U11 Drenge 4 (13) 8:8 Efterår, Lilla (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
940514
ma21-08 2023
22:00 Oversidder Skjold
21. aug 2023
22:00
Oversidder
Skjold
940513
26-08 2023
10:00 BK Hellas 3 SSB 1 Engdraget
26. aug 2023
10:00
BK Hellas 3
SSB 1
940511
27-08 2023
09:30 Østerbro IF 3 Husum BK 2 Ryparken Idrætsanlæg
27. aug 2023
09:30
Østerbro IF 3
Husum BK 2
940512
27-08 2023
10:00 FB 3 BK Fix 3
!
NB: BK Fix 3 er taberdømt
Jens Jessens Vej
27. aug 2023
10:00
FB 3
BK Fix 3
940520
ma28-08 2023
22:00 Skjold Østerbro IF 3 Fælledparken
UDS
28. aug 2023
22:00
Skjold
Østerbro IF 3
UDS
940517
02-09 2023
10:00 Husum BK 2 Oversidder Husumparken
02. sep 2023
10:00
Husum BK 2
Oversidder
940519
02-09 2023
10:00 FB 3 SSB 1 Jens Jessens Vej
02. sep 2023
10:00
FB 3
SSB 1
940518
03-09 2023
12:00 BK Fix 3 BK Hellas 3 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
03. sep 2023
12:00
BK Fix 3
BK Hellas 3
940524
on06-09 2023
18:30 BK Hellas 3 Husum BK 2 Engdraget
06. sep 2023
18:30
BK Hellas 3
Husum BK 2
940522
09-09 2023
12:00 FB 3 Skjold Jens Jessens Vej
09. sep 2023
12:00
FB 3
Skjold
940521
10-09 2023
09:30 Østerbro IF 3 BK Fix 3 Ryparken Idrætsanlæg
10. sep 2023
09:30
Østerbro IF 3
BK Fix 3
940525
10-09 2023
10:00 Oversidder SSB 1
10. sep 2023
10:00
Oversidder
SSB 1
940528
16-09 2023
11:00 SSB 1 Østerbro IF 3 Bavnehøj Idrætsanlæg
16. sep 2023
11:00
SSB 1
Østerbro IF 3
940526
16-09 2023
12:00 Husum BK 2 FB 3 Husumparken
16. sep 2023
12:00
Husum BK 2
FB 3
940527
17-09 2023
12:00 BK Fix 3 Oversidder Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
17. sep 2023
12:00
BK Fix 3
Oversidder
940531
23-09 2023
10:00 Husum BK 2 BK Fix 3 Husumparken
23. sep 2023
10:00
Husum BK 2
BK Fix 3
940532
23-09 2023
10:00 BK Hellas 3 Oversidder Engdraget
23. sep 2023
10:00
BK Hellas 3
Oversidder
940533
23-09 2023
10:30 SSB 1 Skjold Bavnehøj Idrætsanlæg
23. sep 2023
10:30
SSB 1
Skjold
940530
24-09 2023
09:30 Østerbro IF 3 FB 3 Ryparken Idrætsanlæg
24. sep 2023
09:30
Østerbro IF 3
FB 3
940529
24-09 2023
13:45 Skjold BK Hellas 3 Fælledparken
24. sep 2023
13:45
Skjold
BK Hellas 3
940536
ti26-09 2023
18:00 Oversidder Østerbro IF 3
26. sep 2023
18:00
Oversidder
Østerbro IF 3
940534
30-09 2023
10:00 FB 3 BK Hellas 3 Jens Jessens Vej
30. sep 2023
10:00
FB 3
BK Hellas 3
940537
30-09 2023
11:15 Skjold Husum BK 2 Fælledparken
30. sep 2023
11:15
Skjold
Husum BK 2
940535
01-10 2023
12:00 BK Fix 3 SSB 1 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
01. okt 2023
12:00
BK Fix 3
SSB 1
940538
ma02-10 2023
22:00 BK Fix 3 Skjold Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
02. okt 2023
22:00
BK Fix 3
Skjold
940539
07-10 2023
10:00 BK Hellas 3 Østerbro IF 3 Engdraget
07. okt 2023
10:00
BK Hellas 3
Østerbro IF 3
940540
07-10 2023
12:00 SSB 1 Husum BK 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
07. okt 2023
12:00
SSB 1
Husum BK 2
940541
08-10 2023
10:00 Oversidder FB 3
08. okt 2023
10:00
Oversidder
FB 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind