MENU

Kvinde S2 - Efterår 2022 (11M/9M) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
444425
21-08 2022
Kl.
NØFF Oversidder Drigstrup Sognegård
444420
ma
22-08 2022
Kl. 18:30
FC Odense Dalum/Næsby Svanereden
2
-
3
444421
on
24-08 2022
Kl. 18:15
OKS Søhus Stige OKSON-Park
6
-
2
444424 on
24-08 2022
Kl. 18:30
Nr. Lyndelse / Søby F.C. ØB Carl Nielsen Hallen
0
-
0
444429
to
25-08 2022
Kl. 19:00
Tårup IF MG & BK Frørup Andelskasse Arena
0
-
4
444431
28-08 2022
Kl.
Dalum/Næsby Oversidder Rema 1000 Park - Dalum
444426
ma
29-08 2022
Kl. 18:15
FC Odense OKS Svanereden
0
-
0
444427 ma
29-08 2022
Kl. 18:30
ØB NØFF ØB.s Anlæg
2
-
7
444430 ma
29-08 2022
Kl. 18:30
Søhus Stige F16 Rema 1000 Arena Søhus
2
-
1
444423 ma
29-08 2022
Kl. 18:30
MG & BK FC Kurant MG & BK.s anlæg
Udehold taberdømt
444422 on
31-08 2022
Kl. 18:30
F16 Tårup IF Stenstrup Sportsplads
1
-
2
444428
to
01-09 2022
Kl. 19:10
FC Kurant Nr. Lyndelse / Søby F.C. Rantzausminde Hallen (ude)
3
-
0
446652
04-09 2022
Kl.
Oversidder ØB
Udehold taberdømt
444432
ma
05-09 2022
Kl. 18:00
OKS Dalum/Næsby OKSON-Park
1
-
4
446650
ma
05-09 2022
Kl. 18:30
Nr. Lyndelse / Søby F.C. Tårup IF Carl Nielsen Hallen
0
-
0
444434
ma
05-09 2022
Kl. 19:00
MG & BK Søhus Stige MG & BK.s anlæg
1
-
1
446659 on
07-09 2022
Kl. 18:00
Dalum/Næsby ØB Rema 1000 Park - Dalum
Udehold taberdømt
446658
to
08-09 2022
Kl. 18:00
Søhus Stige Nr. Lyndelse / Søby F.C. Rema 1000 Arena Søhus
1
-
1
446657 to
08-09 2022
Kl. 19:00
Tårup IF NØFF Frørup Andelskasse Arena
4
-
3
446653
fr
09-09 2022
Kl. 18:00
FC Odense MG & BK Svanereden
4
-
2
446656
11-09 2022
Kl.
FC Kurant Oversidder Nyborgvej Stadion
446655
ma
12-09 2022
Kl. 18:00
OKS F16 OKSON-Park
0
-
1
446663
on
14-09 2022
Kl. 18:15
NØFF Søhus Stige Drigstrup Sognegård
3
-
0
446664
18-09 2022
Kl.
Oversidder Tårup IF
446661
18-09 2022
Kl. 13:00
MG & BK OKS MG & BK.s anlæg
3
-
3
446662
ma
19-09 2022
Kl. 18:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C. FC Odense Carl Nielsen Hallen
0
-
1
446665 ma
19-09 2022
Kl. 18:30
ØB FC Kurant ØB.s Anlæg
Hjemmehold taberdømt
446964 to
22-09 2022
Kl. 19:00
Tårup IF ØB Frørup Andelskasse Arena - Kunstgræs
Udehold taberdømt
446666
24-09 2022
Kl. 12:30
FC Odense NØFF Svanereden
3
-
3
446965
25-09 2022
Kl.
Søhus Stige Oversidder Rema 1000 Arena Søhus
446963
25-09 2022
Kl. 13:00
F16 MG & BK Kirkeby skole
Udehold taberdømt
446966 ma
26-09 2022
Kl. 17:30
Dalum/Næsby FC Kurant Rema 1000 Park - Dalum
11
-
0
446660 on
28-09 2022
Kl. 18:30
F16 Dalum/Næsby Stenstrup Sportsplads
6
-
2
444433
01-10 2022
Kl. 14:00
F16 FC Odense Stenstrup Sportsplads
0
-
5
446969
01-10 2022
Kl. 15:00
NØFF OKS ALBANI Kerteminde Stadion
Kamp udsat
446970
02-10 2022
Kl.
Oversidder FC Odense
446967
02-10 2022
Kl. 11:00
MG & BK Dalum/Næsby MG & BK.s anlæg
Udehold taberdømt
446972
02-10 2022
Kl. 12:00
FC Kurant Tårup IF Nyborgvej Stadion
2
-
4
446971 ma
03-10 2022
Kl. 17:30
ØB Søhus Stige ØB.s Anlæg
Hjemmehold taberdømt
446977 fr
07-10 2022
Kl. 18:30
Søhus Stige FC Kurant Rema 1000 Arena Søhus
446973
08-10 2022
Kl. 12:00
FC Odense ØB Svanereden
Udehold taberdømt
446978
08-10 2022
Kl. 16:00
Dalum/Næsby Tårup IF Rema 1000 Park - Dalum
446974
09-10 2022
Kl.
OKS Oversidder OKSON-Park
446975
09-10 2022
Kl. 12:00
F16 NØFF Kirkeby skole
446976
09-10 2022
Kl. 13:00
MG & BK Nr. Lyndelse / Søby F.C. MG & BK.s anlæg
446968 on
12-10 2022
Kl. 18:30
Nr. Lyndelse / Søby F.C. F16 Carl Nielsen Hallen
446984 to
13-10 2022
Kl. 19:00
Tårup IF Søhus Stige Frørup Andelskasse Arena - Kunstgræs
446980
15-10 2022
Kl. 13:00
NØFF MG & BK Munkebo Idrætscenter
446981
16-10 2022
Kl.
Oversidder F16
446983
16-10 2022
Kl. 14:00
FC Kurant FC Odense Nyborgvej Stadion
446982 ma
17-10 2022
Kl. 17:30
ØB OKS ØB.s Anlæg
Hjemmehold taberdømt
446986
22-10 2022
Kl. 10:00
OKS FC Kurant OKSON-Park
446985
22-10 2022
Kl. 11:00
FC Odense Tårup IF Svanereden
446987
22-10 2022
Kl. 12:00
F16 ØB Stenstrup Sportsplads
Udehold taberdømt
446989
22-10 2022
Kl. 13:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C. NØFF Carl Nielsen Hallen
446990
22-10 2022
Kl. 15:00
Dalum/Næsby Søhus Stige Rema 1000 Park - Dalum
446988
23-10 2022
Kl.
MG & BK Oversidder MG & BK.s anlæg
446651 on
26-10 2022
Kl. 18:30
NØFF FC Kurant Munkebo Idrætscenter
446996 on
26-10 2022
Kl. 18:30
Søhus Stige FC Odense Rema 1000 Arena Søhus
446979 on
26-10 2022
Kl. 18:45
Nr. Lyndelse / Søby F.C. Dalum/Næsby Carl Nielsen Hallen
446995 to
27-10 2022
Kl. 19:00
Tårup IF OKS Frørup Andelskasse Arena - Kunstgræs
446993
29-10 2022
Kl. 12:30
ØB MG & BK ØB.s Anlæg
Hjemmehold taberdømt
446991
29-10 2022
Kl. 13:00
NØFF Dalum/Næsby ALBANI Kerteminde Stadion
446992
30-10 2022
Kl.
Oversidder Nr. Lyndelse / Søby F.C.
446961
30-10 2022
Kl. 13:00
OKS Nr. Lyndelse / Søby F.C. OKSON-Park
446994
30-10 2022
Kl. 15:00
FC Kurant F16 Nyborgvej Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

12.08.22: Bogense G&IF, SUB Ullerslev, SFF2015 trukket. Nyt kampprogram dannet.

29.09.22 ØB udtrådt

 

Log ind