U9 Drenge B (14) 5M - Hverdag/Efterår 2022, Pulje 150 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
onsdag den. 24-08 2022
Spillested:
Hjørring IF's Anlæg Bane 11 Landlyst 9 9800 Hjørring
631374 17:30 Skibsby-Højene IF Hjørring IF Bane 11
17:30
Skibsby-Højene IF
Hjørring IF
631375 18:00 Jerslev/Sterup IF Skibsby-Højene IF Bane 10
18:00
Jerslev/Sterup IF
Skibsby-Højene IF
631376 18:30 Hjørring IF Jerslev/Sterup IF Bane 11
18:30
Hjørring IF
Jerslev/Sterup IF
onsdag den. 24-08 2022
Spillested:
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby) Lerumbakken 11 9400 Nørresundby
631370 17:30 Aabybro IF Nørresundby FB
17:30
Aabybro IF
Nørresundby FB
631371 17:30 Øster Han Herred TSV
17:30
Øster Han Herred
TSV
631372 18:00 TSV Aabybro IF
18:00
TSV
Aabybro IF
631373 18:00 Nørresundby FB Øster Han Herred
18:00
Nørresundby FB
Øster Han Herred
Arrangør:
onsdag den. 07-09 2022
Spillested:
HN-brolægning arena (Jerslev) Anlægsvej 23 9740 Jerslev J
631377 17:30 Skibsby-Højene IF Aabybro IF
17:30
Skibsby-Højene IF
Aabybro IF
631378 17:30 Jerslev/Sterup IF Øster Han Herred
17:30
Jerslev/Sterup IF
Øster Han Herred
631379 18:00 Aabybro IF Jerslev/Sterup IF
18:00
Aabybro IF
Jerslev/Sterup IF
631380 18:00 Øster Han Herred Skibsby-Højene IF
18:00
Øster Han Herred
Skibsby-Højene IF
Arrangør:
onsdag den. 07-09 2022
Spillested:
Vestbjerg Hallen Bakmøllevej 280 9380 Vestbjerg
631381 17:30 TSV Hjørring IF
17:30
TSV
Hjørring IF
631382 18:00 Hjørring IF Nørresundby FB
18:00
Hjørring IF
Nørresundby FB
631383 18:30 Nørresundby FB TSV
18:30
Nørresundby FB
TSV
Arrangør:
onsdag den. 14-09 2022
Spillested:
Skovsgård Stadion Hovedgaden 73 9460 Brovst
631388 17:30 Aabybro IF Øster Han Herred
17:30
Aabybro IF
Øster Han Herred
631389 18:00 Hjørring IF Aabybro IF
18:00
Hjørring IF
Aabybro IF
631390 18:30 Øster Han Herred Hjørring IF
18:30
Øster Han Herred
Hjørring IF
Arrangør:
onsdag den. 21-09 2022
Spillested:
Højene Hallen 52 Vellingshøjvej 380 9800 Hjørring
631384 17:30 Skibsby-Højene IF Nørresundby FB 52
17:30
Skibsby-Højene IF
Nørresundby FB
631385 17:30 Jerslev/Sterup IF TSV 53
17:30
Jerslev/Sterup IF
TSV
631386 18:00 Nørresundby FB Jerslev/Sterup IF 52
18:00
Nørresundby FB
Jerslev/Sterup IF
631387 18:00 TSV Skibsby-Højene IF 53
18:00
TSV
Skibsby-Højene IF
Arrangør:
onsdag den. 05-10 2022
Spillested:
Aabybro Idrætscenter Viaduktvej 28B 9440 Aabybro
631391 17:30 Øster Han Herred Aabybro IF
17:30
Øster Han Herred
Aabybro IF
631392 17:30 TSV Nørresundby FB
17:30
TSV
Nørresundby FB
631393 18:00 Aabybro IF TSV
18:00
Aabybro IF
TSV
631394 18:00 Nørresundby FB Øster Han Herred
18:00
Nørresundby FB
Øster Han Herred
Arrangør:
onsdag den. 05-10 2022
Spillested:
HN-brolægning arena (Jerslev) Anlægsvej 23 9740 Jerslev J
631395 17:30 Skibsby-Højene IF Jerslev/Sterup IF
17:30
Skibsby-Højene IF
Jerslev/Sterup IF
631396 18:00 Hjørring IF Skibsby-Højene IF
18:00
Hjørring IF
Skibsby-Højene IF
631397 18:30 Jerslev/Sterup IF Hjørring IF
18:30
Jerslev/Sterup IF
Hjørring IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910

Log ind