U8 Drenge (15) 5v5 2 Efterår, Pulje 3 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
295931 12:15 BK Vestia 1 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
1
12:15
BK Vestia 1
KB 8
295932 12:15 Fremad Valby 1 FB 2
12:15
Fremad Valby 1
FB 2
295933 12:40 BK Vestia 1 FA 2000 3
12:40
BK Vestia 1
FA 2000 3
295934 12:40 FB 2 BK Frem 1
12:40
FB 2
BK Frem 1
295935 13:05 FA 2000 3 Fremad Valby 1
13:05
FA 2000 3
Fremad Valby 1
295936 13:05 BK Frem 1 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
1
13:05
BK Frem 1
KB 8
295937 13:30 Fremad Valby 1 BK Vestia 1
13:30
Fremad Valby 1
BK Vestia 1
295938 13:30 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
FB 2 1
13:30
KB 8
FB 2
295939 13:55 FA 2000 3 BK Frem 1
13:55
FA 2000 3
BK Frem 1
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
295940 10:00 FA 2000 2 Dragør BK 3
10:00
FA 2000 2
Dragør BK 3
295941 10:00 BK Hellas 2 Valby BK 1
10:00
BK Hellas 2
Valby BK 1
295942 10:25 FA 2000 2 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
1
10:25
FA 2000 2
KB 7
295943 10:25 Valby BK 1 Vanløse IF 1
10:25
Valby BK 1
Vanløse IF 1
295944 10:50 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
BK Hellas 2 1
10:50
KB 7
BK Hellas 2
295945 10:50 Vanløse IF 1 Dragør BK 3
10:50
Vanløse IF 1
Dragør BK 3
295946 11:15 BK Hellas 2 FA 2000 2
11:15
BK Hellas 2
FA 2000 2
295947 11:15 Dragør BK 3 Valby BK 1
11:15
Dragør BK 3
Valby BK 1
295948 11:40 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
Vanløse IF 1 1
11:40
KB 7
Vanløse IF 1
lørdag den. 03-09 2022
Spillested:
Valby Idrætspark Bane 111 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
295949 12:15 BK Vestia 1 FB 2 Bane 111
12:15
BK Vestia 1
FB 2
295950 12:15 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
Valby BK 1 Bane 111
12:15
KB 7
Valby BK 1
295951 12:40 BK Vestia 1 BK Frem 1 Bane 111
12:40
BK Vestia 1
BK Frem 1
295952 12:40 Valby BK 1 FA 2000 2 Bane 111
12:40
Valby BK 1
FA 2000 2
295953 13:05 BK Frem 1 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
1
13:05
BK Frem 1
KB 7
295984 13:05 FA 2000 2 FB 2
13:05
FA 2000 2
FB 2
295985 13:30 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
BK Vestia 1 1
13:30
KB 7
BK Vestia 1
295986 13:30 FB 2 Valby BK 1
13:30
FB 2
Valby BK 1
295987 13:55 BK Frem 1 FA 2000 2
13:55
BK Frem 1
FA 2000 2
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Valby Idrætspark Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
295988 12:15 FA 2000 3 Dragør BK 3
12:15
FA 2000 3
Dragør BK 3
295989 12:15 Vanløse IF 1 BK Hellas 2
12:15
Vanløse IF 1
BK Hellas 2
295990 12:40 FA 2000 3 KB 8
12:40
FA 2000 3
KB 8
295991 12:40 BK Hellas 2 Fremad Valby 1
12:40
BK Hellas 2
Fremad Valby 1
295992 13:05 KB 8 Vanløse IF 1
13:05
KB 8
Vanløse IF 1
295993 13:05 Fremad Valby 1 Dragør BK 3
13:05
Fremad Valby 1
Dragør BK 3
295994 13:30 Vanløse IF 1 FA 2000 3
13:30
Vanløse IF 1
FA 2000 3
295995 13:30 Dragør BK 3 BK Hellas 2
13:30
Dragør BK 3
BK Hellas 2
295996 13:55 KB 8 Fremad Valby 1
13:55
KB 8
Fremad Valby 1
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunstbane 11 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
296006 14:15 FA 2000 3 BK Hellas 2 Kunstbane 11
14:15
FA 2000 3
BK Hellas 2
296007 14:15 FA 2000 2 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
Kunstbane 11
14:15
FA 2000 2
KB 8
296008 14:40 FA 2000 3 FB 2 Kunstbane 11
14:40
FA 2000 3
FB 2
296009 14:40 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
Valby BK 1 Kunstbane 11
14:40
KB 8
Valby BK 1
296010 15:05 FB 2 FA 2000 2 Kunstbane 11
15:05
FB 2
FA 2000 2
296011 15:05 Valby BK 1 BK Hellas 2 Kunstbane 11
15:05
Valby BK 1
BK Hellas 2
296012 15:30 FA 2000 2 FA 2000 3 Kunstbane 11
15:30
FA 2000 2
FA 2000 3
296013 15:30 BK Hellas 2 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
Kunstbane 11
15:30
BK Hellas 2
KB 8
296014 15:55 FB 2 Valby BK 1 Kunstbane 11
15:55
FB 2
Valby BK 1
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
295997 10:00 Fremad Valby 1 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
1
10:00
Fremad Valby 1
KB 7
295998 10:00 Vanløse IF 1 BK Vestia 1 1
10:00
Vanløse IF 1
BK Vestia 1
295999 10:25 Fremad Valby 1 BK Frem 1 1
10:25
Fremad Valby 1
BK Frem 1
296000 10:25 BK Vestia 1 Dragør BK 3 1
10:25
BK Vestia 1
Dragør BK 3
296001 10:50 BK Frem 1 Vanløse IF 1 1
10:50
BK Frem 1
Vanløse IF 1
296002 10:50 Dragør BK 3 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
1
10:50
Dragør BK 3
KB 7
296003 11:15 Vanløse IF 1 Fremad Valby 1 1
11:15
Vanløse IF 1
Fremad Valby 1
296004 11:15 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
BK Vestia 1 1
11:15
KB 7
BK Vestia 1
296005 11:40 BK Frem 1 Dragør BK 3 1
11:40
BK Frem 1
Dragør BK 3
Arrangør:
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
Engdraget 1 Engdraget 2 2500 Valby
296044 10:00 Dragør BK 3 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
1
10:00
Dragør BK 3
KB 8
296045 10:00 KB 7 FA 2000 3
10:00
KB 7
FA 2000 3
296046 10:25 Dragør BK 3 FB 2
10:25
Dragør BK 3
FB 2
296047 10:25 FA 2000 3 BK Hellas 2
10:25
FA 2000 3
BK Hellas 2
296048 10:50 FB 2 KB 7
10:50
FB 2
KB 7
296081 10:50 BK Hellas 2 KB 8
10:50
BK Hellas 2
KB 8
296082 11:15 KB 7 Dragør BK 3
11:15
KB 7
Dragør BK 3
296083 11:15 KB 8 FA 2000 3
11:15
KB 8
FA 2000 3
296084 11:40 FB 2 BK Hellas 2
11:40
FB 2
BK Hellas 2
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
Valby Idrætspark Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
296015 10:00 BK Vestia 1 Valby BK 1
10:00
BK Vestia 1
Valby BK 1
296016 10:00 FA 2000 2 Fremad Valby 1 Bane 111
10:00
FA 2000 2
Fremad Valby 1
296037 10:25 BK Vestia 1 Vanløse IF 1
10:25
BK Vestia 1
Vanløse IF 1
296038 10:25 Fremad Valby 1 BK Frem 1
10:25
Fremad Valby 1
BK Frem 1
296039 10:50 Vanløse IF 1 FA 2000 2
10:50
Vanløse IF 1
FA 2000 2
296040 10:50 BK Frem 1 Valby BK 1
10:50
BK Frem 1
Valby BK 1
296041 11:15 FA 2000 2 BK Vestia 1
11:15
FA 2000 2
BK Vestia 1
296042 11:15 Valby BK 1 Fremad Valby 1
11:15
Valby BK 1
Fremad Valby 1
296043 11:40 Vanløse IF 1 BK Frem 1
11:40
Vanløse IF 1
BK Frem 1
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 8 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
296085 12:15 BK Vestia 1 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
Kunst 8
12:15
BK Vestia 1
KB 8
296086 12:15 BK Hellas 2 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
Kunst 8
12:15
BK Hellas 2
KB 7
296102 12:15 FA 2000 3 Valby BK 1 Kunst 8
12:15
FA 2000 3
Valby BK 1
296103 12:15 FB 2 Vanløse IF 1 Kunst 8
12:15
FB 2
Vanløse IF 1
296104 12:40 FA 2000 3 Fremad Valby 1 Kunst 8
12:40
FA 2000 3
Fremad Valby 1
296105 12:40 Vanløse IF 1 Dragør BK 3 Kunst 8
12:40
Vanløse IF 1
Dragør BK 3
296087 12:40 BK Vestia 1 BK Frem 1 Kunst 8
12:40
BK Vestia 1
BK Frem 1
296088 12:40 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
FA 2000 2 Kunst 8
12:40
KB 7
FA 2000 2
296089 13:05 BK Frem 1 BK Hellas 2 Kunst 8
13:05
BK Frem 1
BK Hellas 2
296090 13:05 FA 2000 2 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
Kunst 8
13:05
FA 2000 2
KB 8
296106 13:05 Fremad Valby 1 FB 2 Kunst 8
13:05
Fremad Valby 1
FB 2
296107 13:05 Dragør BK 3 Valby BK 1 Kunst 8
13:05
Dragør BK 3
Valby BK 1
296108 13:30 FB 2 FA 2000 3 Kunst 8
13:30
FB 2
FA 2000 3
296109 13:30 Valby BK 1 Vanløse IF 1 Kunst 8
13:30
Valby BK 1
Vanløse IF 1
296091 13:30 BK Hellas 2 BK Vestia 1 Kunst 8
13:30
BK Hellas 2
BK Vestia 1
296092 13:30 KB 8 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
Kunst 8
13:30
KB 8
KB 7
296101 13:55 BK Frem 1 FA 2000 2 Kunst 8
13:55
BK Frem 1
FA 2000 2
296110 13:55 Fremad Valby 1 Dragør BK 3 Kunst 8
13:55
Fremad Valby 1
Dragør BK 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind