MENU

U14 Piger (2009) 11M/9M - efterår 2022 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
970949
20-08 2022
Kl. 10:00
Tårup IF Nr. Lyndelse / Søby F.C. Frørup Andelskasse Arena
5
-
0
970947
20-08 2022
Kl. 10:30
Assens FC Korup Ubberud Ungdom REMA 1000 Stadion - Assens
1
-
1
970944
21-08 2022
Kl.
Tårup IF Oversidder Frørup Andelskasse Arena
970948
21-08 2022
Kl. 11:00
Næsby BK Strib IF ALPI Arena Næsby
2
-
4
970946
ma
22-08 2022
Kl. 18:30
Vindinge BK Egebjerg Fodbold Vindinge Sportsplads
0
-
0
970969
27-08 2022
Kl. 10:00
Tårup IF Strib IF Frørup Andelskasse Arena
7
-
0
970945
27-08 2022
Kl. 11:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C. Fortuna Svendborg Carl Nielsen Hallen
1
-
5
970953
28-08 2022
Kl.
Oversidder Strib IF
970950
28-08 2022
Kl. 13:00
Korup Ubberud Ungdom Næsby BK Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
1
-
2
970957
ti
30-08 2022
Kl. 18:00
Næsby BK Egebjerg Fodbold ALPI Arena Næsby
4
-
4
970952
on
31-08 2022
Kl. 18:45
Fortuna Svendborg Vindinge BK SfB Ryttervej
14
-
0
970956
03-09 2022
Kl. 10:30
Assens FC Fortuna Svendborg REMA 1000 Stadion - Assens
0
-
2
970955
03-09 2022
Kl. 13:00
Vindinge BK Tårup IF Vindinge Sportsplads
1
-
11
970954
04-09 2022
Kl.
Nr. Lyndelse / Søby F.C. Oversidder Carl Nielsen Hallen
970959
10-09 2022
Kl. 10:00
Tårup IF Assens FC Frørup Andelskasse Arena
6
-
0
970962
10-09 2022
Kl. 14:00
Fortuna Svendborg Næsby BK SfB Ryttervej
4
-
2
970963
11-09 2022
Kl.
Oversidder Korup Ubberud Ungdom
970960
ma
12-09 2022
Kl. 17:30
Nr. Lyndelse / Søby F.C. Vindinge BK Carl Nielsen Hallen
2
-
0
970964 to
15-09 2022
Kl. 17:45
Vindinge BK Oversidder Vindinge Sportsplads
970965
17-09 2022
Kl. 10:30
Assens FC Nr. Lyndelse / Søby F.C. REMA 1000 Stadion - Assens
2
-
1
970967
18-09 2022
Kl. 10:30
Strib IF Fortuna Svendborg Strib fritids- & aktivitetscenter
1
-
5
970968
ma
19-09 2022
Kl. 18:00
Korup Ubberud Ungdom Egebjerg Fodbold Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
5
-
1
970966
ti
20-09 2022
Kl. 17:30
Næsby BK Tårup IF ALPI Arena Næsby
0
-
2
970970
24-09 2022
Kl. 11:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C. Næsby BK Carl Nielsen Hallen
0
-
1
970972
24-09 2022
Kl. 12:00
Fortuna Svendborg Korup Ubberud Ungdom SfB Ryttervej
2
-
3
970973
25-09 2022
Kl.
Oversidder Egebjerg Fodbold
970971
ma
26-09 2022
Kl. 17:45
Vindinge BK Assens FC Vindinge Sportsplads
1
-
7
970958
on
28-09 2022
Kl. 18:00
Strib IF Korup Ubberud Ungdom Strib fritids- & aktivitetscenter
1
-
1
970979
on
28-09 2022
Kl. 18:00
Tårup IF Egebjerg Fodbold Frørup Andelskasse Arena
3
-
0
970975
01-10 2022
Kl. 12:00
Næsby BK Vindinge BK ALPI Arena Næsby
5
-
2
970978
01-10 2022
Kl. 14:30
Egebjerg Fodbold Fortuna Svendborg Ulbølle Stadion
0
-
6
970974
02-10 2022
Kl.
Assens FC Oversidder REMA 1000 Stadion - Assens
970976
02-10 2022
Kl. 12:00
Strib IF Nr. Lyndelse / Søby F.C. Strib fritids- & aktivitetscenter
1
-
5
970951
ti
04-10 2022
Kl. 17:30
Egebjerg Fodbold Assens FC Ulbølle Stadion
1
-
2
970981
08-10 2022
Kl. 10:00
Vindinge BK Strib IF Vindinge Sportsplads
0
-
3
970982
08-10 2022
Kl. 10:30
Assens FC Næsby BK REMA 1000 Stadion - Assens
2
-
3
970988
08-10 2022
Kl. 13:15
Fortuna Svendborg Tårup IF SfB Ryttervej
0
-
2
970983
09-10 2022
Kl.
Oversidder Fortuna Svendborg
970980
09-10 2022
Kl. 11:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C. Korup Ubberud Ungdom Carl Nielsen Hallen
1
-
2
970985
on
12-10 2022
Kl. 17:30
Strib IF Assens FC Strib fritids- & aktivitetscenter
0
-
3
970986
to
13-10 2022
Kl. 18:00
Vindinge BK Korup Ubberud Ungdom Vindinge Sportsplads
1
-
6
970987
15-10 2022
Kl. 12:00
Egebjerg Fodbold Nr. Lyndelse / Søby F.C. Stenstrup Sportsplads
6
-
5
970984
16-10 2022
Kl.
Næsby BK Oversidder ALPI Arena Næsby
970961
on
26-10 2022
Kl. 18:30
Egebjerg Fodbold Strib IF Kirkeby skole
5
-
2
970977
30-10 2022
Kl. 13:30
Korup Ubberud Ungdom Tårup IF Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
1
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind