-08 2022
Kl. 12:00
KB 2 Vanløse Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
5
615186
28-08 2022
Kl. 14:00
GVI AB (2) GVI. Nymosen
1
-
0
615195 fr
02-09 2022
Kl. 18:30
AB (2) Holbæk B&I Akademisk Boldklub
1
-
4
615196
fr
02-09 2022
Kl. 19:30
Roskilde Boldklub (2) Slagelse B&I Roskilde Idrætspark
2
-
0
615192
04-09 2022
Kl. 11:30
Hørsholm-Usserød IK GVI Hørsholm Idrætspark
1
-
2
615193
04-09 2022
Kl. 12:00
Farum BK (2) KB 2 Farum Park
1
-
3
615194
04-09 2022
Kl. 14:00
Sundby Bk. Greve Fodbold Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
3
615197
04-09 2022
Kl. 14:00
Vanløse Brøndbyernes IF (2) Vanløse Idrætspark
3
-
1
615203
fr
09-09 2022
Kl. 18:30
Brøndbyernes IF (2) Farum BK (2) Brøndby Stadion
4
-
2
615201
10-09 2022
Kl. 13:00
Slagelse B&I Vanløse Slagelse Stadion
0
-
4
615199
11-09 2022
Kl. 11:00
Greve Fodbold KB 2 Greve Idræts Center
0
-
2
615200
11-09 2022
Kl. 14:00
Holbæk B&I Hørsholm-Usserød IK Holbæk Sportsby
2
-
3
615202
11-09 2022
Kl. 14:00
Sundby Bk. AB (2) Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
2
615198
11-09 2022
Kl. 14:00
GVI Roskilde Boldklub (2) GVI. Nymosen
3
-
1
615206 fr
16-09 2022
Kl. 18:30
AB (2) Greve Fodbold Akademisk Boldklub
0
-
4
615207
fr
16-09 2022
Kl. 19:00
KB 2 Brøndbyernes IF (2) Kunst, KB, P. Bangs Vej
4
-
1
615204
18-09 2022
Kl. 11:30
Hørsholm-Usserød IK Sundby Bk. Hørsholm Idrætspark
3
-
2
615205
18-09 2022
Kl. 12:00
Farum BK (2) Slagelse B&I Farum Park
1
-
1
615209
18-09 2022
Kl. 14:00
Vanløse GVI Vanløse Idrætspark
1
-
0
615215
fr
23-09 2022
Kl. 18:30
AB (2) Hørsholm-Usserød IK Akademisk Boldklub
2
-
3
615211
24-09 2022
Kl. 12:00
Greve Fodbold Brøndbyernes IF (2) Greve Idræts Center
2
-
5
615213
24-09 2022
Kl. 13:00
Slagelse B&I KB 2 Slagelse Stadion
1
-
3
615210
25-09 2022
Kl. 14:00
GVI Farum BK (2) GVI. Nymosen
1
-
1
615212
25-09 2022
Kl. 14:00
Holbæk B&I Vanløse Holbæk Sportsby
0
-
4
615214
25-09 2022
Kl. 14:00
Sundby Bk. Roskilde Boldklub (2) Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
2
615218
fr
30-09 2022
Kl. 18:30
Brøndbyernes IF (2) Slagelse B&I Brøndby Stadion
4
-
0
615220
fr
30-09 2022
Kl. 19:30
Roskilde Boldklub (2) AB (2) Roskilde Idrætspark
7
-
1
615216
02-10 2022
Kl. 11:30
Hørsholm-Usserød IK Greve Fodbold Hørsholm Idrætspark
2
-
2
615217
02-10 2022
Kl. 12:00
Farum BK (2) Holbæk B&I Farum Park
1
-
0
615221
02-10 2022
Kl. 14:00
Vanløse Sundby Bk. Vanløse Idrætspark
6
-
1
615219
ma
03-10 2022
Kl. 19:00
KB 2 GVI Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
1
615208
ti
04-10 2022
Kl. 19:30
Roskilde Boldklub (2) Holbæk B&I Roskilde Idrætspark
2
-
2
615227 fr
07-10 2022
Kl. 18:30
AB (2) Vanløse Akademisk Boldklub
1
-
4
615225 fr
07-10 2022
Kl. 19:15
Holbæk B&I KB 2 Holbæk Sportsby
2
-
2
615224
09-10 2022
Kl. 11:00
Greve Fodbold Slagelse B&I Greve Idræts Center
3
-
1
615222
09-10 2022
Kl. 11:30
Hørsholm-Usserød IK Roskilde Boldklub (2) Hørsholm Idrætspark
0
-
1
615223
09-10 2022
Kl. 14:00
GVI Brøndbyernes IF (2) GVI. Nymosen
3
-
0
615226
09-10 2022
Kl. 14:00
Sundby Bk. Farum BK (2) Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
5
615228 to
13-10 2022
Kl. 18:30
Farum BK (2) AB (2) Farum Park
Udehold taberdømt
615231
fr
14-10 2022
Kl. 18:30
Brøndbyernes IF (2) Holbæk B&I Brøndby Stadion
4
-
2
615232 fr
14-10 2022
Kl. 19:00
KB 2 Sundby Bk. Kunst, KB, P. Bangs Vej
8
-
1
615230
15-10 2022
Kl. 13:00
Slagelse B&I GVI Slagelse Stadion
2
-
5
615229
16-10 2022
Kl. 11:00
Greve Fodbold Roskilde Boldklub (2) Greve Idræts Center
2
-
1
615233
16-10 2022
Kl. 14:00
Vanløse Hørsholm-Usserød IK Vanløse Idrætspark
2
-
1
615256 fr
28-10 2022
Kl. 18:30
AB (2) KB 2 Akademisk Boldklub
0
-
5
615234
30-10 2022
Kl. 14:00
Hørsholm-Usserød IK Farum BK (2) Hørsholm Idrætspark
5
-
1
615235
30-10 2022
Kl. 14:00
GVI Greve Fodbold GVI. Nymosen
3
-
3
615254
30-10 2022
Kl. 14:00
Holbæk B&I Slagelse B&I Holbæk Sportsby
1
-
4
615255
30-10 2022
Kl. 14:00
Sundby Bk. Brøndbyernes IF (2) Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
4
615257
30-10 2022
Kl. 14:00
Roskilde Boldklub (2) Vanløse Roskilde Idrætspark
1
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind