|
|
424879
|
on07-09 2022
|
18:30
|
|
|
Helsinge Stadion
|
UHT
|
|
|
|
425082
|
ma19-09 2022
|
19:00
|
|
|
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
|
|
|
|
|
|
424880
|
to22-09 2022
|
17:45
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
424878
|
to06-10 2022
|
20:00
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
|
|
|
|
425095
|
ma24-10 2022
|
19:00
|
|
|
Frederikssund Stadion Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
425099
|
ma24-10 2022
|
19:00
|
|
|
Akademisk Boldklub, Kunstgræs
|
|
|
|
|
425101
|
ma24-10 2022
|
19:00
|
|
|
Slangerup Stadion Kunst
|
|
|
|
425102
|
ma24-10 2022
|
19:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter kunst
|
|
|
|
425103
|
ma24-10 2022
|
19:00
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
|
|
|
425109
|
ma24-10 2022
|
19:00
|
|
|
Pedella Park Kunstgræs
|
|
|
|
|
425105
|
ma24-10 2022
|
19:00
|
|
|
Vestamager Idrætsanlæg
|
HHT
|
|
|
425106
|
ma24-10 2022
|
19:30
|
|
|
Farum Park Kunstgræs
|
|
|
|
425108
|
ma24-10 2022
|
20:15
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
|
|
425104
|
ma24-10 2022
|
20:30
|
|
|
KB. P. Bangsvej
|
|
|
|
425100
|
ma24-10 2022
|
20:30
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
425098
|
on26-10 2022
|
19:00
|
|
|
Herlev IF Stadion (Kunst)
|
|
|
|
425097
|
ma31-10 2022
|
18:30
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
425107
|
ma07-11 2022
|
20:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
425096
|
ma14-11 2022
|
19:00
|
|
|
Helsinge Stadion
|
|
|
|
|
568408
|
ma14-11 2022
|
19:30
|
|
|
Farum Park
|
|
|
|
568410
|
ma14-11 2022
|
20:00
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
|
|
|
568411
|
ma14-11 2022
|
20:00
|
|
|
Stenløse Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
568412
|
ma14-11 2022
|
20:30
|
|
|
KB. P. Bangsvej
|
|
|
|
568409
|
on16-11 2022
|
19:00
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
|
|
|
568413
|
ma05-12 2022
|
19:00
|
|
|
Pedella Park Kunstgræs
|
|
|
|
568406
|
to08-12 2022
|
20:30
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
568407
|
on14-12 2022
|
20:00
|
|
|
Albertslund Stadion Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
|
333098
|
ma03-04 2023
|
19:30
|
|
|
Frederikssund Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
323448
|
ma03-04 2023
|
20:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
280282
|
on12-04 2023
|
19:00
|
|
|
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
|
|
|
|
333097
|
to13-04 2023
|
18:45
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
|
948621
|
to27-04 2023
|
19:00
|
|
|
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
|
|
|
|
948656
|
fr28-04 2023
|
19:00
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
|
|
|
649035
|
on17-05 2023
|
20:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
Øst pulje 1 spiller:
Uge 36 3 kampe og 29 oversiddere.
Uge 43 16 kampe
Uge 46 8 kampe
Uge 14 4 kampe
Uge 17 2 kampe
Uge 20 1 kamp
Finale afvikles i Øst 11. Juni 2023.
M+32 og M+40 (Old boys og veteraner) (dbu.dk)