Serie 4 - Efterår, Pulje 9 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
666116
to11-08 2022
18:30 Vindinge IF VG Fodbold Vindinge Idrætspark
UHT
11. aug 2022
18:30
Vindinge IF
VG Fodbold
UHT
665998
fr12-08 2022
19:00 Havdrup Fodbold Tune IF Havdrup Idrætscenter kunstgræs
0
-
1
12. aug 2022
19:00
Havdrup Fodbold
0
Tune IF
1
665996
13-08 2022
11:30 Jersie United Røde Stjerne BK Jersie-Hallen
1
-
4
13. aug 2022
11:30
Jersie United
1
Røde Stjerne BK
4
666115
13-08 2022
14:15 Fløng-Hedehusene Fodbold Rosa La FC Hedehusene Idrætspark
1
-
0
13. aug 2022
14:15
Fløng-Hedehusene Fodbold
1
Rosa La FC
0
665997
13-08 2022
15:30 Himmelev-Veddelev BK Skensved IF Himmelev Kunstgræsbane
6
-
0
13. aug 2022
15:30
Himmelev-Veddelev BK
6
Skensved IF
0
665999
14-08 2022
13:00 CFK Svogerslev BK Charlotteskolen
3
-
0
14. aug 2022
13:00
CFK
3
Svogerslev BK
0
666120
20-08 2022
12:00 Rosa La FC CFK Målfeltet
3
-
3
20. aug 2022
12:00
Rosa La FC
3
CFK
3
666121
20-08 2022
13:00 Røde Stjerne BK Vindinge IF Roskilde IC (Darup)
2
-
1
20. aug 2022
13:00
Røde Stjerne BK
2
Vindinge IF
1
666117
20-08 2022
13:30 VG Fodbold Fløng-Hedehusene Fodbold Ramsøhallen
0
-
3
20. aug 2022
13:30
VG Fodbold
0
Fløng-Hedehusene Fodbold
3
666122
20-08 2022
15:30 Tune IF Jersie United Tune Stadion
UHT
20. aug 2022
15:30
Tune IF
Jersie United
UHT
666118
21-08 2022
11:00 Skensved IF Havdrup Fodbold Skensved Stadion
0
-
3
21. aug 2022
11:00
Skensved IF
0
Havdrup Fodbold
3
666119
ma22-08 2022
19:00 Svogerslev BK Himmelev-Veddelev BK Svogerslev Idrætspark
4
-
1
22. aug 2022
19:00
Svogerslev BK
4
Himmelev-Veddelev BK
1
666128
to25-08 2022
18:30 Vindinge IF Tune IF Vindinge Idrætspark
2
-
0
25. aug 2022
18:30
Vindinge IF
2
Tune IF
0
666124
27-08 2022
15:00 Havdrup Fodbold Jersie United Havdrup Idrætscenter kunstgræs
5
-
1
27. aug 2022
15:00
Havdrup Fodbold
5
Jersie United
1
666127
27-08 2022
15:15 Fløng-Hedehusene Fodbold Røde Stjerne BK Hedehusene Idrætspark
2
-
5
27. aug 2022
15:15
Fløng-Hedehusene Fodbold
2
Røde Stjerne BK
5
666123
27-08 2022
15:30 Himmelev-Veddelev BK Rosa La FC Himmelev Kunstgræsbane
5
-
2
27. aug 2022
15:30
Himmelev-Veddelev BK
5
Rosa La FC
2
666125
28-08 2022
11:00 Skensved IF Svogerslev BK Skensved Stadion
1
-
3
28. aug 2022
11:00
Skensved IF
1
Svogerslev BK
3
666126
28-08 2022
13:00 CFK VG Fodbold Charlotteskolen
8
-
1
28. aug 2022
13:00
CFK
8
VG Fodbold
1
666130
03-09 2022
11:30 Jersie United Vindinge IF Jersie-Hallen
1
-
2
03. sep 2022
11:30
Jersie United
1
Vindinge IF
2
666131
03-09 2022
12:00 Svogerslev BK Havdrup Fodbold Svogerslev Idrætspark
2
-
1
03. sep 2022
12:00
Svogerslev BK
2
Havdrup Fodbold
1
666232
03-09 2022
12:00 Rosa La FC Skensved IF Målfeltet
2
-
0
03. sep 2022
12:00
Rosa La FC
2
Skensved IF
0
666233
03-09 2022
13:00 Røde Stjerne BK CFK Roskilde IC (Darup)
4
-
2
03. sep 2022
13:00
Røde Stjerne BK
4
CFK
2
666129
03-09 2022
13:30 VG Fodbold Himmelev-Veddelev BK Viby Idrætsanlæg
2
-
3
03. sep 2022
13:30
VG Fodbold
2
Himmelev-Veddelev BK
3
666234
03-09 2022
15:30 Tune IF Fløng-Hedehusene Fodbold Tune Stadion
1
-
3
03. sep 2022
15:30
Tune IF
1
Fløng-Hedehusene Fodbold
3
666238
10-09 2022
12:00 CFK Tune IF Charlotteskolen
2
-
2
10. sep 2022
12:00
CFK
2
Tune IF
2
666239
10-09 2022
12:00 Svogerslev BK Rosa La FC Svogerslev Idrætspark
1
-
1
10. sep 2022
12:00
Svogerslev BK
1
Rosa La FC
1
666236
10-09 2022
12:45 Havdrup Fodbold Vindinge IF Havdrup Idrætscenter kunstgræs
0
-
4
10. sep 2022
12:45
Havdrup Fodbold
0
Vindinge IF
4
666240
10-09 2022
15:00 Fløng-Hedehusene Fodbold Jersie United Hedehusene Idrætspark
UHT
10. sep 2022
15:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Jersie United
UHT
666235
10-09 2022
15:30 Himmelev-Veddelev BK Røde Stjerne BK Himmelev Kunstgræsbane
1
-
1
10. sep 2022
15:30
Himmelev-Veddelev BK
1
Røde Stjerne BK
1
666237
11-09 2022
11:00 Skensved IF VG Fodbold Skensved Stadion
0
-
2
11. sep 2022
11:00
Skensved IF
0
VG Fodbold
2
666244
to15-09 2022
17:55 Vindinge IF Fløng-Hedehusene Fodbold Vindinge Idrætspark
0
-
3
15. sep 2022
17:55
Vindinge IF
0
Fløng-Hedehusene Fodbold
3
666242
17-09 2022
11:30 Jersie United CFK Jersie-Hallen
2
-
8
17. sep 2022
11:30
Jersie United
2
CFK
8
666243
17-09 2022
12:00 Rosa La FC Havdrup Fodbold Målfeltet
6
-
0
17. sep 2022
12:00
Rosa La FC
6
Havdrup Fodbold
0
666245
17-09 2022
13:00 Røde Stjerne BK Skensved IF Roskilde IC (Darup)
4
-
2
17. sep 2022
13:00
Røde Stjerne BK
4
Skensved IF
2
666241
17-09 2022
13:30 VG Fodbold Svogerslev BK Viby Idrætsanlæg
1
-
6
17. sep 2022
13:30
VG Fodbold
1
Svogerslev BK
6
666246
17-09 2022
15:30 Tune IF Himmelev-Veddelev BK Tune Stadion
4
-
1
17. sep 2022
15:30
Tune IF
4
Himmelev-Veddelev BK
1
666251
24-09 2022
12:00 Svogerslev BK Røde Stjerne BK Svogerslev Idrætspark
4
-
1
24. sep 2022
12:00
Svogerslev BK
4
Røde Stjerne BK
1
666252
24-09 2022
12:00 Rosa La FC VG Fodbold Målfeltet
UHT
24. sep 2022
12:00
Rosa La FC
VG Fodbold
UHT
666248
24-09 2022
14:00 Havdrup Fodbold Fløng-Hedehusene Fodbold Havdrup Idrætscenter kunstgræs
1
-
1
24. sep 2022
14:00
Havdrup Fodbold
1
Fløng-Hedehusene Fodbold
1
666247
24-09 2022
15:30 Himmelev-Veddelev BK Jersie United Himmelev Kunstgræsbane
UHT
24. sep 2022
15:30
Himmelev-Veddelev BK
Jersie United
UHT
666249
25-09 2022
11:00 Skensved IF Tune IF Skensved Stadion
3
-
2
25. sep 2022
11:00
Skensved IF
3
Tune IF
2
666250
25-09 2022
13:00 CFK Vindinge IF Charlotteskolen
2
-
1
25. sep 2022
13:00
CFK
2
Vindinge IF
1
666254
01-10 2022
11:30 Jersie United Skensved IF Jersie-Hallen
HHT
01. okt 2022
11:30
Jersie United
Skensved IF
HHT
666257
01-10 2022
13:00 Røde Stjerne BK Rosa La FC Roskilde IC (Darup)
1
-
1
01. okt 2022
13:00
Røde Stjerne BK
1
Rosa La FC
1
666253
01-10 2022
13:30 VG Fodbold Havdrup Fodbold Viby Idrætsanlæg
4
-
2
01. okt 2022
13:30
VG Fodbold
4
Havdrup Fodbold
2
666255
01-10 2022
15:00 Fløng-Hedehusene Fodbold CFK Hedehusene Idrætspark
