MENU

U13 Drenge Liga 6 (C) (2010) 8M - efterår 2022, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
970707
20-08 2022
Kl. 12:00
ØB KRFK/Skamby ØB.s Anlæg
5
-
8
970704
21-08 2022
Kl. 10:00
EGB FC Broby/Verninge IF Ejby Stadion
Hjemmehold taberdømt
970705
21-08 2022
Kl. 10:00
Nyborg G & IF Krarup/Espe SG & I Idrætscenter Nyborg
6
-
6
970708
21-08 2022
Kl. 11:00
BBB/SB Kauslunde IF Vestfalen Stadion
5
-
1
970709
ma
22-08 2022
Kl. 18:00
Båring/Nørre Aaby Kerteminde BK Nr.Aaby Idrætspark
1
-
3
970711
27-08 2022
Kl. 10:30
Kauslunde IF Båring/Nørre Aaby Axel Knudsen Park
4
-
5
970710
28-08 2022
Kl. 10:00
EGB Nyborg G & IF Ejby Stadion
8
-
0
970714
28-08 2022
Kl. 15:00
Krarup/Espe SG & I Langeskov IF Espe Hallen (ude)
Udehold taberdømt
970713 ma
29-08 2022
Kl. 17:30
Tarup/Paarup IF ØB Tarup/P. IF - Kunststofbane
3
-
3
970712
ti
30-08 2022
Kl. 17:30
KRFK/Skamby BBB/SB Krogsbølle Stadion
1
-
1
970706 on
31-08 2022
Kl. 18:00
Langeskov IF Tarup/Paarup IF Langeskov Stadion
3
-
4
970715
on
31-08 2022
Kl. 18:00
FC Broby/Verninge IF Kerteminde BK FC Broby Arena
3
-
0
970718
03-09 2022
Kl. 12:00
ØB Krarup/Espe SG & I ØB.s Anlæg
0
-
3
970716
04-09 2022
Kl. 10:00
Nyborg G & IF FC Broby/Verninge IF Idrætscenter Nyborg
0
-
10
970721
04-09 2022
Kl. 14:00
Kerteminde BK Kauslunde IF ALBANI Kerteminde Stadion
4
-
5
970719
ti
06-09 2022
Kl. 18:30
BBB/SB Tarup/Paarup IF Bellinge Stadion
2
-
1
970720
on
07-09 2022
Kl. 18:00
Båring/Nørre Aaby KRFK/Skamby Nr.Aaby Idrætspark
1
-
6
970722
11-09 2022
Kl. 10:00
EGB ØB Ejby Stadion
0
-
1
970723
11-09 2022
Kl. 10:00
Nyborg G & IF Langeskov IF Idrætscenter Nyborg
8
-
1
970726
11-09 2022
Kl. 10:00
Krarup/Espe SG & I BBB/SB Espe Hallen (ude)
2
-
5
970727
ma
12-09 2022
Kl. 18:00
FC Broby/Verninge IF Kauslunde IF FC Broby Arena
7
-
3
970725 on
14-09 2022
Kl. 17:30
Tarup/Paarup IF Båring/Nørre Aaby Home Tarup Park
5
-
4
970729
17-09 2022
Kl. 12:30
ØB Nyborg G & IF ØB.s Anlæg
5
-
4
970733
18-09 2022
Kl. 10:30
Kauslunde IF KRFK/Skamby Axel Knudsen Park
4
-
7
970728
ma
19-09 2022
Kl. 18:00
Langeskov IF FC Broby/Verninge IF Langeskov Stadion
0
-
5
970730 ti
20-09 2022
Kl. 18:15
BBB/SB EGB Bellinge Stadion
3
-
2
970731
on
21-09 2022
Kl. 18:00
Båring/Nørre Aaby Krarup/Espe SG & I Nr.Aaby Idrætspark
4
-
5
970732
to
22-09 2022
Kl. 18:00
Kerteminde BK Tarup/Paarup IF ALBANI Kerteminde Stadion
1
-
1
970735
24-09 2022
Kl. 10:00
Nyborg G & IF BBB/SB Idrætscenter Nyborg
1
-
7
970734
25-09 2022
Kl. 10:00
EGB Båring/Nørre Aaby Ejby Stadion
7
-
1
970738
25-09 2022
Kl. 15:00
Krarup/Espe SG & I Kerteminde BK Espe Hallen (ude)
2
-
3
970737
ma
26-09 2022
Kl. 17:30
Tarup/Paarup IF Kauslunde IF Home Tarup Park
4
-
1
970739
ma
26-09 2022
Kl. 18:00
