|
546011
|
lø03-09 2022
|
10:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
Kunstgræs Bane 2 - Sektion A |
|
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|
|
546012
|
lø03-09 2022
|
10:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
Kunstgræs Bane 2 - Sektion B |
|
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|
|
|
546013
|
lø03-09 2022
|
10:20
|
|
|
Smørum Idrætscenter
Kunstgræs Bane 2 - Sektion A |
|
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|
|
|
546014
|
lø03-09 2022
|
10:20
|
|
|
Smørum Idrætscenter
Kunstgræs Bane 2 - Sektion B |
|
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|
|
546015
|
lø03-09 2022
|
10:40
|
|
|
Smørum Idrætscenter
Kunstgræs Bane 2 - Sektion A |
|
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|
|
546016
|
lø03-09 2022
|
10:40
|
|
|
Smørum Idrætscenter
Kunstgræs Bane 2 - Sektion B |
|
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|
|
|
546017
|
lø03-09 2022
|
11:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
Kunstgræs Bane 2 - Sektion A |
|
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|
|
546018
|
lø03-09 2022
|
11:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
Kunstgræs Bane 2 - Sektion B |
|
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|
|
546019
|
lø03-09 2022
|
11:20
|
|
|
Smørum Idrætscenter
Kunstgræs Bane 2 - Sektion A |
|
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|
|
546020
|
lø03-09 2022
|
11:20
|
|
|
Smørum Idrætscenter
Kunstgræs Bane 2 - Sektion B |
|
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|
|
|
546021
|
lø03-09 2022
|
11:40
|
|
|
Smørum Idrætscenter
Kunstgræs Bane 2 - Sektion A |
|
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|
|
546022
|
lø03-09 2022
|
11:40
|
|
|
Smørum Idrætscenter
Kunstgræs Bane 2 - Sektion B |
|
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|
|
546023
|
lø03-09 2022
|
12:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
Kunstgræs Bane 2 - Sektion A |
|
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|
|
546024
|
lø03-09 2022
|
12:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
Kunstgræs Bane 2 - Sektion B |
|
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.
Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk
Husk tilmeldingsfristen den 29/8 til 3- og 5-mandstævnerne, der spilles den 17.-18.september.