MENU

Herre S4 - Efterår 2022 (11M/9M), Pulje 6 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
369584
on
17-08 2022
Kl. 18:30
Chang (3) Røde Stjerne Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
1
-
8
369588
to
18-08 2022
Kl. 18:30
Sanderum BK PDIF Vestfalen Stadion
4
-
0
369585
20-08 2022
Kl. 11:00
OKS (2) KU BK (2) Ejbyskolen
9
-
1
369583
20-08 2022
Kl. 13:00
B1913 (1) Oversidder Campus Road
369586
21-08 2022
Kl. 13:00
Odense Foxes FK Utopia Firmaidrættens idrætsanlæg
1
-
0
369590
to
25-08 2022
Kl. 18:15
DSIO Sanderum BK Enghaveskolen (Fyn)
0
-
3
369594
27-08 2022
Kl. 15:00
Oversidder PDIF
369592
28-08 2022
Kl. 13:00
KU BK (2) Odense Foxes Løvtop Road (Ubberud)
3
-
3
369589
ma
29-08 2022
Kl. 18:00
B1913 (1) Chang (3) Campus Road
3
-
4
369591
ti
30-08 2022
Kl. 18:15
FK Utopia KFUM.s BK Munke Mose
1
-
2
369593
on
31-08 2022
Kl. 18:30
Røde Stjerne OKS (2) Røde Stjerne - Falen
0
-
3
369604
on
31-08 2022
Kl. 18:45
KU BK (2) Sanderum BK Løvtop Road (Ubberud)
1
-
4
369600
03-09 2022
Kl. 15:00
PDIF DSIO Risingskolen
4
-
1
369597
04-09 2022
Kl. 13:30
Odense Foxes Røde Stjerne Firmaidrættens idrætsanlæg
2
-
1
369595
04-09 2022
Kl. 18:30
Chang (3) Oversidder Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
369598
ti
06-09 2022
Kl. 18:00
KFUM.s BK KU BK (2) KFUM-parken
3
-
2
369602
on
07-09 2022
Kl. 18:15
Chang (3) OKS (2) Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
0
-
4
369605
on
07-09 2022
Kl. 18:30
Røde Stjerne KFUM.s BK Røde Stjerne - Falen
1
-
4
369599
to
08-09 2022
Kl. 18:30
Sanderum BK FK Utopia Vestfalen Stadion
3
-
0
369601
fr
09-09 2022
Kl. 18:30
B1913 (1) Odense Foxes Campus Road
1
-
3
369606
10-09 2022
Kl. 11:00
DSIO Oversidder Enghaveskolen (Fyn)
369603
11-09 2022
Kl. 14:00
FK Utopia PDIF Kunststofbanen, Hjalleseskolen
8
-
0
369587
ti
13-09 2022
Kl. 18:00
KFUM.s BK DSIO KFUM-parken
5
-
1
369608
to
15-09 2022
Kl. 18:00
Odense Foxes Chang (3) Firmaidrættens idrætsanlæg
3
-
0
369964
to
15-09 2022
Kl. 18:30
Sanderum BK Røde Stjerne Vestfalen Stadion
1
-
1
369609
fr
16-09 2022
Kl. 18:00
KFUM.s BK B1913 (1) KFUM-parken
0
-
0
369966
17-09 2022
Kl. 11:00
DSIO FK Utopia Enghaveskolen (Fyn)
0
-
4
369965
17-09 2022
Kl. 15:00
PDIF KU BK (2) Risingskolen
Udehold taberdømt
369607
18-09 2022
Kl. 13:00
OKS (2) Oversidder OKSON-Park
369596
ma
19-09 2022
Kl. 18:00
OKS (2) B1913 (1) OKSON-Park
2
-
1
369968
ma
19-09 2022
Kl. 18:15
Chang (3) KFUM.s BK Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
1
-
5
369969
24-09 2022
Kl. 15:00
OKS (2) Odense Foxes OKSON-Park
6
-
2
369979
25-09 2022
Kl.
Oversidder FK Utopia