FC Broby/Verninge IF KRFK/Skamby FC Broby Arena
6
-
2
970736 ma
26-09 2022
Kl. 18:00
Langeskov IF ØB Langeskov Stadion
3
-
2
970743
01-10 2022
Kl. 11:00
Kerteminde BK EGB ALBANI Kerteminde Stadion
1
-
8
970744
02-10 2022
Kl. 10:30
Kauslunde IF Krarup/Espe SG & I Axel Knudsen Park
2
-
7
970741
02-10 2022
Kl. 11:00
BBB/SB Langeskov IF Vestfalen Stadion
9
-
1
970740
02-10 2022
Kl. 11:30
ØB FC Broby/Verninge IF ØB.s Anlæg
6
-
3
970724
ti
04-10 2022
Kl. 17:30
KRFK/Skamby Kerteminde BK Skamby Stadion
5
-
2
970717 on
05-10 2022
Kl. 18:00
Langeskov IF EGB Langeskov Stadion
0
-
3
970745
to
06-10 2022
Kl. 17:30
KRFK/Skamby Tarup/Paarup IF Skamby Stadion
4
-
3
970742
to
06-10 2022
Kl. 18:00
Båring/Nørre Aaby Nyborg G & IF Nr.Aaby Idrætspark
2
-
4
970749 fr
07-10 2022
Kl. 17:00
ØB BBB/SB ØB.s Anlæg
2
-
1
970746
09-10 2022
Kl. 10:00
EGB Kauslunde IF Ejby Stadion
5
-
2
970747
09-10 2022
Kl. 10:00
Nyborg G & IF Kerteminde BK Idrætscenter Nyborg
2
-
8
970748 ma
10-10 2022
Kl. 17:30
Langeskov IF Båring/Nørre Aaby Langeskov Stadion
1
-
10
970751
ma
10-10 2022
Kl. 18:00
FC Broby/Verninge IF Tarup/Paarup IF FC Broby Arena
3
-
2
970752
to
13-10 2022
Kl. 17:30
BBB/SB FC Broby/Verninge IF Vestfalen Stadion
6
-
4
970756
to
13-10 2022
Kl. 17:30
KRFK/Skamby EGB Krogsbølle Stadion
2
-
2
970754
to
13-10 2022
Kl. 18:00
Kerteminde BK Langeskov IF ALBANI Kerteminde Stadion
10
-
2
970755
to
13-10 2022
Kl. 18:00
Kauslunde IF Nyborg G & IF Axel Knudsen Park
3
-
2
970757
ma
17-10 2022
Kl. 17:30
Tarup/Paarup IF Krarup/Espe SG & I Home Tarup Park
4
-
2
970753 on
19-10 2022
Kl. 18:00
Båring/Nørre Aaby ØB Nr.Aaby Idrætspark
3
-
6
970761
fr
21-10 2022
Kl. 17:00
ØB Kerteminde BK ØB.s Anlæg
1
-
3
970763
22-10 2022
Kl. 10:00
FC Broby/Verninge IF Krarup/Espe SG & I FC Broby Arena
8
-
3
970758
23-10 2022
Kl. 10:00
EGB Tarup/Paarup IF Ejby Stadion
4
-
2
970759
23-10 2022
Kl. 10:00
Nyborg G & IF KRFK/Skamby Idrætscenter Nyborg
6
-
2
970762
23-10 2022
Kl. 11:00
BBB/SB Båring/Nørre Aaby Vestfalen Stadion
7
-
3
970760
ma
24-10 2022
Kl. 18:00
Langeskov IF Kauslunde IF Langeskov Kunstgræsbane
1
-
2
970750
on
26-10 2022
Kl. 17:00
Krarup/Espe SG & I KRFK/Skamby Espe Hallen (ude)
2
-
4
970765
on
26-10 2022
Kl. 17:30
Kerteminde BK BBB/SB ALBANI Kerteminde Stadion
0
-
6
970764
on
26-10 2022
Kl. 18:00
Båring/Nørre Aaby FC Broby/Verninge IF Nr.Aaby Idrætspark
1
-
4
970768
29-10 2022
Kl. 10:00
Tarup/Paarup IF Nyborg G & IF Home Tarup Park
9
-
0
970769
29-10 2022
Kl. 10:00
Krarup/Espe SG & I EGB Espe Hallen (ude)
1
-
6
970766
30-10 2022
Kl. 10:30
Kauslunde IF ØB Axel Knudsen Park
2
-
4
970767 to
03-11 2022
Kl. 17:30
KRFK/Skamby Langeskov IF Skamby Stadion
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind