|
665800
|
lø13-08 2022
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
665798
|
lø13-08 2022
|
11:00
|
|
|
Sønderkærskolen
|
|
|
|
|
665799
|
lø13-08 2022
|
12:00
|
|
|
Strandmarkens Fritidscenter
|
|
|
|
|
665802
|
lø13-08 2022
|
13:00
|
|
|
Ishøj Idrætsplads
|
|
|
|
665797
|
lø13-08 2022
|
14:00
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
665801
|
sø14-08 2022
|
13:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
|
|
|
|
665808
|
lø20-08 2022
|
10:30
|
|
|
Tåstrup Idrætspark
|
|
|
|
665807
|
lø20-08 2022
|
14:15
|
|
|
Frihedens Idrætscenter
|
|
|
|
665804
|
lø20-08 2022
|
15:30
|
|
|
|
|
|
|
665803
|
sø21-08 2022
|
14:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
|
665805
|
sø21-08 2022
|
15:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
665809
|
lø27-08 2022
|
11:00
|
|
|
Sønderkærskolen
|
|
|
|
665812
|
lø27-08 2022
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
665810
|
lø27-08 2022
|
12:00
|
|
|
Strandmarkens Fritidscenter
|
|
|
|
665811
|
lø27-08 2022
|
15:30
|
|
|
|
|
|
|
665813
|
sø28-08 2022
|
11:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
665814
|
ti30-08 2022
|
18:45
|
|
|
Ishøj Idrætsplads
|
|
|
|
665821
|
lø03-09 2022
|
10:30
|
|
|
Tåstrup Idrætspark
|
|
|
|
665819
|
lø03-09 2022
|
14:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
665820
|
lø03-09 2022
|
14:15
|
|
|
Frihedens Idrætscenter
|
UHT
|
|
|
665817
|
sø04-09 2022
|
13:00
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
665815
|
sø04-09 2022
|
14:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
665818
|
sø04-09 2022
|
15:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
665806
|
on07-09 2022
|
18:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
665822
|
lø10-09 2022
|
11:00
|
|
|
Sønderkærskolen
|
|
|
|
665825
|
lø10-09 2022
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
665823
|
lø10-09 2022
|
12:00
|
|
|
Strandmarkens Fritidscenter
|
|
|
|
665824
|
lø10-09 2022
|
15:30
|
|
|
|
|
|
|
665827
|
sø11-09 2022
|
11:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
665826
|
sø11-09 2022
|
15:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
665833
|
lø17-09 2022
|
10:30
|
|
|
Tåstrup Idrætspark
|
|
|
|
665832
|
lø17-09 2022
|
12:15
|
|
|
Frihedens Idrætscenter
|
|
|
|
665831
|
lø17-09 2022
|
13:00
|
|
|
Ishøj Idrætsplads
|
|
|
|
665829
|
lø17-09 2022
|
13:00
|
|
|
Greve Idræts Center
|
UHT
|
|
|
665830
|
lø17-09 2022
|
14:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
665828
|
sø18-09 2022
|
14:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
665837
|
lø24-09 2022
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
HHT
|
|
|
665835
|
lø24-09 2022
|
12:00
|
|
|
Strandmarkens Fritidscenter
|
|
|
|
665834
|
lø24-09 2022
|
13:30
|
|
|
Sønderkærskolen
|
|
|
|
665839
|
lø24-09 2022
|
14:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
665836
|
lø24-09 2022
|
15:30
|
|
|
|
|
|
|
665838
|
sø25-09 2022
|
15:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
665845
|
lø01-10 2022
|
10:30
|
|
|
Tåstrup Idrætspark
|
|
|
|
665841
|
lø01-10 2022
|
13:00
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
665843
|
lø01-10 2022
|
13:00
|
|
|
Ishøj Idrætsplads
|
|
|
|
665844
|
lø01-10 2022
|
14:15
|
|
|
Frihedens Idrætscenter
|
|
|
|
665842
|
sø02-10 2022
|
11:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
665840
|
sø02-10 2022
|
14:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
665847
|
lø08-10 2022
|
11:00
|
|
|
Sønderkærskolen
|
|
|
|
665848
|
lø08-10 2022
|
12:00
|
|
|
Strandmarkens Fritidscenter
|
UHT
|
|
|
665851
|
lø08-10 2022
|
14:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
665849
|
lø08-10 2022
|
15:30
|
|
|
|
|
|
|
665846
|
sø09-10 2022
|
14:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
665850
|
sø09-10 2022
|
15:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
665857
|
lø15-10 2022
|
10:30
|
|
|
Tåstrup Idrætspark
|
|
|
|
665854
|
lø15-10 2022
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
HHT
|
|
|
665853
|
lø15-10 2022
|
12:00
|
|
|
Strandmarkens Fritidscenter
|
|
|
|
665856
|
lø15-10 2022
|
13:00
|
|
|
Ishøj Idrætsplads
|
|
|
|
665852
|
lø15-10 2022
|
14:00
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
665855
|
sø16-10 2022
|
11:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
665859
|
lø22-10 2022
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
665863
|
lø22-10 2022
|
12:15
|
|
|
Frihedens Idrætscenter
|
|
|
|
665862
|
lø22-10 2022
|
14:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
665860
|
lø22-10 2022
|
15:30
|
|
|
|
UHT
|
|
|
665858
|
sø23-10 2022
|
14:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
665861
|
sø23-10 2022
|
15:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
Nr. 1 - 6 rykker i forårets Serie 4 A
Nr. 7 - 10 samt de 4 bedste 11´ere rykker i forårets Serie 4 B
Nr. 12 samt de 8 dårligste 11´ere rykker ned i forårets Serie 5
Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:
https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A