MENU

Herre-DS 2022-23, Pulje 3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
351703
06-08 2022
Kl. 13:00
B1913 Ringkøbing Campus Road
0
-
3
351704
06-08 2022
Kl. 13:00
Marienlyst Hedensted IF Marienlystcentret
2
-
1
351706
06-08 2022
Kl. 14:00
B 1909 OKS B.1909s anlæg
1
-
1
351702
06-08 2022
Kl. 15:00
Varde Tarup/Paarup IF Vestjysk Bank Stadion (Varde)
1
-
4
351705
07-08 2022
Kl. 14:00
Brabrand IF Otterup Bold- og Idrætsklub Brabrand IF's Idrætsanlæg
0
-
3
351711
fr
12-08 2022
Kl. 18:30
OKS Marienlyst OKSON-Park
3
-
2
351707
13-08 2022
Kl. 13:00
Otterup Bold- og Idrætsklub B 1909 Intersport Arena Otterup
1
-
1
351708
13-08 2022
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Brabrand IF Home Tarup Park
4
-
0
351710
13-08 2022
Kl. 13:30
Hedensted IF B1913 Hedensted Stadion
1
-
0
351709
14-08 2022
Kl. 14:00
Ringkøbing Varde Green Arena (Ringkøbing)
4
-
0
351712
on
17-08 2022
Kl. 18:30
Otterup Bold- og Idrætsklub Tarup/Paarup IF Intersport Arena Otterup
2
-
3
351713
on
17-08 2022
Kl. 18:30
Varde Hedensted IF Vestjysk Bank Stadion (Varde)
1
-
0
351714
on
17-08 2022
Kl. 18:30
B1913 OKS Campus Road
1
-
0
351715
on
17-08 2022
Kl. 18:30
Brabrand IF Ringkøbing Brabrand IF's Idrætsanlæg
1
-
1
351716
on
17-08 2022
Kl. 18:30
B 1909 Marienlyst B.1909s anlæg
2
-
4
351717
20-08 2022
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF B 1909 Home Tarup Park
0
-
0
351721
20-08 2022
Kl. 13:00
OKS Varde OKSON-Park
3
-
0
351719
20-08 2022
Kl. 13:30
Marienlyst B1913 Marienlystcentret
2
-
2
351720
20-08 2022
Kl. 13:30
Hedensted IF Brabrand IF Hedensted Stadion
2
-
3
351718
21-08 2022
Kl. 14:00
Ringkøbing Otterup Bold- og Idrætsklub Green Arena (Ringkøbing)
8
-
0
351722
27-08 2022
Kl. 13:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Hedensted IF Intersport Arena Otterup
1
-
5
351726
27-08 2022
Kl. 14:00
B 1909 B1913 B.1909s anlæg
0
-
2
351724
27-08 2022
Kl. 14:00
Tarup/Paarup IF Ringkøbing Home Tarup Park
2
-
1
351723
27-08 2022
Kl. 15:00
Varde Marienlyst Vestjysk Bank Stadion (Varde)
0
-
2
351725
27-08 2022
Kl. 16:15
Brabrand IF OKS Brabrand IF's Idrætsanlæg
3
-
1
351729
fr
02-09 2022
Kl. 18:45
Marienlyst Brabrand IF Marienlystcentret
4
-
3
351727
03-09 2022
Kl. 13:00
B1913 Varde Campus Road
1
-
1
351731
03-09 2022
Kl. 13:00
OKS Otterup Bold- og Idrætsklub OKSON-Park
3
-
0
351730
03-09 2022
Kl. 13:30
Hedensted IF Tarup/Paarup IF Hedensted Stadion
1
-
1
351728
04-09 2022
Kl. 14:00
Ringkøbing B 1909 Green Arena (Ringkøbing)
3
-
3
351732
to
08-09 2022
Kl. 18:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Marienlyst Intersport Arena Otterup
0
-
4
351733
fr
09-09 2022
Kl. 18:00
Tarup/Paarup IF OKS Home Tarup Park
3
-
3
351734
fr
09-09 2022
Kl. 19:00
Ringkøbing Hedensted IF Green Arena (Ringkøbing)
2
-
3
351736
10-09 2022
Kl. 14:00
B 1909 Varde B.1909s anlæg
2
-
0
351735
11-09 2022
Kl. 13:00
B1913 Brabrand IF Campus Road
1
-
0
351738
fr
16-09 2022
Kl. 17:30
B1913 Otterup Bold- og Idrætsklub Campus Road
3
-
2
351739
fr
16-09 2022
Kl. 17:30
Marienlyst Tarup/Paarup IF Marienlystcentret
0
-
1
351741
17-09 2022
Kl. 13:00
OKS Ringkøbing OKSON-Park
1
-
2
351740
17-09 2022
Kl. 14:00
B 1909 Hedensted IF B.1909s anlæg
0
-
1
351737
17-09 2022
Kl. 15:00
Varde Brabrand IF Vestjysk Bank Stadion (Varde)
2
-
0
351742
24-09 2022
Kl. 13:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Varde Intersport Arena Otterup
1
-
1
351746
24-09 2022
Kl. 13:30
Hedensted IF OKS Hedensted Stadion
1
-
1
351743
24-09 2022
Kl. 14:00
B1913 Tarup/Paarup IF Campus Road
0
-
3
351745
24-09 2022
Kl. 16:15
Brabrand IF B 1909 Brabrand IF's Idrætsanlæg
0
-
3
351744
25-09 2022
Kl. 14:00
Ringkøbing Marienlyst Green Arena (Ringkøbing)
351747
01-10 2022
Kl. 13:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Brabrand IF Intersport Arena Otterup
351748
01-10 2022
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Varde Home Tarup Park
351751
01-10 2022
Kl. 13:00
OKS B 1909 OKSON-Park
351750
01-10 2022
Kl. 13:30
Hedensted IF Marienlyst Hedensted Stadion
351749
02-10 2022
Kl. 14:00
Ringkøbing B1913 Green Arena (Ringkøbing)
351753
08-10 2022
Kl. 13:00
B1913 Hedensted IF Campus Road
351752
08-10 2022
Kl. 15:00
Varde Ringkøbing Vestjysk Bank Stadion (Varde)
351755
08-10 2022
Kl. 16:15
Brabrand IF Tarup/Paarup IF Brabrand IF's Idrætsanlæg
351754
09-10 2022
Kl. 13:30
Marienlyst OKS Marienlystcentret
351756
09-10 2022
Kl. 14:00
B 1909 Otterup Bold- og Idrætsklub B.1909s anlæg
351759 fr
14-10 2022
Kl. 18:30
Marienlyst B 1909 Marienlystcentret
351757
15-10 2022
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Otterup Bold- og Idrætsklub Home Tarup Park
351761
15-10 2022
Kl. 13:00
OKS B1913 OKSON-Park
351760
15-10 2022
Kl. 13:30
Hedensted IF Varde Hedensted Stadion
351758
16-10 2022
Kl. 14:00
Ringkøbing Brabrand IF Green Arena (Ringkøbing)
351766 fr
21-10 2022
Kl. 19:00
B 1909 Tarup/Paarup IF Kunststofbanen B 1909
351762
22-10 2022
Kl. 13:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Ringkøbing Intersport Arena - Kunstgræs
351763
22-10 2022
Kl. 15:00
Varde OKS Vestjysk Bank Stadion (Varde)
351765
22-10 2022
Kl. 16:05
Brabrand IF Hedensted IF Brabrand IF's Idrætsanlæg
351764
23-10 2022
Kl. 13:00
B1913 Marienlyst Campus Road
351767
29-10 2022
Kl. 12:00
B1913 B 1909 Campus Road
351769
29-10 2022
Kl. 13:00
Marienlyst Varde Marienlystcentret
351771
29-10 2022
Kl. 13:00
OKS Brabrand IF OKSON-Park
351770
29-10 2022
Kl. 13:30
Hedensted IF Otterup Bold- og Idrætsklub Hedensted Stadion
351768
30-10 2022
Kl. 14:00
Ringkøbing Tarup/Paarup IF Green Arena (Ringkøbing)
351772
05-11 2022
Kl. 13:00
Otterup Bold- og Idrætsklub OKS Intersport Arena Otterup
351774
05-11 2022
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Hedensted IF Home Tarup Park
351776
05-11 2022
Kl. 14:00
B 1909 Ringkøbing B.1909s anlæg
351773
05-11 2022
Kl. 14:30
Varde B1913 Vestjysk Bank Stadion (Varde)
351775
05-11 2022
Kl. 16:15
Brabrand IF Marienlyst Brabrand IF's Idrætsanlæg
351781
12-11 2022
Kl. 13:00
OKS Tarup/Paarup IF OKSON-Park
351779
12-11 2022
Kl. 13:30
Marienlyst Otterup Bold- og Idrætsklub Marienlystcentret
351780
12-11 2022
Kl. 13:30
Hedensted IF Ringkøbing Hedensted Stadion Kunstgræs
351777
12-11 2022
Kl. 14:00
Varde B 1909 Vestjysk Bank Stadion (Varde)
351778
12-11 2022
Kl. 14:00
Brabrand IF B1913 Brabrand IF's Idrætsanlæg
351782
19-11 2022
Kl. 13:00
Otterup Bold- og Idrætsklub B1913 Intersport Arena Otterup
351783
19-11 2022
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Marienlyst Home Tarup Park
351786
19-11 2022
Kl. 13:30
Hedensted IF B 1909 Hedensted Stadion Kunstgræs
351785
19-11 2022
Kl. 16:15
Brabrand IF Varde Brabrand IF's Idrætsanlæg
351784
20-11 2022
Kl. 14:00
Ringkøbing OKS Green Arena (Ringkøbing)
351787
26-11 2022
Kl. 14:00
Varde Otterup Bold- og Idrætsklub Vestjysk Bank Stadion (Varde)
351788
26-11 2022
Kl. 14:00
Tarup/Paarup IF B1913 Home Tarup Park
351789
26-11 2022
Kl. 14:00
Marienlyst Ringkøbing Marienlystcentret
351790
26-11 2022
Kl. 14:00
B 1909 Brabrand IF B.1909s anlæg
351791
26-11 2022
Kl. 14:00
OKS Hedensted IF OKSON-Park
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind