Herre S3 - Efterår 2022, Pulje 6 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
804599
fr19-08 2022
18:45 Dalum IF Chang (1) Rema 1000 Park - Dalum
1
-
2
19. aug 2022
18:45
Dalum IF
1
Chang (1)
2
804597
20-08 2022
15:00 Marienlyst FK Utopia Marienlystcentret
2
-
4
20. aug 2022
15:00
Marienlyst
2
FK Utopia
4
804598
20-08 2022
15:00 OKS (4) B67 (1) OKSON-Park
3
-
4
20. aug 2022
15:00
OKS (4)
3
B67 (1)
4
804600
20-08 2022
15:00 Kildemosens BK Oversidder Kildemosens anlæg
20. aug 2022
15:00
Kildemosens BK
Oversidder
804601
20-08 2022
16:00 Posten (2) Søhus Stige BK Posten Park
5
-
2
20. aug 2022
16:00
Posten (2)
5
Søhus Stige
2
804603
fr26-08 2022
18:45 Marienlyst OKS (4) Marienlystcentret
4
-
4
26. aug 2022
18:45
Marienlyst
4
OKS (4)
4
804606
fr26-08 2022
18:45 Chang (1) Kildemosens BK Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
1
-
1
26. aug 2022
18:45
Chang (1)
1
Kildemosens BK
1
804604
27-08 2022
15:00 Søhus Stige Sanderum BK Arena Søhus Stige
1
-
1
27. aug 2022
15:00
Søhus Stige
1
Sanderum BK
1
804605
27-08 2022
15:00 Oversidder Posten (2)
27. aug 2022
15:00
Oversidder
Posten (2)
804607
ti30-08 2022
18:30 Dalum IF B67 (1) Rema 1000 Park - Dalum
1
-
3
30. aug 2022
18:30
Dalum IF
1
B67 (1)
3
804609
fr02-09 2022
18:30 OKS (4) FK Utopia OKSON-Park
1
-
9
02. sep 2022
18:30
OKS (4)
1
FK Utopia
9
804613
fr02-09 2022
18:30 Sanderum BK Oversidder Vestfalen Stadion
02. sep 2022
18:30
Sanderum BK
Oversidder
804614
fr02-09 2022
18:30 OB Søhus Stige OB-Ådalen
2
-
3
02. sep 2022
18:30
OB
2
Søhus Stige
3
804612
04-09 2022
13:00 Posten (2) Chang (1) BK Posten Park
2
-
2
04. sep 2022
13:00
Posten (2)
2
Chang (1)
2
804610
04-09 2022
14:00 Dalum IF Marienlyst Rema 1000 Park - Dalum
0
-
3
04. sep 2022
14:00
Dalum IF
0
Marienlyst
3
804611
ti06-09 2022
18:15 Kildemosens BK B67 (1) Kildemosens anlæg
1
-
0
06. sep 2022
18:15
Kildemosens BK
1
B67 (1)
0
804602
to08-09 2022
20:15 Sanderum BK OB Vestfalen Stadion
3
-
1
08. sep 2022
20:15
Sanderum BK
3
OB
1
804616
fr09-09 2022
18:15 OKS (4) Dalum IF OKSON-Park
0
-
3
09. sep 2022
18:15
OKS (4)
0
Dalum IF
3
804618
fr09-09 2022
18:15 Chang (1) Sanderum BK Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
UHT
09. sep 2022
18:15
Chang (1)
Sanderum BK
UHT
804617
11-09 2022
13:00 Oversidder OB
11. sep 2022
13:00
Oversidder
OB
804620
11-09 2022
16:15 FK Utopia Søhus Stige OB-Ådalen - Kunstgræsbane 1
4
-
3
11. sep 2022
16:15
FK Utopia
4
Søhus Stige
3
804615
ti13-09 2022
18:45 Marienlyst Kildemosens BK Marienlystcentret
0
-
5
13. sep 2022
18:45
Marienlyst
0
Kildemosens BK
5
804625
ti13-09 2022
19:00 OB Chang (1) OB-Ådalen
4
-
0
13. sep 2022
19:00
OB
4
Chang (1)
0
804623
17-09 2022
13:00 Posten (2) Marienlyst BK Posten Park
3
-
1
17. sep 2022
13:00
Posten (2)
3
Marienlyst
1
804624
17-09 2022
15:00 Sanderum BK B67 (1) Vestfalen Stadion
4
-
0
17. sep 2022
15:00
Sanderum BK
4
B67 (1)
0
804626
17-09 2022
15:00 Søhus Stige Oversidder Arena Søhus Stige
17. sep 2022
15:00
Søhus Stige
Oversidder
804621
17-09 2022
15:00 Dalum IF FK Utopia Rema 1000 Park - Dalum
3
-
1
17. sep 2022
15:00
Dalum IF
3
FK Utopia
1
804622
ti20-09 2022
17:45 Kildemosens BK OKS (4) Kildemosens anlæg
1
-
0
20. sep 2022
17:45
Kildemosens BK
1
OKS (4)
0
804627
fr23-09 2022
18:30 Marienlyst Sanderum BK Marienlystcentret
1
-
1
23. sep 2022
18:30
Marienlyst
1
Sanderum BK
1
804628
24-09 2022
13:00 OKS (4) Posten (2) OKSON-Park
2
-
3
24. sep 2022
13:00
OKS (4)
2
Posten (2)
3
804630
24-09 2022
15:00 Chang (1) Søhus Stige Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
HHT
24. sep 2022
15:00
Chang (1)
Søhus Stige
HHT
804632
24-09 2022
15:00 FK Utopia Oversidder Munke Mose
24. sep 2022
15:00
FK Utopia
Oversidder
804608
ti27-09 2022
19:45 OB FK Utopia OB-Ådalen
1
-
7
27. sep 2022
19:45
OB
1
FK Utopia
7
804619
on28-09 2022
19:00 B67 (1) Posten (2) Kunststofbanen, Hjalleseskolen
0
-
6
28. sep 2022
19:00
B67 (1)
0
Posten (2)
6
804629
to29-09 2022
19:30 Dalum IF Kildemosens BK Rema 1000 Park - Dalum
1
-
1
29. sep 2022
19:30
Dalum IF
1
Kildemosens BK
1
804636
fr30-09 2022
18:30 OB Marienlyst OB-Ådalen
2
-
5
30. sep 2022
18:30
OB
2
Marienlyst
5
804633
02-10 2022
11:00 Kildemosens BK FK Utopia Kildemosens anlæg
1
-
1
02. okt 2022
11:00
Kildemosens BK
1
FK Utopia
1
804634
02-10 2022
11:00 Posten (2) Dalum IF BK Posten Park
7
-
2
02. okt 2022
11:00
Posten (2)
7
Dalum IF
2
804635
02-10 2022
11:00 Sanderum BK OKS (4) Vestfalen Stadion
UHT
02. okt 2022
11:00
Sanderum BK
OKS (4)
UHT
804638
02-10 2022
11:00 Oversidder Chang (1)
02. okt 2022
11:00
Oversidder
Chang (1)
804631
ti04-10 2022
19:45 OB B67 (1) OB-Ådalen
3
-
1
04. okt 2022
19:45
OB
3
B67 (1)
1
804637
on05-10 2022
19:00 Søhus Stige B67 (1) Arena Søhus Stige
UHT
05. okt 2022
19:00
Søhus Stige
B67 (1)
UHT
804642
fr07-10 2022
18:30 Kildemosens BK Posten (2) Kunststofbanen, Hjalleseskolen
0
-
1
07. okt 2022
18:30
Kildemosens BK
0
Posten (2)
1
804639
09-10 2022
11:00 Marienlyst Søhus Stige Marienlystcentret
6
-
1
09. okt 2022
11:00
Marienlyst
6
Søhus Stige
1
804640
09-10 2022
11:00 OKS (4) OB OKSON-Park
1
-
1
09. okt 2022
11:00
OKS (4)
1
OB
1
804643
09-10 2022
11:00 B67 (1) Oversidder B 67-Parken
09. okt 2022
11:00
B67 (1)
Oversidder
804644
09-10 2022
11:00 FK Utopia Chang (1) Munke Mose
UHT
09. okt 2022
11:00
FK Utopia
Chang (1)
UHT
804641
09-10 2022
15:00 Dalum IF Sanderum BK Rema 1000 Park - Dalum
HHT
09. okt 2022
15:00
Dalum IF
Sanderum BK
HHT
804650
15-10 2022
13:00 Chang (1) B67 (1) Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
UHT
15. okt 2022
13:00
Chang (1)
B67 (1)
UHT
804645
15-10 2022
15:00 Posten (2) FK Utopia BK Posten Park
4
-
3
15. okt 2022
15:00
Posten (2)
4
FK Utopia
3
804646
15-10 2022
15:00 Sanderum BK Kildemosens BK Vestfalen Stadion
2
-
0
15. okt 2022
15:00
Sanderum BK
2
Kildemosens BK
0
804648
15-10 2022
15:00 Søhus Stige OKS (4) Arena Søhus Stige
UHT
15. okt 2022
15:00
Søhus Stige
OKS (4)
UHT
804649
15-10 2022
15:00 Oversidder Marienlyst
15. okt 2022
15:00
Oversidder
Marienlyst
804647
ti18-10 2022
19:00 OB Dalum IF OB-Ådalen
8
-
0
18. okt 2022
19:00
OB
8
Dalum IF
0
804652
fr21-10 2022
18:30 Marienlyst Chang (1) Marienlystcentret
6
-
3
21. okt 2022
18:30
Marienlyst
6
Chang (1)
3
804654
23-10 2022
11:00 Dalum IF Søhus Stige Rema 1000 Park - Dalum
0
-
1
23. okt 2022
11:00
Dalum IF
0
Søhus Stige
1
804655
23-10 2022
11:00 Kildemosens BK OB Kildemosens anlæg
4
-
3
23. okt 2022
11:00
Kildemosens BK
4
OB
3
804656
23-10 2022
11:00 Posten (2) Sanderum BK BK Posten Park
3
-
2
23. okt 2022
11:00
Posten (2)
3
Sanderum BK
2
804653
23-10 2022
13:00 OKS (4) Oversidder OKSON-Park
23. okt 2022
13:00
OKS (4)
Oversidder
804657
to27-10 2022
19:45 FK Utopia B67 (1) Kunststofbanen B 1909
3
-
3
27. okt 2022
19:45
FK Utopia
3
B67 (1)
3
804659
fr28-10 2022
19:00 OB Posten (2) OB-Ådalen
5
-
6
28. okt 2022
19:00
OB
5
Posten (2)
6
804658
29-10 2022
15:00 Sanderum BK FK Utopia Vestfalen Stadion
3
-
3
29. okt 2022
15:00
Sanderum BK
3
FK Utopia
3
804660
29-10 2022
15:00 Søhus Stige Kildemosens BK Arena Søhus Stige
2
-
3
29. okt 2022
15:00
Søhus Stige
2
Kildemosens BK
3
804661
29-10 2022
15:00 Oversidder Dalum IF
29. okt 2022
15:00
Oversidder
Dalum IF
804662
29-10 2022
15:00 Chang (1) OKS (4) Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
6
-
2
29. okt 2022
15:00
Chang (1)
6
OKS (4)
2
804663
29-10 2022
15:00 B67 (1) Marienlyst B 67-Parken
3
-
2
29. okt 2022
15:00
B67 (1)
3
Marienlyst
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

16.08.22: ØB (2) trukket.

 

Log ind