MENU

U13 Drenge Liga 6 (C) (2010) 8M - efterår 2022, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
970639
20-08 2022
Kl. 10:30
Søndersø BK Humble BK Søndersø Stadion
3
-
5
970646
20-08 2022
Kl. 11:00
Rudkøbing BK Tved BK Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
1
-
2
970643
21-08 2022
Kl. 10:30
Thurø/Stjernen Årslev BK Østbyens Stadion
Udehold taberdømt
970641
21-08 2022
Kl. 12:45
Hessselager Fodbold Rudkøbing BK Hesselager Stadion
Hjemmehold taberdømt
970640
21-08 2022
Kl. 13:00
Ringe BK Skårup IF OK Arena Ringe
4
-
7
970642 to
25-08 2022
Kl. 19:00
Tved BK BBB/SB Tved Stadion
Udehold taberdømt
970644 fr
26-08 2022
Kl. 16:50
SFF 2015 Søndersø BK Faaborg Stadion
4
-
3
970647
28-08 2022
Kl. 10:00
Skårup IF Hessselager Fodbold Skårup Stadion
5
-
4
970648
28-08 2022
Kl. 10:00
Humble BK Ringe BK Humble Stadion (Humblehallen)
3
-
2
970645
28-08 2022
Kl. 12:00
BBB/SB Thurø/Stjernen Bellinge Stadion
Hjemmehold taberdømt
970649 on
31-08 2022
Kl. 17:30
FC Østfyn Årslev BK Frørup Andelskasse Arena
4
-
2
970638 fr
02-09 2022
Kl. 17:15
SFF 2015 FC Østfyn Faaborg Stadion
1
-
1
970650
03-09 2022
Kl. 10:00
Søndersø BK FC Østfyn Søndersø Stadion
3
-
2
970655
04-09 2022
Kl. 10:00
Årslev BK BBB/SB Totalbanken Arena
Udehold taberdømt
970654
04-09 2022
Kl. 11:00
Thurø/Stjernen Rudkøbing BK Thurø Stadion
1
-
6
970652
04-09 2022
Kl. 11:30
Hessselager Fodbold Humble BK Hesselager Stadion
3
-
2
970653 ti
06-09 2022
Kl. 17:30
Tved BK Skårup IF Tved Stadion
4
-
1
970651 on
07-09 2022
Kl. 18:15
Ringe BK SFF 2015 OK Arena Ringe
4
-
3
970660 to
08-09 2022
Kl. 18:00
Humble BK Tved BK Humble Stadion (Humblehallen)
3
-
0
970657
10-09 2022
Kl. 11:30
Søndersø BK Ringe BK Søndersø Stadion
6
-
1
970659
11-09 2022
Kl. 10:00
Skårup IF Thurø/Stjernen Skårup Stadion
Udehold taberdømt
970658
11-09 2022
Kl. 12:00
Rudkøbing BK Årslev BK Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
Udehold taberdømt
970665 to
15-09 2022
Kl. 18:00
Thurø/Stjernen Humble BK Østbyens Stadion
0
-
3
970666
17-09 2022
Kl. 11:00
Årslev BK Skårup IF Totalbanken Arena
1
-
7
970662
17-09 2022
Kl. 11:45
Ringe BK FC Østfyn OK Arena Ringe
Hjemmehold taberdømt
970664
18-09 2022
Kl. 09:30
Tved BK SFF 2015 Tved Stadion
1
-
3
970667
18-09 2022
Kl. 11:00
BBB/SB Rudkøbing BK Bellinge Stadion
0
-
11
970656 ti
20-09 2022
Kl. 18:00
SFF 2015 Hessselager Fodbold Faaborg Stadion
6
-
0
970669
24-09 2022
Kl. 11:00
Søndersø BK Tved BK Søndersø Stadion
Udehold taberdømt
970672
25-09 2022
Kl. 10:00
Humble BK Årslev BK Humble Stadion (Humblehallen)
9
-
0
970671
25-09 2022
Kl. 10:30
Skårup IF BBB/SB Skårup Stadion
7
-
4
970668
25-09 2022
Kl. 11:00
SFF 2015 Thurø/Stjernen Faaborg Stadion
2
-
3
970673 ti
27-09 2022
Kl. 17:00
FC Østfyn Rudkøbing BK Herrested Stadion
1
-
0
970670 on
28-09 2022
Kl. 18:15
Ringe BK Hessselager Fodbold OK Arena Ringe
5
-
0
970679
01-10 2022
Kl. 11:00
Rudkøbing BK Skårup IF Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
5
-
4
970677
02-10 2022
Kl. 10:00
Årslev BK SFF 2015 Totalbanken Arena
0
-
9
970678
02-10 2022
Kl. 11:00
BBB/SB Humble BK Vestfalen Stadion
2
-
4
970674
02-10 2022
Kl. 11:00
Hessselager Fodbold FC Østfyn Hesselager Stadion
1
-
5
970676
02-10 2022
Kl. 11:00
Thurø/Stjernen Søndersø BK Thurø Stadion
8
-
0
970675 to
06-10 2022
Kl. 17:30
Tved BK Ringe BK Tved Stadion
2
-
2
970684 to
06-10 2022
Kl. 17:30
Humble BK Rudkøbing BK Humble Stadion (Humblehallen)
1
-
0
970685 to
06-10 2022
Kl. 17:30
FC Østfyn Skårup IF Frørup Andelskasse Arena
9
-
1
970681
08-10 2022
Kl. 11:30
Søndersø BK Årslev BK Søndersø Stadion
17
-
0
970683
09-10 2022
Kl. 10:00
Hessselager Fodbold Tved BK Hesselager Stadion
Udehold taberdømt
970697
09-10 2022
Kl. 11:00
FC Østfyn Humble BK Frørup Andelskasse Arena
2
-
1
970680
09-10 2022
Kl. 11:00
SFF 2015 BBB/SB Faaborg Stadion
3
-
1
970682 ma
10-10 2022
Kl. 18:15
Ringe BK Thurø/Stjernen OK Arena Ringe
3
-
2
970663 on
12-10 2022
Kl. 18:00
Hessselager Fodbold Søndersø BK Hesselager Stadion
1
-
8
970690
15-10 2022
Kl. 11:00
Rudkøbing BK SFF 2015 Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
5
-
2
970688
15-10 2022
Kl. 13:30
Årslev BK Ringe BK Totalbanken Arena
0
-
6
970691
16-10 2022
Kl. 10:30
Skårup IF Humble BK Skårup Stadion
2
-
9
970687
16-10 2022
Kl. 11:00
Thurø/Stjernen Hessselager Fodbold Østbyens Stadion
3
-
1
970689
16-10 2022
Kl. 11:00
BBB/SB Søndersø BK Vestfalen Stadion
1
-
10
970701
22-10 2022
Kl. 11:00
Rudkøbing BK Ringe BK Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
4
-
2
970692
23-10 2022
Kl. 11:00
SFF 2015 Skårup IF Faaborg Stadion
1
-
3
970693
23-10 2022
Kl. 15:00
Søndersø BK Rudkøbing BK Søndersø Stadion
1
-
1
970661 ti
25-10 2022
Kl. 17:30
FC Østfyn BBB/SB Herrested Stadion
6
-
0
970695 on
26-10 2022
Kl. 18:00
Hessselager Fodbold Årslev BK Hesselager Stadion
2
-
4
970694 on
26-10 2022
Kl. 18:15
Ringe BK BBB/SB OK Arena Ringe
7
-
0
970696 to
27-10 2022
Kl. 16:45
Tved BK Thurø/Stjernen Tved Stadion
4
-
1
970703
30-10 2022
Kl. 10:00
Humble BK SFF 2015 Humble Stadion (Humblehallen)
4
-
4
970699
30-10 2022
Kl. 10:30
Årslev BK Tved BK Totalbanken Arena
0
-
4
970700
30-10 2022
Kl. 11:00
BBB/SB Hessselager Fodbold Vestfalen Stadion
1
-
4
970702
30-10 2022
Kl. 11:00
Skårup IF Søndersø BK Skårup Stadion
2
-
8
970698
30-10 2022
Kl. 11:00
Thurø/Stjernen FC Østfyn Thurø Stadion
1
-
3
970686 ti
01-11 2022
Kl. 16:30
Tved BK FC Østfyn Tved Stadion
2
-
5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
010822: Tåsinge udtrådt.
210822: FC Østfyn
250822: Nr. Lyndelse udtrådt
070922: BBB/SB indtrådt. 

Log ind