Kvinde C2 (+15) 7M - Efterår 2022, Pulje 314 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
213372
on17-08 2022
18:30 Team HEG Thyregod SF Frem Ejstrupholm Stadion
6
-
1
17. aug 2022
18:30
Team HEG
6
Thyregod SF Frem
1
213369
on17-08 2022
19:00 Aale UI Uldum IF Aale Stadion
1
-
1
17. aug 2022
19:00
Aale UI
1
Uldum IF
1
213370
on17-08 2022
19:00 Engum UI (2) Oversidder Engum Stadion
17. aug 2022
19:00
Engum UI (2)
Oversidder
213376
ma22-08 2022
19:00 Engum UI (1) Engum UI (2) Engum Kunstgræs
2
-
1
22. aug 2022
19:00
Engum UI (1)
2
Engum UI (2)
1
213375
ti23-08 2022
19:00 Oversidder FC Horsens
23. aug 2022
19:00
Oversidder
FC Horsens
213374
on24-08 2022
19:00 Thyregod SF Frem Aale UI Center Thyregod
2
-
2
24. aug 2022
19:00
Thyregod SF Frem
2
Aale UI
2
213377
on24-08 2022
19:00 Uldum IF Snejbjerg SG&I Uldum Stadion
1
-
3
24. aug 2022
19:00
Uldum IF
1
Snejbjerg SG&I
3
213373
on24-08 2022
19:15 Lund IF Team HEG Lund Stadion
1
-
4
24. aug 2022
19:15
Lund IF
1
Team HEG
4
213368
ma29-08 2022
19:15 FC Horsens Lund IF Designa Arena
3
-
2
29. aug 2022
19:15
FC Horsens
3
Lund IF
2
213379
on31-08 2022
18:30 Team HEG Aale UI Ejstrupholm Stadion
3
-
0
31. aug 2022
18:30
Team HEG
3
Aale UI
0
213382
on31-08 2022
18:30 Snejbjerg SG&I Thyregod SF Frem Vestjylland Forsikring Arena (Snejbjerg)
2
-
0
31. aug 2022
18:30
Snejbjerg SG&I
2
Thyregod SF Frem
0
213380
on31-08 2022
19:00 Engum UI (2) Uldum IF Engum Stadion
UHT
31. aug 2022
19:00
Engum UI (2)
Uldum IF
UHT
213381
on31-08 2022
19:00 FC Horsens Engum UI (1) Designa Arena
1
-
6
31. aug 2022
19:00
FC Horsens
1
Engum UI (1)
6
213378
on31-08 2022
19:00 Lund IF Oversidder Lund Stadion
31. aug 2022
19:00
Lund IF
Oversidder
213385
ti06-09 2022
19:00 Oversidder Team HEG
06. sep 2022
19:00
Oversidder
Team HEG
213384
on07-09 2022
18:45 Aale UI Snejbjerg SG&I Aale Stadion
0
-
1
07. sep 2022
18:45
Aale UI
0
Snejbjerg SG&I
1
213387
on07-09 2022
19:00 Thyregod SF Frem Engum UI (2) Center Thyregod
2
-
2
07. sep 2022
19:00
Thyregod SF Frem
2
Engum UI (2)
2
213383
on07-09 2022
19:00 Engum UI (1) Lund IF Engum Stadion
2
-
3
07. sep 2022
19:00
Engum UI (1)
2
Lund IF
3
213386
to08-09 2022
19:00 Uldum IF FC Horsens Uldum Stadion
UHT
08. sep 2022
19:00
Uldum IF
FC Horsens
UHT
213390
ti13-09 2022
19:00 Oversidder Engum UI (1)
13. sep 2022
19:00
Oversidder
Engum UI (1)
213388
on14-09 2022
18:30 Lund IF Uldum IF Lund Stadion
5
-
0
14. sep 2022
18:30
Lund IF
5
Uldum IF
0
213391
on14-09 2022
18:30 Team HEG Snejbjerg SG&I Ejstrupholm Stadion
1
-
2
14. sep 2022
18:30
Team HEG
1
Snejbjerg SG&I
2
213392
on14-09 2022
19:00 FC Horsens Thyregod SF Frem Designa Kunstgræs 2
2
-
7
14. sep 2022
19:00
FC Horsens
2
