MENU

Herre S4 - Efterår 2022 (11M/9M), Pulje 3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
349475
21-08 2022
Kl. 11:00
Longelse Sp. FC Kurant (1) Longelse Stadion
1
-
2
349477
21-08 2022
Kl. 13:00
Stjernen BK (1) Skårup IF Østbyens Stadion
2
-
7
349478
21-08 2022
Kl. 13:15
Rudkøbing BK Kirkeby IF Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
Udehold taberdømt
340683
21-08 2022
Kl. 14:45
Marstal/Rise Thurø BK af 1920 Marstal Stadion
Udehold taberdømt
349474
ti
23-08 2022
Kl. 18:45
Hesselager Fodbold Ommel BK Hesselager Stadion
2
-
4
349476
to
25-08 2022
Kl. 18:30
Stenstrup IF Tåsinge f. B. Stenstrup Sportsplads
1
-
4
349480
27-08 2022
Kl. 13:00
Skårup IF Rudkøbing BK Skårup Stadion
Udehold taberdømt
349483
27-08 2022
Kl. 13:45
Ommel BK Longelse Sp. Ommel Stadion
4
-
1
349484
27-08 2022
Kl. 15:00
Thurø BK af 1920 Kirkeby IF Thurø Stadion
2
-
5
349482
28-08 2022
Kl. 12:00
FC Kurant (1) Stenstrup IF Nyborgvej Stadion
6
-
3
349481
28-08 2022
Kl. 13:00
Tåsinge f. B. Stjernen BK (1) SEF Energi Arena - Tåsinge
5
-
0
349479
28-08 2022
Kl. 14:45
Marstal/Rise Hesselager Fodbold Marstal Stadion
6
-
1
349486 to
01-09 2022
Kl. 18:00
Longelse Sp. Marstal/Rise Longelse Stadion
4
-
8
349485 fr
02-09 2022
Kl. 18:00
Hesselager Fodbold Thurø BK af 1920 Hesselager Stadion
Udehold taberdømt
349490
03-09 2022
Kl. 13:00
Kirkeby IF Skårup IF Kirkeby skole
3
-
4
349489
03-09 2022
Kl. 15:00
Rudkøbing BK Tåsinge f. B. Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
1
-
4
349487
04-09 2022
Kl. 14:20
Stenstrup IF Ommel BK Stenstrup Sportsplads
9
-
0
349488
04-09 2022
Kl. 15:00
Stjernen BK (1) FC Kurant (1) Østbyens Stadion
4
-
2
349495
10-09 2022
Kl. 13:45
Ommel BK Stjernen BK (1) Ommel Stadion
1
-
3
349491
10-09 2022
Kl. 14:45
Marstal/Rise Stenstrup IF Marstal Stadion
Udehold taberdømt
349526
10-09 2022
Kl. 15:00
Thurø BK af 1920 Skårup IF Thurø Stadion
3
-
2
349493
11-09 2022
Kl. 13:00
Tåsinge f. B. Kirkeby IF SEF Energi Arena - Tåsinge
6
-
2
349494
ma
12-09 2022
Kl. 18:15
FC Kurant (1) Rudkøbing BK Nyborgvej Stadion
4
-
2
349492
on
14-09 2022
Kl. 19:00
Hesselager Fodbold Longelse Sp. Hesselager Stadion
1
-
0
349529 to
15-09 2022
Kl. 18:00
Stjernen BK (1) Marstal/Rise Østbyens Stadion
3
-
3
349530 fr
16-09 2022
Kl. 17:15
Rudkøbing BK Ommel BK Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
Udehold taberdømt
349528
17-09 2022
Kl. 13:00
Stenstrup IF Hesselager Fodbold Stenstrup Sportsplads
4
-
1
349531
17-09 2022
Kl. 13:00
Kirkeby IF FC Kurant (1) Kirkeby skole
7
-
0
349527
18-09 2022
Kl. 11:00
Longelse Sp. Thurø BK af 1920 Longelse Stadion
Udehold taberdømt
349532
18-09 2022
Kl. 13:00
Skårup IF Tåsinge f. B. Skårup Stadion
4
-
3
349534
fr
23-09 2022
Kl. 18:00
Hesselager Fodbold Stjernen BK (1) Hesselager Stadion
4
-
5
349537
24-09 2022
Kl. 13:45
Ommel BK Kirkeby IF Ommel Stadion
Udehold taberdømt
349538
25-09 2022
Kl. 10:00
