|
346804
|
lø17-09 2022
|
10:00
|
|
|
Helsinge Stadion
Bane 8 (3:3) A |
|
Helsinge Fodbold
|
|
|
346805
|
lø17-09 2022
|
10:00
|
|
|
Helsinge Stadion
Bane 8 (3:3) B |
|
Helsinge Fodbold
|
|
|
|
346806
|
lø17-09 2022
|
10:20
|
|
|
Helsinge Stadion
Bane 8 (3:3) B |
|
Helsinge Fodbold
|
|
|
|
346807
|
lø17-09 2022
|
10:20
|
|
|
Helsinge Stadion
Bane 8 (3:3) D |
|
Helsinge Fodbold
|
|
|
346808
|
lø17-09 2022
|
10:40
|
|
|
Helsinge Stadion
Bane 8 (3:3) B |
|
Helsinge Fodbold
|
|
|
346810
|
lø17-09 2022
|
10:40
|
|
|
Helsinge Stadion
Bane 8 (3:3) D |
|
Helsinge Fodbold
|
|
|
|
346811
|
lø17-09 2022
|
11:00
|
|
|
Helsinge Stadion
Bane 8 (3:3) D |
|
Helsinge Fodbold
|
|
|
346809
|
lø17-09 2022
|
11:00
|
|
|
Helsinge Stadion
Bane 8 (3:3) C |
|
Helsinge Fodbold
|
|
|
346812
|
lø17-09 2022
|
11:20
|
|
|
Helsinge Stadion
Bane 8 (3:3) C |
|
Helsinge Fodbold
|
|
|
346813
|
lø17-09 2022
|
11:20
|
|
|
Helsinge Stadion
Bane 8 (3:3) D |
|
Helsinge Fodbold
|
|
|
|
346814
|
lø17-09 2022
|
11:40
|
|
|
Helsinge Stadion
Bane 8 (3:3) C |
|
Helsinge Fodbold
|
|
|
346815
|
lø17-09 2022
|
11:40
|
|
|
Helsinge Stadion
Bane 8 (3:3) D |
|
Helsinge Fodbold
|
|
|
346816
|
lø17-09 2022
|
12:00
|
|
|
Helsinge Stadion
Bane 8 (3:3) C |
|
Helsinge Fodbold
|
|
|
346817
|
lø17-09 2022
|
12:00
|
|
|
Helsinge Stadion
Bane 8 (3:3) D |
|
Helsinge Fodbold
|
|
|
346818
|
lø17-09 2022
|
12:20
|
|
|
Helsinge Stadion
Bane 8 (3:3) C |
|
Helsinge Fodbold
|
|
|
346819
|
lø17-09 2022
|
12:20
|
|
|
Helsinge Stadion
Bane 8 (3:3) D |
|
Helsinge Fodbold
|
|
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Der er ingen niveaudeling, så det er vigtigt at I stiller lige hold.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Der spilles uden målmand, sidstnævnte hold giver bolden op fra midten ved 1.halvlegs begyndelse.
Ved 4 kampe pr. hold: spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk
Husk tilmeldingsfristen den 7/9 til 3- og 5-mands medaljestævnerne, der spilles den 8.-9.oktober.