MENU

M+32 2 Efterår - Dommerløs række (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
374688 ma
22-08 2022
Kl. 22:00
Oversidder B 1908
374686 on
24-08 2022
Kl. 20:30
B93 Husum Bk B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
1
374685 on
24-08 2022
Kl. 21:00
Prespa FB Ryparken Idrætsanlæg
2
-
3
374690 to
25-08 2022
Kl. 18:00
Rikken GVI Kunst, Valby IP, tribunen
4
-
1
374691 to
25-08 2022
Kl. 20:00
AC Iben Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
374694 ma
29-08 2022
Kl. 19:40
Husum Bk Prespa Husumparken
4
-
2
374695
ma
29-08 2022
Kl. 19:45
B 1908 B93 Sundby Idrætspark
5
-
2
374696 ma
29-08 2022
Kl. 22:00
Oversidder Oversidder
374693 ti
30-08 2022
Kl. 20:30
FB Rikken Jens Jessens Vej
1
-
3
374692
on
31-08 2022
Kl. 20:15
GVI AC Iben GVI. Nymosen
3
-
0
374699 ma
05-09 2022
Kl. 22:00
B93 Oversidder B 93 Svanemølleanlæg.
374700
ti
06-09 2022
Kl. 20:30
Rikken Husum Bk Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
2
374697 on
07-09 2022
Kl. 20:15
GVI FB GVI. Nymosen
1
-
3
374698 on
07-09 2022
Kl. 21:00
Prespa B 1908 Ryparken Idrætsanlæg
0
-
3
374701 to
08-09 2022
Kl. 20:00
AC Iben Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
374703 ma
12-09 2022
Kl. 19:40
Husum Bk GVI Husumparken
0
-
2
374705
ma
12-09 2022
Kl. 19:45
B 1908 Rikken Sundby Idrætspark
6
-
3
374706 ma
12-09 2022
Kl. 22:00
Oversidder Prespa
Udehold taberdømt
374704 ma
12-09 2022
Kl. 22:00
Oversidder B93
374717 ti
20-09 2022
Kl. 20:00
Rikken Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
374714
ti
20-09 2022
Kl. 20:30
FB Husum Bk Jens Jessens Vej
0
-
3
374711
on
21-09 2022
Kl. 20:15
GVI B 1908 GVI. Nymosen
1
-
1
374712 on
21-09 2022
Kl. 21:00
Prespa Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
374722 to
22-09 2022
Kl. 20:00
AC Iben B93 Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
3
374730 ma
26-09 2022
Kl. 19:40
Husum Bk AC Iben Husumparken
3
-
2
374733
ma
26-09 2022
Kl. 19:45
B 1908 FB Sundby Idrætspark
3
-
0
374734 ma
26-09 2022
Kl. 22:00
Oversidder GVI
374732 ma
26-09 2022
Kl. 22:00
Oversidder Rikken
374727 on
28-09 2022
Kl. 20:30
B93 Prespa B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
0
374737
ma
03-10 2022
Kl. 19:40
Husum Bk B 1908 Husumparken
1
-
3
374735 ma
03-10 2022
Kl. 22:00
GVI Oversidder GVI. Nymosen
374815 on
05-10 2022
Kl. 19:00
Rikken B93 Kunst, Valby IP, tribunen
0
-
1
374836 to
06-10 2022
Kl. 20:00
AC Iben Prespa Kunst, Valby IP, tribunen
5
-
2
374736 fr
07-10 2022
Kl. 20:15
FB Oversidder Jens Jessens Vej
374839 ma
10-10 2022
Kl. 22:00
Oversidder FB
374838 on
12-10 2022
Kl. 20:30
B93 GVI B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
3
374837 on
12-10 2022
Kl. 21:00
Prespa Rikken Ryparken Idrætsanlæg
0
-
7
374840
to
13-10 2022
Kl. 20:30
AC Iben B 1908 Kunst, Valby IP, tribunen
0
-
3
374841 to
13-10 2022
Kl. 22:00
Oversidder Husum Bk
374702 to
20-10 2022
Kl. 19:30
FB AC Iben Frederiksberg IP, kunst
3
-
3
374844 ma
24-10 2022
Kl. 19:40
Husum Bk Oversidder Husumparken
374846 ma
24-10 2022
Kl. 22:00
B 1908 Oversidder Sundby Idrætspark
374845 ti
25-10 2022
Kl. 20:00
Rikken AC Iben Kunst, Valby IP, tribunen
Udehold taberdømt
374843 ti
25-10 2022
Kl. 20:30
FB B93 Jens Jessens Vej
0
-
3
374842 fr
28-10 2022
Kl. 18:30
GVI Prespa GVI. Nymosen
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind