Kvinde Albaniserien - Efterår 2022 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
805956
21-08 2022
11:00 Oversidder Otterup Bold- og Idrætsklub
21. aug 2022
11:00
Oversidder
Otterup Bold- og Idrætsklub
805953
21-08 2022
14:00 ØB Odense Q ØB.s Anlæg
4
-
1
21. aug 2022
14:00
ØB
4
Odense Q
1
805954
ti23-08 2022
18:45 Stige Boldklub 2017 DSIO Hauge Gruppen Arena
0
-
3
23. aug 2022
18:45
Stige Boldklub 2017
0
DSIO
3
805955
on24-08 2022
18:45 Kildemosens BK MG & BK Kildemosens anlæg
0
-
0
24. aug 2022
18:45
Kildemosens BK
0
MG & BK
0
805958
28-08 2022
11:00 MG & BK Oversidder MG & BK.s anlæg
28. aug 2022
11:00
MG & BK
Oversidder
805961
28-08 2022
11:00 Oure Fodbold Akademi Otterup Bold- og Idrætsklub Oure Idrætsskole
2
-
2
28. aug 2022
11:00
Oure Fodbold Akademi
2
Otterup Bold- og Idrætsklub
2
805960
28-08 2022
13:00 Odense Q Stige Boldklub 2017 Marienlystcentret
4
-
1
28. aug 2022
13:00
Odense Q
4
Stige Boldklub 2017
1
805959
ma29-08 2022
18:30 DSIO Kildemosens BK Enghaveskolen (Fyn)
0
-
1
29. aug 2022
18:30
DSIO
0
Kildemosens BK
1
805965
03-09 2022
15:00 Oversidder DSIO
03. sep 2022
15:00
Oversidder
DSIO
805966
03-09 2022
15:00 Otterup Bold- og Idrætsklub MG & BK Intersport Arena Otterup
0
-
4
03. sep 2022
15:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
0
MG & BK
4
805964
ma05-09 2022
18:30 Kildemosens BK Odense Q Kildemosens anlæg
0
-
2
05. sep 2022
18:30
Kildemosens BK
0
Odense Q
2
805963
ti06-09 2022
18:30 Stige Boldklub 2017 Strib IF Hauge Gruppen Arena
0
-
1
06. sep 2022
18:30
Stige Boldklub 2017
0
Strib IF
1
805968
10-09 2022
10:00 ØB Stige Boldklub 2017 ØB.s Anlæg
3
-
1
10. sep 2022
10:00
ØB
3
Stige Boldklub 2017
1
805967
11-09 2022
15:30 Strib IF Kildemosens BK Strib fritids- & aktivitetscenter
1
-
3
11. sep 2022
15:30
Strib IF
1
Kildemosens BK
3
805971
ma12-09 2022
18:30 MG & BK Oure Fodbold Akademi MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
3
-
3
12. sep 2022
18:30
MG & BK
3
Oure Fodbold Akademi
3
805957
on14-09 2022
18:00 Strib IF ØB Strib fritids- & aktivitetscenter
2
-
2
14. sep 2022
18:00
Strib IF
2
ØB
2
805970
on14-09 2022
19:00 Odense Q Oversidder Marienlystcentret
14. sep 2022
19:00
Odense Q
Oversidder
805969
to15-09 2022
18:45 Otterup Bold- og Idrætsklub DSIO Intersport Arena Otterup
2
-
1
15. sep 2022
18:45
Otterup Bold- og Idrætsklub
2
DSIO
1
805973
17-09 2022
10:00 Kildemosens BK ØB Kildemosens anlæg
UHT
17. sep 2022
10:00
Kildemosens BK
ØB
UHT
805972
17-09 2022
15:00 Stige Boldklub 2017 Oure Fodbold Akademi Hauge Gruppen Arena
UHT
17. sep 2022
15:00
Stige Boldklub 2017
Oure Fodbold Akademi
UHT
805974
18-09 2022
11:00 Oversidder Strib IF
18. sep 2022
11:00
Oversidder
Strib IF
805975
18-09 2022
11:00 Otterup Bold- og Idrætsklub Odense Q Intersport Arena Otterup
6
-
1
18. sep 2022
11:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
6
Odense Q
1
805978
25-09 2022
11:00 ØB Oversidder ØB.s Anlæg
25. sep 2022
11:00
ØB
Oversidder
805979
25-09 2022
11:00 Stige Boldklub 2017 Kildemosens BK Hauge Gruppen Arena
1
-
8
25. sep 2022
11:00
Stige Boldklub 2017
1
Kildemosens BK
8
805980
25-09 2022
11:00 Odense Q MG & BK Marienlystcentret
UHT
25. sep 2022
11:00
Odense Q
MG & BK
UHT
805981
25-09 2022
13:00 Oure Fodbold Akademi DSIO Oure Idrætsskole
3
-
2
25. sep 2022
13:00
Oure Fodbold Akademi
3
DSIO
2
805977
25-09 2022
15:30 Strib IF Otterup Bold- og Idrætsklub Strib fritids- & aktivitetscenter
0
-
5
25. sep 2022
15:30
Strib IF
0
Otterup Bold- og Idrætsklub
5
805962
on28-09 2022
17:15 ØB Oure Fodbold Akademi ØB.s Anlæg
2
-
4
28. sep 2022
17:15
ØB
2
Oure Fodbold Akademi
4
805976
on28-09 2022
19:00 MG & BK DSIO MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
3
-
0
28. sep 2022
19:00
MG & BK
3
DSIO
0
805986
01-10 2022
14:00 DSIO Odense Q Enghaveskolen (Fyn)
UHT
01. okt 2022
14:00
DSIO
Odense Q
UHT
805985
01-10 2022
15:00 MG & BK Strib IF MG & BK.s anlæg
2
-
0
01. okt 2022
15:00
MG & BK
2
Strib IF
0
805983
01-10 2022
15:00 Oversidder Stige Boldklub 2017
01. okt 2022
15:00
Oversidder
Stige Boldklub 2017
805984
01-10 2022
15:20 Otterup Bold- og Idrætsklub ØB Intersport Arena Otterup
2
-
2
01. okt 2022
15:20
Otterup Bold- og Idrætsklub
2
ØB
2
805982
02-10 2022
15:00 Kildemosens BK Oure Fodbold Akademi Kildemosens anlæg
4
-
3
02. okt 2022
15:00
Kildemosens BK
4
Oure Fodbold Akademi
3
805991
to06-10 2022
19:00 Oure Fodbold Akademi Odense Q Oure Idrætsskole
3
-
0
06. okt 2022
19:00
Oure Fodbold Akademi
3
Odense Q
0
805989
08-10 2022
13:00 Stige Boldklub 2017 Otterup Bold- og Idrætsklub Hauge Gruppen Arena
1
-
4
08. okt 2022
13:00
Stige Boldklub 2017
1
Otterup Bold- og Idrætsklub
4
805990
08-10 2022
15:00 Kildemosens BK Oversidder Kildemosens anlæg
08. okt 2022
15:00
Kildemosens BK
Oversidder
805988
08-10 2022
15:00 ØB MG & BK ØB.s Anlæg
3
-
1
08. okt 2022
15:00
ØB
3
MG & BK
1
805987
09-10 2022
15:30 Strib IF DSIO Strib fritids- & aktivitetscenter
1
-
4
09. okt 2022
15:30
Strib IF
1
DSIO
4
805952
on12-10 2022
19:00 Oure Fodbold Akademi Strib IF Oure Idrætsskole
2
-
3
12. okt 2022
19:00
Oure Fodbold Akademi
2
Strib IF
3
805992
16-10 2022
11:00 Oversidder Oure Fodbold Akademi
16. okt 2022
11:00
Oversidder
Oure Fodbold Akademi
805993
16-10 2022
11:00 Otterup Bold- og Idrætsklub Kildemosens BK Intersport Arena Otterup
4
-
3
16. okt 2022
11:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
4
Kildemosens BK
3
805994
16-10 2022
11:00 MG & BK Stige Boldklub 2017 MG & BK.s anlæg
UHT
16. okt 2022
11:00
MG & BK
Stige Boldklub 2017
UHT
805995
16-10 2022
11:00 DSIO ØB Enghaveskolen (Fyn)
2
-
0
16. okt 2022
11:00
DSIO
2
ØB
0
805996
16-10 2022
11:00 Odense Q Strib IF Marienlystcentret
2
-
2
16. okt 2022
11:00
Odense Q
2
Strib IF
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

11.08.22: SFF2015 trukket.

 

Log ind