U14 Piger C2 (2009) 8M - Efterår 2022, Pulje 82 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
386537
ma15-08 2022
17:30 Lund IF Sammenholdet Lund Stadion
UHT
15. aug 2022
17:30
Lund IF
Sammenholdet
UHT
386534
on17-08 2022
17:30 Brædstrup IF FC Horsens Brædstrup Stadion
6
-
3
17. aug 2022
17:30
Brædstrup IF
6
FC Horsens
3
386512
on17-08 2022
18:00 Hover IF Team HEG Hover Stadion
6
-
0
17. aug 2022
18:00
Hover IF
6
Team HEG
0
386535
to18-08 2022
17:45 Grejs-Dalen IK Vinding SF Grejs Stadion
2
-
5
18. aug 2022
17:45
Grejs-Dalen IK
2
Vinding SF
5
386536
to18-08 2022
18:00 Uldum IF Fynslund B (U15) Uldum Stadion
8
-
1
18. aug 2022
18:00
Uldum IF
8
Fynslund B (U15)
1
386538
20-08 2022
10:00 Team HEG Lund IF Gludsted Stadion
0
-
6
20. aug 2022
10:00
Team HEG
0
Lund IF
6
386542
ma22-08 2022
17:30 FC Horsens Uldum IF Designa Arena
4
-
0
22. aug 2022
17:30
FC Horsens
4
Uldum IF
0
386539
ma22-08 2022
18:00 Sammenholdet Brædstrup IF Hornsyld Idrætscenter
1
-
1
22. aug 2022
18:00
Sammenholdet
1
Brædstrup IF
1
386541
ti23-08 2022
18:30 Fynslund B (U15) Grejs-Dalen IK Fynslundhallen
4
-
1
23. aug 2022
18:30
Fynslund B (U15)
4
Grejs-Dalen IK
1
386540
27-08 2022
14:00 Vinding SF Hover IF Vinding Stadion
0
-
0
27. aug 2022
14:00
Vinding SF
0
Hover IF
0
386544
ma29-08 2022
17:30 Lund IF Brædstrup IF Lund Stadion
2
-
3
29. aug 2022
17:30
Lund IF
2
Brædstrup IF
3
386543
on31-08 2022
18:00 Team HEG Vinding SF Gludsted Stadion
5
-
1
31. aug 2022
18:00
Team HEG
5
Vinding SF
1
386545
to01-09 2022
17:45 Grejs-Dalen IK FC Horsens Grejsdal Stadion
0
-
1
01. sep 2022
17:45
Grejs-Dalen IK
0
FC Horsens
1
386711
03-09 2022
11:00 Uldum IF Sammenholdet Uldum Stadion
2
-
5
03. sep 2022
11:00
Uldum IF
2
Sammenholdet
5
387064
04-09 2022
14:00 Sammenholdet Grejs-Dalen IK Hornsyld Idrætscenter
5
-
0
04. sep 2022
14:00
Sammenholdet
5
Grejs-Dalen IK
0
387033
ti06-09 2022
19:00 Fynslund B (U15) Team HEG Fynslundhallen
6
-
3
06. sep 2022
19:00
Fynslund B (U15)
6
Team HEG
3
387061
on07-09 2022
17:30 Brædstrup IF Uldum IF Brædstrup Stadion
8
-
1
07. sep 2022
17:30
Brædstrup IF
8
Uldum IF
1
387063
on07-09 2022
18:00 FC Horsens Hover IF Designa Arena
1
-
4
07. sep 2022
18:00
FC Horsens
1
Hover IF
4
387071
10-09 2022
10:00 Team HEG FC Horsens Ejstrupholm Stadion
0
-
1
10. sep 2022
10:00
Team HEG
0
FC Horsens
1
387062
10-09 2022
11:30 Vinding SF Lund IF Vinding Stadion
UDS
10. sep 2022
11:30
Vinding SF
Lund IF
UDS
386710
ma12-09 2022
18:00 Hover IF Fynslund B (U15) Hover Stadion
UHT
12. sep 2022
18:00
Hover IF
Fynslund B (U15)
UHT
387072
ti13-09 2022
17:45 Grejs-Dalen IK Brædstrup IF Grejs Stadion
1
-
7
13. sep 2022
17:45
Grejs-Dalen IK
1
Brædstrup IF
7
387074
ti13-09 2022
18:00 Lund IF Uldum IF Lund Stadion
1
-
2
13. sep 2022
18:00
Lund IF
1
Uldum IF
2
387075