369978
ma
26-09 2022
Kl. 17:45
Røde Stjerne PDIF Røde Stjerne - Falen
7
-
7
369967
ti
27-09 2022
Kl. 17:30
B1913 (1) Sanderum BK Campus Road
2
-
4
369970
on
28-09 2022
Kl. 17:30
KU BK (2) DSIO Løvtop Road (Ubberud)
5
-
4
370266
02-10 2022
Kl. 11:00
DSIO Røde Stjerne Enghaveskolen (Fyn)
1
-
3
369980
02-10 2022
Kl. 13:30
Odense Foxes Oversidder Firmaidrættens idrætsanlæg
370269
ma
03-10 2022
Kl. 18:15
Chang (3) PDIF Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
4
-
14
370267
ma
03-10 2022
Kl. 18:30
FK Utopia KU BK (2) MORUD VVS-EL STADION, Kunstgræs
1
-
6
369981
ti
04-10 2022
Kl. 19:30
OKS (2) KFUM.s BK OKSON-Park
3
-
1
369982 to
06-10 2022
Kl. 18:30
Sanderum BK Chang (3) Vestfalen Stadion
Udehold taberdømt
370272
08-10 2022
Kl. 14:00
Røde Stjerne FK Utopia Røde Stjerne - Falen
2
-
3
370273
09-10 2022
Kl.
Oversidder KU BK (2)
370277
ma
10-10 2022
Kl. 18:00
Chang (3) DSIO Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
2
-
1
369983
on
12-10 2022
Kl. 17:00
PDIF B1913 (1) Risingskolen
0
-
3
370275
to
13-10 2022
Kl. 18:30
Sanderum BK Odense Foxes Vestfalen Stadion
3
-
2
370276
15-10 2022
Kl. 15:00
PDIF OKS (2) Risingskolen
Hjemmehold taberdømt
370274
16-10 2022
Kl.
KFUM.s BK Oversidder KFUM-parken
370271
16-10 2022
Kl. 12:00
KFUM.s BK Odense Foxes KFUM-parken
3
-
1
370278
16-10 2022
Kl. 13:30
FK Utopia B1913 (1) Munke Mose
5
-
3
370279
16-10 2022
Kl. 14:00
KU BK (2) Røde Stjerne Løvtop Road (Ubberud)
5
-
3
370268
on
19-10 2022
Kl. 16:30
B1913 (1) DSIO Campus Road
5
-
2
370281
on
19-10 2022
Kl. 18:30
Chang (3) FK Utopia Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
0
-
2
370282
22-10 2022
Kl. 12:00
OKS (2) DSIO OKSON-Park
8
-
2
370280
22-10 2022
Kl. 13:00
B1913 (1) KU BK (2) Campus Road
0
-
0
370284
22-10 2022
Kl. 15:00
KFUM.s BK Sanderum BK KFUM-parken
0
-
3
370285
23-10 2022
Kl.
Oversidder Røde Stjerne
370283
23-10 2022
Kl. 13:00
Odense Foxes PDIF Firmaidrættens idrætsanlæg
1
-
2
370320 to
27-10 2022
Kl. 18:30
Sanderum BK Oversidder Vestfalen Stadion
370270
to
27-10 2022
Kl. 19:30
Sanderum BK OKS (2) Vestfalen Stadion
2
-
1
370325
29-10 2022
Kl. 13:00
DSIO Odense Foxes Enghaveskolen (Fyn)
1
-
1
370326
29-10 2022
Kl. 13:30
FK Utopia OKS (2) Munke Mose
1
-
8
375349
29-10 2022
Kl. 14:00
Røde Stjerne B1913 (1) Røde Stjerne - Falen
Udehold taberdømt
370323
29-10 2022
Kl. 14:00
PDIF KFUM.s BK KFUM-parken
2
-
5
375348
30-10 2022
Kl. 11:00
KU BK (2) Chang (3) Løvtop Road (Ubberud)
8
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

19.07.22: Posten tilmeldt.

18:08.22: Posten trukket.

 

Log ind