U10 Piger C (2013) 5M - Efterår 2022, Pulje 741 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 21-08 2022
Spillested:
Hedensted Stadion Bane 8 Jørgensens Alle 26 8722 Hedensted
192907 10:00 Billund IF Hedensted IF (1) Bane 8
10:00
Billund IF
Hedensted IF (1)
192908 10:00 Vinding SF Hedensted IF (2) Bane 9
10:00
Vinding SF
Hedensted IF (2)
192909 10:40 Jelling fS Uldum IF Bane 8
10:40
Jelling fS
Uldum IF
192910 10:40 Hedensted IF (2) Billund IF Bane 9
10:40
Hedensted IF (2)
Billund IF
192911 11:20 Hedensted IF (1) Jelling fS Bane 8
11:20
Hedensted IF (1)
Jelling fS
192912 11:20 Uldum IF Vinding SF Bane 9
11:20
Uldum IF
Vinding SF
Arrangør:
lørdag den. 27-08 2022
Spillested:
Vinding Stadion 6B Nygårdsvej 10 7100 Vejle
192913 10:00 Jelling fS Hedensted IF (2) 6B
10:00
Jelling fS
Hedensted IF (2)
192914 10:00 Vinding SF Billund IF 6A
10:00
Vinding SF
Billund IF
192915 10:45 Uldum IF Hedensted IF (1) 6A
10:45
Uldum IF
Hedensted IF (1)
192916 10:45 Billund IF Jelling fS 6B
10:45
Billund IF
Jelling fS
192917 11:30 Hedensted IF (2) Uldum IF 6B
11:30
Hedensted IF (2)
Uldum IF
192918 11:30 Hedensted IF (1) Vinding SF 6A
11:30
Hedensted IF (1)
Vinding SF
Arrangør:
lørdag den. 03-09 2022
Spillested:
Uldum Stadion Kærvejen 30 7171 Uldum
192919 10:00 Billund IF Uldum IF
10:00
Billund IF
Uldum IF
192920 10:00 Hedensted IF (2) Hedensted IF (1)
10:00
Hedensted IF (2)
Hedensted IF (1)
192921 10:40 Jelling fS Vinding SF
!
NB: Vinding SF er taberdømt
1
10:40
Jelling fS
Vinding SF
192932 10:40 Hedensted IF (1) Billund IF
10:40
Hedensted IF (1)
Billund IF
192933 11:20 Uldum IF Jelling fS
11:20
Uldum IF
Jelling fS
192952 11:20 Vinding SF
!
NB: Vinding SF er taberdømt
Hedensted IF (2) 1
11:20
Vinding SF
Hedensted IF (2)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930
Ombrydning af alle rækker fra U8-U11 5M sker i uge 36. Sidste spilledag før ombrydning er søndag d. 4. september. 
I.f.m. ombrydningen kan nye hold tilmeldes og der kan ændres niveau. Se datoplan her.

Log ind