on14-09 2022
17:30 Hover IF Sammenholdet Hover Stadion
6
-
1
14. sep 2022
17:30
Hover IF
6
Sammenholdet
1
387073
to15-09 2022
18:30 Vinding SF Fynslund B (U15) Vinding Stadion
6
-
3
15. sep 2022
18:30
Vinding SF
6
Fynslund B (U15)
3
387080
17-09 2022
11:00 Uldum IF Grejs-Dalen IK Uldum Stadion
10
-
0
17. sep 2022
11:00
Uldum IF
10
Grejs-Dalen IK
0
387076
18-09 2022
11:00 Sammenholdet Team HEG Hornsyld Idrætscenter
3
-
0
18. sep 2022
11:00
Sammenholdet
3
Team HEG
0
387078
ti20-09 2022
18:30 Fynslund B (U15) Lund IF Fynslundhallen
UHT
20. sep 2022
18:30
Fynslund B (U15)
Lund IF
UHT
387077
on21-09 2022
18:00 Brædstrup IF Hover IF Brædstrup Stadion
4
-
3
21. sep 2022
18:00
Brædstrup IF
4
Hover IF
3
387079
on21-09 2022
18:00 FC Horsens Vinding SF Designa Arena
3
-
2
21. sep 2022
18:00
FC Horsens
3
Vinding SF
2
387087
ti27-09 2022
18:00 Lund IF Grejs-Dalen IK Lund Stadion
7
-
1
27. sep 2022
18:00
Lund IF
7
Grejs-Dalen IK
1
387086
on28-09 2022
17:30 Team HEG Brædstrup IF Gludsted Stadion
2
-
3
28. sep 2022
17:30
Team HEG
2
Brædstrup IF
3
387101
on28-09 2022
17:30 Hover IF Uldum IF Hover Stadion
6
-
3
28. sep 2022
17:30
Hover IF
6
Uldum IF
3
387088
on28-09 2022
18:30 Fynslund B (U15) FC Horsens Fynslundhallen
4
-
2
28. sep 2022
18:30
Fynslund B (U15)
4
FC Horsens
2
387102
01-10 2022
11:00 Uldum IF Team HEG Uldum Stadion
6
-
2
01. okt 2022
11:00
Uldum IF
6
Team HEG
2
387089
01-10 2022
11:30 Vinding SF Sammenholdet Vinding Stadion
1
-
3
01. okt 2022
11:30
Vinding SF
1
Sammenholdet
3
387839
ma03-10 2022
17:30 FC Horsens Lund IF Designa Arena
2
-
1
03. okt 2022
17:30
FC Horsens
2
Lund IF
1
387104
ma03-10 2022
18:00 Sammenholdet Fynslund B (U15) Hornsyld Idrætscenter
4
-
0
03. okt 2022
18:00
Sammenholdet
4
Fynslund B (U15)
0
387103
on05-10 2022
18:00 Brædstrup IF Vinding SF Brædstrup Stadion
2
-
0
05. okt 2022
18:00
Brædstrup IF
2
Vinding SF
0
387838
to06-10 2022
17:45 Grejs-Dalen IK Hover IF Grejs Stadion
2
-
5
06. okt 2022
17:45
Grejs-Dalen IK
2
Hover IF
5
387842
08-10 2022
11:30 Vinding SF Uldum IF Vinding Stadion
2
-
3
08. okt 2022
11:30
Vinding SF
2
Uldum IF
3
387840
ti11-10 2022
17:30 Team HEG Grejs-Dalen IK Ejstrupholm Stadion
3
-
1
11. okt 2022
17:30
Team HEG
3
Grejs-Dalen IK
1
387843
on12-10 2022
17:30 Hover IF Lund IF Hover IF Kunstgræs
2
-
0
12. okt 2022
17:30
Hover IF
2
Lund IF
0
387844
on12-10 2022
17:30 FC Horsens Sammenholdet Designa Arena
0
-
3
12. okt 2022
17:30
FC Horsens
0
Sammenholdet
3
387841
on12-10 2022
18:00 Fynslund B (U15) Brædstrup IF Fynslundhallen
4
-
6
12. okt 2022
18:00
Fynslund B (U15)
4
Brædstrup IF
6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930
Se datoplan for U13-U19 8M her.
Bemærk! U13 Drenge og Piger ombrydes i uge 36. Seneste spilledag før ombrydning er torsdag d. 8. september. 

Log ind