Thurø BK af 1920 Tåsinge f. B. Thurø Stadion
5
-
7
349535
25-09 2022
Kl. 11:00
Longelse Sp. Stenstrup IF Longelse Stadion
1
-
3
349533
25-09 2022
Kl. 14:45
Marstal/Rise Rudkøbing BK Marstal Stadion
0
-
1
349536
on
28-09 2022
Kl. 18:45
FC Kurant (1) Skårup IF ERI - Kunstgræs
1
-
8
349542
01-10 2022
Kl. 13:45
Kirkeby IF Marstal/Rise Kirkeby skole
8
-
6
349543
01-10 2022
Kl. 13:45
Skårup IF Ommel BK Skårup Stadion
10
-
0
349541
01-10 2022
Kl. 14:30
Rudkøbing BK Hesselager Fodbold Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
2
-
6
349539
02-10 2022
Kl. 12:00
Stenstrup IF Thurø BK af 1920 Stenstrup Sportsplads
3
-
4
349540
02-10 2022
Kl. 15:00
Stjernen BK (1) Longelse Sp. Østbyens Stadion
5
-
1
349544
ti
04-10 2022
Kl. 20:00
Tåsinge f. B. FC Kurant (1) SEF Energi Arena - Tåsinge
8
-
0
349546
fr
07-10 2022
Kl. 17:30
Hesselager Fodbold Kirkeby IF Hesselager Stadion
3
-
2
349545
08-10 2022
Kl. 11:35
Marstal/Rise Skårup IF Marstal Stadion
1
-
0
349549
08-10 2022
Kl. 13:45
Ommel BK Tåsinge f. B. Ommel Stadion
2
-
8
349547
09-10 2022
Kl. 11:00
Longelse Sp. Rudkøbing BK Longelse Stadion
1
-
3
349548
ti
11-10 2022
Kl. 18:30
Stenstrup IF Stjernen BK (1) Stenstrup Sportsplads
2
-
3
349550
ti
11-10 2022
Kl. 19:15
Thurø BK af 1920 FC Kurant (1) ERI - Kunstgræs
3
-
1
349568
16-10 2022
Kl. 09:30
Tåsinge f. B. Marstal/Rise SEF Energi Arena - Tåsinge
6
-
2
349564
16-10 2022
Kl. 12:00
Stjernen BK (1) Thurø BK af 1920 Østbyens Stadion
6
-
1
349567
16-10 2022
Kl. 13:00
Skårup IF Hesselager Fodbold Skårup Stadion
6
-
2
349565
16-10 2022
Kl. 13:30
Rudkøbing BK Stenstrup IF Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
Udehold taberdømt
349566
16-10 2022
Kl. 15:00
Kirkeby IF Longelse Sp. Kirkeby skole
5
-
2
349570
22-10 2022
Kl. 12:45
Marstal/Rise FC Kurant (1) Marstal Stadion
8
-
1
349573
22-10 2022
Kl. 14:00
Stenstrup IF Kirkeby IF Stenstrup Sportsplads
Hjemmehold taberdømt
349571
22-10 2022
Kl. 14:30
Hesselager Fodbold Tåsinge f. B. Hesselager Stadion
4
-
9
349572
23-10 2022
Kl. 11:00
Longelse Sp. Skårup IF Longelse Stadion
2
-
5
349574
23-10 2022
Kl. 13:00
Stjernen BK (1) Rudkøbing BK Østbyens Stadion
5
-
4
349575
23-10 2022
Kl. 13:45
Thurø BK af 1920 Ommel BK Thurø Stadion
5
-
6
349587
to
27-10 2022
Kl. 18:30
Kirkeby IF Stjernen BK (1) Kirkeby skole
2
-
6
349591
to
27-10 2022
Kl. 19:15
FC Kurant (1) Hesselager Fodbold ERI - Kunstgræs
3
-
3
349588
fr
28-10 2022
Kl. 18:30
Skårup IF Stenstrup IF Skårup Stadion
3
-
0
349589
29-10 2022
Kl. 11:00
Tåsinge f. B. Longelse Sp. SEF Energi Arena - Tåsinge
0
-
0
349592
29-10 2022
Kl. 13:45
Ommel BK Marstal/Rise Ommel Stadion
1
-
2
349586
29-10 2022
Kl. 15:00
Rudkøbing BK Thurø BK af 1920 Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
1
-
2
349569
05-11 2022
Kl. 13:45
FC Kurant (1) Ommel BK Nyborgvej Stadion
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

07.07.22: Thurø BK af 1920 tilmeldt.

 

Log ind