Herre S1 - Efterår 2022, Pulje 3 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
784206
to18-08 2022
18:45 KFUM Langeskov IF KFUM-parken
0
-
1
18. aug 2022
18:45
KFUM
0
Langeskov IF
1
784204
21-08 2022
11:00 FK Utopia Tårup IF Munke Mose
1
-
1
21. aug 2022
11:00
FK Utopia
1
Tårup IF
1
784205
21-08 2022
12:00 Munkebo Boldklub Kildemosens BK Munkebo Idrætscenter
0
-
4
21. aug 2022
12:00
Munkebo Boldklub
0
Kildemosens BK
4
784207
fr26-08 2022
18:45 Tårup IF Langeskov IF Frørup Andelskasse Arena
3
-
2
26. aug 2022
18:45
Tårup IF
3
Langeskov IF
2
784209
fr26-08 2022
18:45 FK Utopia Munkebo Boldklub Munke Mose
3
-
3
26. aug 2022
18:45
FK Utopia
3
Munkebo Boldklub
3
784208
28-08 2022
11:00 Kildemosens BK KFUM Kildemosens anlæg
3
-
0
28. aug 2022
11:00
Kildemosens BK
3
KFUM
0
784210
fr02-09 2022
18:30 Munkebo Boldklub Tårup IF Munkebo Idrætscenter
3
-
3
02. sep 2022
18:30
Munkebo Boldklub
3
Tårup IF
3
784212
fr02-09 2022
18:30 Langeskov IF Kildemosens BK Langeskov Stadion
0
-
1
02. sep 2022
18:30
Langeskov IF
0
Kildemosens BK
1
784211
03-09 2022
15:00 KFUM FK Utopia KFUM-parken
HHT
03. sep 2022
15:00
KFUM
FK Utopia
HHT
784213
fr09-09 2022
18:15 Tårup IF Kildemosens BK Frørup Andelskasse Arena
2
-
2
09. sep 2022
18:15
Tårup IF
2
Kildemosens BK
2
784214
10-09 2022
15:00 FK Utopia Langeskov IF OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
3
-
1
10. sep 2022
15:00
FK Utopia
3
Langeskov IF
1
784215
10-09 2022
15:00 Munkebo Boldklub KFUM Munkebo Idrætscenter
3
-
1
10. sep 2022
15:00
Munkebo Boldklub
3
KFUM
1
784218
to15-09 2022
18:00 Kildemosens BK FK Utopia Kildemosens anlæg
2
-
0
15. sep 2022
18:00
Kildemosens BK
2
FK Utopia
0
784217
fr16-09 2022
18:45 Langeskov IF Munkebo Boldklub Langeskov Stadion
2
-
1
16. sep 2022
18:45
Langeskov IF
2
Munkebo Boldklub
1
784216
18-09 2022
11:00 KFUM Tårup IF KFUM-parken
3
-
1
18. sep 2022
11:00
KFUM
3
Tårup IF
1
784221
fr23-09 2022
18:30 Langeskov IF KFUM Langeskov Stadion
2
-
1
23. sep 2022
18:30
Langeskov IF
2
KFUM
1
784219
25-09 2022
11:00 Tårup IF FK Utopia Frørup Andelskasse Arena
4
-
2
25. sep 2022
11:00
Tårup IF
4
FK Utopia
2
784220
25-09 2022
13:00 Kildemosens BK Munkebo Boldklub Kildemosens anlæg
4
-
2
25. sep 2022
13:00
Kildemosens BK
4
Munkebo Boldklub
2
784222
to29-09 2022
19:00 Langeskov IF Tårup IF Langeskov Stadion
1
-
2
29. sep 2022
19:00
Langeskov IF
1
Tårup IF
2
784223
01-10 2022
15:00 KFUM Kildemosens BK KFUM-parken
1
-
3
01. okt 2022
15:00
KFUM
1
Kildemosens BK
3
784224
01-10 2022
15:00 Munkebo Boldklub FK Utopia Munkebo Idrætscenter
1
-
1
01. okt 2022
15:00
Munkebo Boldklub
1
FK Utopia
1
784225
fr07-10 2022
18:30 Tårup IF Munkebo Boldklub Frørup Andelskasse Arena
2
-
2
07. okt 2022
18:30
Tårup IF
2
Munkebo Boldklub
2
784227
08-10 2022
13:00 Kildemosens BK Langeskov IF Kildemosens anlæg
3
-
0
08. okt 2022
13:00
Kildemosens BK
3
Langeskov IF
0
784226
08-10 2022
15:00 FK Utopia KFUM Munke Mose
2
-
0
08. okt 2022
15:00
FK Utopia
2
KFUM
0
784229
fr14-10 2022
18:30 Langeskov IF FK Utopia Langeskov Stadion
3
-
1
14. okt 2022
18:30
Langeskov IF
3
FK Utopia
1
784230
16-10 2022
11:00 KFUM Munkebo Boldklub KFUM-parken
HHT
16. okt 2022
11:00
KFUM
Munkebo Boldklub
HHT
784228
16-10 2022
13:00 Kildemosens BK Tårup IF Kildemosens anlæg
1
-
1
16. okt 2022
13:00
Kildemosens BK
1
Tårup IF
1
784231
22-10 2022
15:00 Tårup IF KFUM Frørup Andelskasse Arena
UHT
22. okt 2022
15:00
Tårup IF
KFUM
UHT
784232
22-10 2022
15:00 Munkebo Boldklub Langeskov IF Munkebo Idrætscenter
0
-
3
22. okt 2022
15:00
Munkebo Boldklub
0
Langeskov IF
3
784233
22-10 2022
15:00 FK Utopia Kildemosens BK Munke Mose
1
-
3
22. okt 2022
15:00
FK Utopia
1
Kildemosens BK
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind