MENU

Kvinde 7M C - Efterår 2022, Pulje 3 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
446997
ma
22-08 2022
Kl. 18:30
B1913 (1) KFUM.s BK Campus Road
9
-
0
446998 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
BBB S.K.F.I.F. Bellinge Stadion
0
-
4
447001 on
24-08 2022
Kl. 18:30
Agedrup-Bullerup BK NØFF Agedrup Skole
3
-
3
446999
on
24-08 2022
Kl. 19:00
Allested U & IF FC Odense (1) Allested Stadion
4
-
1
447000 to
25-08 2022
Kl. 18:30
Bogense G & IF SUB Ullerslev Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
8
-
2
447003 ma
29-08 2022
Kl. 18:30
SUB Ullerslev Agedrup-Bullerup BK Ullerslev Stadion
0
-
1
447005
ma
29-08 2022
Kl. 18:30
S.K.F.I.F. Allested U & IF Skt. Klemens-hallen
2
-
3
447002
ma
29-08 2022
Kl. 19:00
B1913 (1) BBB Campus Road
7
-
0
447006 ti
30-08 2022
Kl. 18:30
KFUM.s BK NØFF KFUM-parken
1
-
2
447004 to
01-09 2022
Kl. 19:00
FC Odense (1) Bogense G & IF Svanereden
1
-
1
447011 ma
05-09 2022
Kl. 18:30
NØFF SUB Ullerslev Drigstrup Sognegård
7
-
4
447007 ma
05-09 2022
Kl. 19:00
BBB KFUM.s BK Bellinge Stadion - kunstgræs
1
-
5
447008
on
07-09 2022
Kl. 18:30
Allested U & IF B1913 (1) Allested Stadion
4
-
2
447010 on
07-09 2022
Kl. 18:30
Agedrup-Bullerup BK FC Odense (1) Agedrup Skole
2
-
0
447009 to
08-09 2022
Kl. 18:30
Bogense G & IF S.K.F.I.F. Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Hjemmehold taberdømt
447014
ma
12-09 2022
Kl. 18:15
FC Odense (1) NØFF Svanereden
3
-
5
447015 ma
12-09 2022
Kl. 18:30
S.K.F.I.F. Agedrup-Bullerup BK Skt. Klemens-hallen
1
-
1
447013
ma
12-09 2022
Kl. 19:00
BBB Allested U & IF Bellinge Stadion - kunstgræs
1
-
9
447012 to
15-09 2022
Kl. 18:30
B1913 (1) Bogense G & IF Campus Road
1
-
3
447020 ma
19-09 2022
Kl. 18:30
NØFF S.K.F.I.F. Drigstrup Sognegård
2
-
2
447124
ma
19-09 2022
Kl. 18:30
SUB Ullerslev FC Odense (1) Ullerslev Stadion
3
-
3
447018 ma
19-09 2022
Kl. 19:00
Bogense G & IF BBB Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
9
-
1
447019 ti
20-09 2022
Kl. 18:00
Agedrup-Bullerup BK B1913 (1) Agedrup Skole
3
-
2
447017
on
21-09 2022
Kl. 18:30
Allested U & IF KFUM.s BK Allested Stadion
5
-
2
447128 ma
26-09 2022
Kl. 18:30
S.K.F.I.F. SUB Ullerslev Skt. Klemens-hallen
3
-
1
447126 ma
26-09 2022
Kl. 19:00
BBB Agedrup-Bullerup BK Bellinge Stadion - kunstgræs
0
-
11
447129
ti
27-09 2022
Kl. 17:50
KFUM.s BK FC Odense (1) KFUM-parken
5
-
3
447137
on
28-09 2022
Kl. 18:00
Allested U & IF NØFF Allested Stadion
2
-
0
447016 to
29-09 2022
Kl. 18:00
KFUM.s BK SUB Ullerslev KFUM-parken
3
-
0
447130
02-10 2022
Kl. 10:30
Bogense G & IF KFUM.s BK Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
3
-
4
447132 ma
03-10 2022
Kl. 18:30
NØFF BBB Drigstrup Sognegård
Udehold taberdømt
447133 ma
03-10 2022
Kl. 18:30
SUB Ullerslev B1913 (1) Ullerslev Stadion
Hjemmehold taberdømt
447134
ma
03-10 2022
Kl. 18:30
S.K.F.I.F. FC Odense (1) Lærkedal Park (S.K.F.I.F)
2
-
0
447131
ma
03-10 2022
Kl. 19:00
Agedrup-Bullerup BK Allested U & IF Fjordager IF.s anlæg
2
-
2
447127
ma
10-10 2022
Kl. 18:00
Allested U & IF Bogense G & IF Allested Stadion
4
-
2
447135 ma
10-10 2022
Kl. 18:30
B1913 (1) FC Odense (1) Campus Road
2
-
2
447136 ma
10-10 2022
Kl. 19:00
BBB SUB Ullerslev Bellinge Stadion - kunstgræs
0
-
9
447162 on
12-10 2022
Kl. 18:00
S.K.F.I.F. B1913 (1) Skt. Klemens-hallen
Udehold taberdømt
447161 on
12-10 2022
Kl. 19:00
BBB FC Odense (1) Bellinge Stadion
0
-
5
447158
16-10 2022
Kl. 11:00
Agedrup-Bullerup BK KFUM.s BK Agedrup Skole
6
-
0
447125
on
19-10 2022
Kl. 17:30
B1913 (1) NØFF Campus Road
3
-
4
447157 ma
24-10 2022
Kl. 18:30
KFUM.s BK S.K.F.I.F. KFUM-parken
2
-
2
447160 ma
24-10 2022
Kl. 18:30
SUB Ullerslev Allested U & IF Ullerslev Stadion
Hjemmehold taberdømt
447156 ma
31-10 2022
Kl. 18:30
Bogense G & IF Agedrup-Bullerup BK Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
4
-
0
447159
ma
07-11 2022
Kl. 18:45
NØFF Bogense G & IF Drigstrup Sognegård
6
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

12.08.22: Bogense, NØFF, SUB Ullerslev og Agedrup-Bullerup BK tilmeldt. Nyt kampprogrammet dannet.

 

 

Log ind