MENU

U16 Drenge Liga 2 (2007) 11M - efterår 2022 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
269134
on
10-08 2022
Kl. 19:30
FC Fredericia Oversidder Madsby Enge
269139
13-08 2022
Kl. 11:15
Oversidder Tarup/Paarup IF
269137
14-08 2022
Kl. 13:00
SGI/SSK FC Fredericia Guldager Idrætscenter
5
-
0
269142
fr
19-08 2022
Kl. 19:00
FC Fredericia Tarup/Paarup IF Madsby Enge
0
-
5
269141
21-08 2022
Kl. 14:00
NØFF Esbjerg fB Munkebo Idrætscenter
1
-
0
269140
21-08 2022
Kl. 16:30
Nyborg G & IF Oversidder Idrætscenter Nyborg
269147 to
25-08 2022
Kl. 19:00
Oversidder NØFF
269146
27-08 2022
Kl. 11:00
OKS FC Fredericia OKSON-Park
3
-
1
269145
27-08 2022
Kl. 12:00
Esbjerg fB SGI/SSK Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 5)
Hjemmehold taberdømt
269144
27-08 2022
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Nyborg G & IF Tarup/P. IF - Kunststofbane
3
-
1
269151
04-09 2022
Kl. 12:00
SGI/SSK Oversidder Guldager Idrætscenter
269149
04-09 2022
Kl. 12:00
OKS Esbjerg fB OKSON-Park
2
-
1
269148
04-09 2022
Kl. 14:00
Nyborg G & IF FC Fredericia Idrætscenter Nyborg
2
-
0
269150
04-09 2022
Kl. 16:00
NØFF Tarup/Paarup IF Munkebo Idrætscenter
1
-
0
269133
on
07-09 2022
Kl. 19:00
Tarup/Paarup IF Esbjerg fB Tarup/P. IF - Kunststofbane
2
-
0
269135
to
08-09 2022
Kl. 19:00
NØFF SGI/SSK Munkebo Idrætscenter
0
-
0
269154
10-09 2022
Kl. 11:15
Oversidder OKS
269153
11-09 2022
Kl. 11:00
FC Fredericia Esbjerg fB Madsby Enge
1
-
1
269155
11-09 2022
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF SGI/SSK Tarup/P. IF - Kunststofbane
2
-
4
269132
ma
12-09 2022
Kl. 18:30
Nyborg G & IF OKS Idrætscenter Nyborg
5
-
5
269143
on
14-09 2022
Kl. 19:00
SGI/SSK OKS Guldager IC Kunstgræbane
2
-
2
269157 on
14-09 2022
Kl. 19:00
Esbjerg fB Oversidder Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 7)
269159
17-09 2022
Kl. 11:00
OKS Tarup/Paarup IF OKSON-Park
3
-
4
269156
18-09 2022
Kl. 13:00
SGI/SSK Nyborg G & IF Guldager Idrætscenter
4
-
1
269158
18-09 2022
Kl. 13:00
NØFF FC Fredericia Munkebo Idrætscenter
2
-
6
269152
to
22-09 2022
Kl. 18:00
Nyborg G & IF NØFF Idrætscenter Nyborg
3
-
2
269160
24-09 2022
Kl. 11:00
OKS Nyborg G & IF OKSON-Park
4
-
1
269161
24-09 2022
Kl. 12:00
Esbjerg fB Tarup/Paarup IF Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 7)
4
-
0
269163
25-09 2022
Kl. 13:00
SGI/SSK NØFF Guldager Idrætscenter
3
-
0
269166
ti
27-09 2022
Kl. 18:00
NØFF OKS Munkebo Idrætscenter
0
-
5
269162 on
28-09 2022
Kl. 19:00
Oversidder FC Fredericia
269165
02-10 2022
Kl. 11:00
FC Fredericia SGI/SSK Madsby Enge
269167
02-10 2022
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Oversidder Tarup/P. IF - Kunststofbane
269164
02-10 2022
Kl. 14:00
Nyborg G & IF Esbjerg fB Idrætscenter Nyborg
269168
08-10 2022
Kl. 11:15
Oversidder Nyborg G & IF
269171
08-10 2022
Kl. 13:00
OKS SGI/SSK OKSON-Park
269170
09-10 2022
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF FC Fredericia Tarup/P. IF - Kunststofbane
269169
09-10 2022
Kl. 14:00
Esbjerg fB NØFF Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 5)
269175 to
13-10 2022
Kl. 19:00
NØFF Oversidder Munkebo Idrætscenter
269174 fr
14-10 2022
Kl. 18:00
FC Fredericia OKS KFUM Park Kunstgræs
269172
16-10 2022
Kl. 12:00
Nyborg G & IF Tarup/Paarup IF Idrætscenter Nyborg
269173
16-10 2022
Kl. 13:00
SGI/SSK Esbjerg fB Guldager Idrætscenter
269136
22-10 2022
Kl. 14:00
Esbjerg fB Nyborg G & IF Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 7)
269138
23-10 2022
Kl. 13:00
OKS NØFF OKSON-Park
269177
29-10 2022
Kl. 12:00
Esbjerg fB OKS Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 5)
269178
30-10 2022
Kl. 11:00
Tarup/Paarup IF NØFF Tarup/P. IF - Kunststofbane
269179
30-10 2022
Kl. 14:00
Oversidder SGI/SSK
269176
30-10 2022
Kl. 14:00
FC Fredericia Nyborg G & IF Fredericia fF Kunstgræs
269180
05-11 2022
Kl. 11:00
NØFF Nyborg G & IF Munkebo Idrætscenter
269181
05-11 2022
Kl. 12:00
Esbjerg fB FC Fredericia Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 7)
269182
05-11 2022
Kl. 13:00
OKS Oversidder OKSON-Park
269183
06-11 2022
Kl. 14:00
SGI/SSK Tarup/Paarup IF Guldager IC Kunstgræbane
269187
13-11 2022
Kl. 11:00
Tarup/Paarup IF OKS Tarup/P. IF - Kunststofbane
269185
13-11 2022
Kl. 12:30
Oversidder Esbjerg fB
269186
13-11 2022
Kl. 13:00
FC Fredericia NØFF Fredericia fF Kunstgræs
269184
13-11 2022
Kl. 14:00
Nyborg G & IF SGI/SSK Idrætscenter Nyborg
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Pulje 455 og 456 administreres af DBU Jylland. 

Se ombrydningen forår 2023 her

6/7: Dalum udtrådt 

120822. SFB udtrådt
120822: Nyborg indtrådt
150822: Spangsbjerg udtrådt

Log ind