Thyregod SF Frem
7
213389
on14-09 2022
19:00 Engum UI (2) Aale UI Engum Stadion
2
-
0
14. sep 2022
19:00
Engum UI (2)
2
Aale UI
0
213393
on21-09 2022
19:00 Thyregod SF Frem Lund IF Center Thyregod
4
-
6
21. sep 2022
19:00
Thyregod SF Frem
4
Lund IF
6
213394
on21-09 2022
19:00 Aale UI FC Horsens Aale Stadion
4
-
3
21. sep 2022
19:00
Aale UI
4
FC Horsens
3
213395
on21-09 2022
19:00 Engum UI (1) Team HEG Engum Stadion
8
-
1
21. sep 2022
19:00
Engum UI (1)
8
Team HEG
1
213397
on21-09 2022
19:00 Snejbjerg SG&I Engum UI (2) Vestjylland Forsikring Arena (Snejbjerg)
3
-
0
21. sep 2022
19:00
Snejbjerg SG&I
3
Engum UI (2)
0
213396
to22-09 2022
18:30 Uldum IF Oversidder Uldum Stadion
22. sep 2022
18:30
Uldum IF
Oversidder
213398
ma26-09 2022
19:00 Lund IF Aale UI Lund Stadion
0
-
0
26. sep 2022
19:00
Lund IF
0
Aale UI
0
213401
ti27-09 2022
19:00 Oversidder Thyregod SF Frem
27. sep 2022
19:00
Oversidder
Thyregod SF Frem
213399
on28-09 2022
18:00 Team HEG Engum UI (2) Ejstrupholm Stadion
5
-
1
28. sep 2022
18:00
Team HEG
5
Engum UI (2)
1
213402
on28-09 2022
18:00 FC Horsens Snejbjerg SG&I Designa Arena
HHT
28. sep 2022
18:00
FC Horsens
Snejbjerg SG&I
HHT
213400
on28-09 2022
19:00 Engum UI (1) Uldum IF Engum Kunstgræs
2
-
1
28. sep 2022
19:00
Engum UI (1)
2
Uldum IF
1
213403
on05-10 2022
19:00 Snejbjerg SG&I Lund IF Vestjylland Forsikring Arena (Snejbjerg)
UHT
05. okt 2022
19:00
Snejbjerg SG&I
Lund IF
UHT
213404
on05-10 2022
19:00 Aale UI Oversidder Aale Stadion
05. okt 2022
19:00
Aale UI
Oversidder
213405
on05-10 2022
19:00 Thyregod SF Frem Engum UI (1) Center Thyregod
2
-
6
05. okt 2022
19:00
Thyregod SF Frem
2
Engum UI (1)
6
213406
on05-10 2022
19:15 Engum UI (2) FC Horsens Engum Kunstgræs
UHT
05. okt 2022
19:15
Engum UI (2)
FC Horsens
UHT
213407
to06-10 2022
19:00 Uldum IF Team HEG Uldum Stadion
0
-
4
06. okt 2022
19:00
Uldum IF
0
Team HEG
4
213409
ma10-10 2022
19:00 Engum UI (1) Aale UI Engum Kunstgræs
7
-
0
10. okt 2022
19:00
Engum UI (1)
7
Aale UI
0
213410
on12-10 2022
17:30 Oversidder Snejbjerg SG&I
12. okt 2022
17:30
Oversidder
Snejbjerg SG&I
213408
on12-10 2022
19:00 Lund IF Engum UI (2) Lund Stadion
6
-
0
12. okt 2022
19:00
Lund IF
6
Engum UI (2)
0
213411
on12-10 2022
19:15 FC Horsens Team HEG Designa Kunstgræs 1
0
-
9
12. okt 2022
19:15
FC Horsens
0
Team HEG
9
213412
to13-10 2022
19:00 Uldum IF Thyregod SF Frem Uldum Stadion
2
-
5
13. okt 2022
19:00
Uldum IF
2
Thyregod SF Frem
5
213371
on26-10 2022
19:00 Snejbjerg SG&I Engum UI (1) Vestjylland Forsikring Arena (Snejbjerg)
4
-
1
26. okt 2022
19:00
Snejbjerg SG&I
4
Engum UI (1)
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930
Se datoplan for 7M rækkerne her.

Log ind