0
-
0
01. okt 2022
15:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
0
CFK
0
666258
01-10 2022
15:30 Tune IF Svogerslev BK Tune Stadion
1
-
3
01. okt 2022
15:30
Tune IF
1
Svogerslev BK
3
666256
02-10 2022
11:30 Vindinge IF Himmelev-Veddelev BK Vindinge Idrætspark
1
-
0
02. okt 2022
11:30
Vindinge IF
1
Himmelev-Veddelev BK
0
666322
fr07-10 2022
19:00 Havdrup Fodbold CFK Havdrup Idrætscenter kunstgræs
2
-
1
07. okt 2022
19:00
Havdrup Fodbold
2
CFK
1
666324
08-10 2022
12:00 Svogerslev BK Jersie United Svogerslev Idrætspark
UHT
08. okt 2022
12:00
Svogerslev BK
Jersie United
UHT
666325
08-10 2022
12:00 Rosa La FC Tune IF Målfeltet
1
-
2
08. okt 2022
12:00
Rosa La FC
1
Tune IF
2
666321
08-10 2022
13:00 Himmelev-Veddelev BK Fløng-Hedehusene Fodbold Himmelev Kunstgræsbane
2
-
4
08. okt 2022
13:00
Himmelev-Veddelev BK
2
Fløng-Hedehusene Fodbold
4
666320
08-10 2022
13:30 VG Fodbold Røde Stjerne BK Viby Idrætsanlæg
1
-
2
08. okt 2022
13:30
VG Fodbold
1
Røde Stjerne BK
2
666323
09-10 2022
11:00 Skensved IF Vindinge IF Skensved Stadion
1
-
2
09. okt 2022
11:00
Skensved IF
1
Vindinge IF
2
666326
15-10 2022
11:30 Jersie United Rosa La FC Jersie-Hallen
HHT
15. okt 2022
11:30
Jersie United
Rosa La FC
HHT
666327
15-10 2022
14:00 Havdrup Fodbold Røde Stjerne BK Havdrup Idrætscenter kunstgræs
HHT
15. okt 2022
14:00
Havdrup Fodbold
Røde Stjerne BK
HHT
666329
15-10 2022
15:00 Fløng-Hedehusene Fodbold Skensved IF Hedehusene Idrætspark
2
-
1
15. okt 2022
15:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
2
Skensved IF
1
666331
15-10 2022
15:30 Tune IF VG Fodbold Tune Stadion
7
-
0
15. okt 2022
15:30
Tune IF
7
VG Fodbold
0
666330
16-10 2022
11:30 Vindinge IF Svogerslev BK Vindinge Idrætspark
1
-
1
16. okt 2022
11:30
Vindinge IF
1
Svogerslev BK
1
666328
16-10 2022
13:00 CFK Himmelev-Veddelev BK Charlotteskolen
1
-
3
16. okt 2022
13:00
CFK
1
Himmelev-Veddelev BK
3
666346
22-10 2022
12:00 Rosa La FC Vindinge IF Målfeltet
5
-
4
22. okt 2022
12:00
Rosa La FC
5
Vindinge IF
4
666332
22-10 2022
13:30 VG Fodbold Jersie United Viby Idrætsanlæg
UHT
22. okt 2022
13:30
VG Fodbold
Jersie United
UHT
666345
22-10 2022
14:00 Svogerslev BK Fløng-Hedehusene Fodbold Svogerslev Idrætspark
4
-
0
22. okt 2022
14:00
Svogerslev BK
4
Fløng-Hedehusene Fodbold
0
666347
22-10 2022
15:30 Tune IF Røde Stjerne BK Tune Stadion
0
-
2
22. okt 2022
15:30
Tune IF
0
Røde Stjerne BK
2
666333
22-10 2022
15:30 Himmelev-Veddelev BK Havdrup Fodbold Himmelev Kunstgræsbane
3
-
1
22. okt 2022
15:30
Himmelev-Veddelev BK
3
Havdrup Fodbold
1
666334
23-10 2022
11:00 Skensved IF CFK Skensved Stadion
2
-
3
23. okt 2022
11:00
Skensved IF
2
CFK
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Nr. 1 - 6 rykker i forårets Serie 4 A
Nr. 7 - 10 samt de 4 bedste 11´ere rykker i forårets Serie 4 B
Nr. 12 samt de 8 dårligste 11´ere rykker ned i forårets Serie 5

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind