U12 Drenge (11) 8v8 4 Efterår, Pulje 3 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
320768
20-08 2022
10:30 KFUM BK Hellas 2 Emdrupparken
20. aug 2022
10:30
KFUM
BK Hellas 2
320763
27-08 2022
12:00 Fremad Valby 3 Nørrebro United 4 Valby Idrætspark
27. aug 2022
12:00
Fremad Valby 3
Nørrebro United 4
320761
27-08 2022
13:30 BK Hellas 2 BK Skjold 4 Engdraget
27. aug 2022
13:30
BK Hellas 2
BK Skjold 4
320764
28-08 2022
12:00 BK Vestia 4 KFUM Bavnehøj Idrætsanlæg
28. aug 2022
12:00
BK Vestia 4
KFUM
320762
28-08 2022
14:00 Vanløse IF 5 FB 3 Vanløse Idrætspark
28. aug 2022
14:00
Vanløse IF 5
FB 3
320767
03-09 2022
10:00 Nørrebro United 4 Vanløse IF 5 Mimersparken
03. sep 2022
10:00
Nørrebro United 4
Vanløse IF 5
320765
03-09 2022
11:15 BK Skjold 4 BK Vestia 4 Fælledparken
03. sep 2022
11:15
BK Skjold 4
BK Vestia 4
320766
04-09 2022
10:00 FB 3 Fremad Valby 3 Jens Jessens Vej
04. sep 2022
10:00
FB 3
Fremad Valby 3
320777
ti06-09 2022
18:00 KFUM Fremad Valby 3
!
NB: Fremad Valby 3 er taberdømt
Emdrupparken
06. sep 2022
18:00
KFUM
Fremad Valby 3
320769
10-09 2022
12:00 BK Hellas 2 FB 3 Engdraget
10. sep 2022
12:00
BK Hellas 2
FB 3
320772
10-09 2022
12:00 Fremad Valby 3 BK Skjold 4 Valby Idrætspark
10. sep 2022
12:00
Fremad Valby 3
BK Skjold 4
320773
11-09 2022
10:00 BK Vestia 4 Nørrebro United 4 Bavnehøj Idrætsanlæg
11. sep 2022
10:00
BK Vestia 4
Nørrebro United 4
320770
11-09 2022
14:00 Vanløse IF 5 KFUM Vanløse Idrætspark
11. sep 2022
14:00
Vanløse IF 5
KFUM
320775
17-09 2022
10:00 FB 3 BK Vestia 4 Jens Jessens Vej
17. sep 2022
10:00
FB 3
BK Vestia 4
320776
17-09 2022
10:00 Nørrebro United 4 BK Hellas 2 Mimersparken
17. sep 2022
10:00
Nørrebro United 4
BK Hellas 2
320774
17-09 2022
11:15 BK Skjold 4 Vanløse IF 5 Fælledparken
17. sep 2022
11:15
BK Skjold 4
Vanløse IF 5
320779
24-09 2022
10:00 BK Skjold 4 FB 3 Fælledparken
24. sep 2022
10:00
BK Skjold 4
FB 3
320781
24-09 2022
10:00 Nørrebro United 4 KFUM Mimersparken
24. sep 2022
10:00
Nørrebro United 4
KFUM
320780
24-09 2022
12:00 Fremad Valby 3 BK Vestia 4 Valby Idrætspark
24. sep 2022
12:00
Fremad Valby 3
BK Vestia 4
320778
24-09 2022
13:30 BK Hellas 2 Vanløse IF 5 Engdraget
24. sep 2022
13:30
BK Hellas 2
Vanløse IF 5
320800
02-10 2022
10:00 FB 3 Nørrebro United 4 Jens Jessens Vej
02. okt 2022
10:00
FB 3
Nørrebro United 4
320801
02-10 2022
10:00 BK Vestia 4 BK Hellas 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
02. okt 2022
10:00
BK Vestia 4
BK Hellas 2
320802
02-10 2022
10:30 KFUM BK Skjold 4 Emdrupparken
02. okt 2022
10:30
KFUM
BK Skjold 4
320782
02-10 2022
14:00 Vanløse IF 5 Fremad Valby 3 Vanløse Idrætspark
02. okt 2022
14:00
Vanløse IF 5
Fremad Valby 3
320803
fr07-10 2022
17:00 FB 3 KFUM Jens Jessens Vej
07. okt 2022
17:00
FB 3
KFUM
320805
08-10 2022
10:00 Nørrebro United 4 BK Skjold 4 Mimersparken
08. okt 2022
10:00
Nørrebro United 4
BK Skjold 4
320804
08-10 2022
12:00 Fremad Valby 3 BK Hellas 2 Valby Idrætspark
08. okt 2022
12:00
Fremad Valby 3
BK Hellas 2
320806
09-10 2022
12:00 BK Vestia 4 Vanløse IF 5 Bavnehøj Idrætsanlæg
09. okt 2022
12:00
BK Vestia 4
Vanløse IF 5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind