|
416860
|
lø20-08 2022
|
10:30
|
|
|
Vindinge Sportsplads
|
HHT
|
|
|
416859
|
sø21-08 2022
|
13:00
|
|
|
|
|
|
|
|
417177
|
sø21-08 2022
|
13:00
|
|
|
SuperBrugsen Kerteminde Stadion
|
|
|
|
|
416861
|
sø21-08 2022
|
15:00
|
|
|
Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
|
|
|
|
416862
|
ma22-08 2022
|
19:00
|
|
|
FC Broby Arena
|
UHT
|
|
|
417178
|
ti23-08 2022
|
18:30
|
|
|
Søllinge Skole
|
|
Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC (2)
5
|
|
|
417180
|
fr26-08 2022
|
19:00
|
|
|
Aunslev Stadion
|
|
|
|
417179
|
lø27-08 2022
|
13:00
|
|
|
|
|
|
|
446365
|
sø28-08 2022
|
|
|
|
|
|
Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC (2)
|
|
424473
|
sø28-08 2022
|
12:00
|
|
|
Müller Autotech Arena Højby
|
|
|
|
|
446364
|
sø28-08 2022
|
15:00
|
|
|
Juulskovskolen
|
|
|
|
424474
|
ma29-08 2022
|
19:00
|
|
|
Nymarkshallen
|
|
|
|
446366
|
to01-09 2022
|
18:30
|
|
|
Vindinge Sportsplads
|
|
|
|
446371
|
sø04-09 2022
|
13:00
|
|
|
Allested-Vejle Fritidscenter
|
|
Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC (2)
2
|
|
446369
|
sø04-09 2022
|
14:00
|
|
|
SuperBrugsen Kerteminde Stadion
|
|
|
|
446367
|
sø04-09 2022
|
15:00
|
|
|
Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
|
|
|
|
446368
|
ma05-09 2022
|
19:00
|
|
|
FC Broby Arena
|
|
|
|
446370
|
ti06-09 2022
|
18:30
|
|
|
Søllinge Skole
|
|
|
|
446372
|
fr09-09 2022
|
18:00
|
|
|
|
|
|
|
446373
|
lø10-09 2022
|
13:30
|
|
|
Vindinge Sportsplads
|
|
|
|
446377
|
sø11-09 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
446374
|
sø11-09 2022
|
13:00
|
|
|
Müller Autotech Arena Højby
|
|
Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC (2)
4
|
|
446376
|
sø11-09 2022
|
13:00
|
|
|
Juulskovskolen
|
|
|
|
446375
|
ma12-09 2022
|
18:15
|
|
|
Nymarkshallen
|
|
|
|
446426
|
ti13-09 2022
|
18:00
|
|
|
Aunslev Stadion
|
|
|
|
446381
|
lø17-09 2022
|
11:00
|
|
|
Søllinge Skole
|
|
|
|
446378
|
sø18-09 2022
|
|
|
|
Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
|
|
|
|
446380
|
sø18-09 2022
|
13:00
|
|
|
SuperBrugsen Kerteminde Stadion
|
|
|
|
446425
|
sø18-09 2022
|
15:00
|
|
|
Carl Nielsen Hallen
|
|
Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC (2)
4
|
|
446379
|
ma19-09 2022
|
19:00
|
|
|
FC Broby Arena
|
|
|
|
447554
|
lø24-09 2022
|
15:00
|
|
|
Nymarkshallen
|
|
|
|
447556
|
sø25-09 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
447555
|
sø25-09 2022
|
11:00
|
|
|
Juulskovskolen
|
|
Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC (2)
6
|
|
446436
|
sø25-09 2022
|
15:00
|
|
|
|
|
|
|
447551
|
ma26-09 2022
|
18:45
|
|
|
Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
|
|
|
|
447549
|
ti27-09 2022
|
19:00
|
|
|
Vindinge Sportsplads
|
|
|
|
447565
|
sø02-10 2022
|
13:00
|
|
|
SuperBrugsen Kerteminde Stadion
|
UHT
|
|
|
448056
|
sø02-10 2022
|
13:00
|
|
|
Müller Autotech Arena Højby
|
HHT
|
|
|
448036
|
sø02-10 2022
|
13:00
|
|
|
Allested-Vejle Fritidscenter
|
|
Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC (2)
|
|
448037
|
sø02-10 2022
|
15:00
|
|
|
Aunslev Stadion
|
|
|
|
448035
|
sø02-10 2022
|
16:00
|
|
|
Søllinge Skole
|
|
|
|
447557
|
ma03-10 2022
|
19:00
|
|
|
FC Broby Arena
|
|
|
|
448059
|
fr07-10 2022
|
18:15
|
|
|
Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
|
|
|
|
448062
|
sø09-10 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
448058
|
sø09-10 2022
|
11:30
|
|
|
Vindinge Sportsplads
|
|
Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC (2)
7
|
|
448061
|
sø09-10 2022
|
13:00
|
|
|
Juulskovskolen
|
|
|
|
448057
|
sø09-10 2022
|
15:00
|
|
|
|
|
|
|
448060
|
ma10-10 2022
|
19:00
|
|
|
FC Broby Arena
|
|
|
|
448064
|
lø15-10 2022
|
11:00
|
|
|
Søllinge Skole
|
|
|
|
448066
|
lø15-10 2022
|
13:00
|
|
|
Aunslev Stadion
|
UHT
|
|
|
448063
|
sø16-10 2022
|
|
|
|
SuperBrugsen Kerteminde Stadion
|
|
|
|
448065
|
sø16-10 2022
|
13:00
|
|
|
Allested-Vejle Fritidscenter
|
|
Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC (2)
4
|
|
448067
|
sø16-10 2022
|
13:00
|
|
|
Müller Autotech Arena Højby
|
|
|
|
448068
|
sø16-10 2022
|
14:00
|
|
|
Nymarkshallen
|
UHT
|
|
|
448071
|
fr21-10 2022
|
18:15
|
|
|
Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
|
|
|
|
448069
|
lø22-10 2022
|
15:00
|
|
|
|
|
|
|
448074
|
sø23-10 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
448070
|
sø23-10 2022
|
13:00
|
|
|
Vindinge Sportsplads
|
|
|
|
448073
|
sø23-10 2022
|
13:00
|
|
|
SuperBrugsen Kerteminde Stadion
|
UHT
|
|
|
448072
|
ma24-10 2022
|
19:00
|
|
|
FC Broby Arena
|
|
Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC (2)
2
|
|
448077
|
lø29-10 2022
|
14:00
|
|
|
Aunslev Stadion
|
|
|
|
448079
|
lø29-10 2022
|
14:00
|
|
|
Nymarkshallen
|
|
|
|
448075
|
sø30-10 2022
|
|
|
|
Søllinge Skole
|
|
|
|
448080
|
sø30-10 2022
|
11:00
|
|
|
Juulskovskolen
|
|
|
|
448076
|
sø30-10 2022
|
13:00
|
|
|
Carl Nielsen Hallen
|
|
Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC (2)
4
|
|
448078
|
sø30-10 2022
|
13:00
|
|
|
Müller Autotech Arena Højby
|
|
|
08.07.22: Birkende BK (1) overført til Serie 3.
11.07.22: Kerteminde BK tilmeldt.
09.08.22: Holluf Pile/Fraugde GIF trukket.
10.08.22: FC Broby (2) tilmeldt.
26.08.22: B1913 (3) trukket.