MENU

Serie 4 - Efterår, Pulje 11 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
666604
to
11-08 2022
Kl. 18:30
Endeslev-Vråby IF Gørslev IF Endeslev-Vråby Stadion
0
-
1
666602
fr
12-08 2022
Kl. 19:00
Hellested IF Køge Union Hellested Stadion
0
-
8
666599
13-08 2022
Kl. 12:00
Lellinge IF Køge Nord FC Lellinge Stadion
1
-
1
666600
13-08 2022
Kl. 12:00
AIK 65 Strøby Fodbold Hastrup FC Strøbyhallen
Hjemmehold taberdømt
666601
13-08 2022
Kl. 13:00
Store Heddinge BK Borup IF St. Heddinge Stadion
1
-
5
666603
ma
15-08 2022
Kl. 18:30
IF Frem Bjæverskov Køge FC Bjæverskov Stadion
3
-
1
666607
20-08 2022
Kl. 12:00
Køge Union AIK 65 Strøby Fodbold Ellemarkskolens bane
5
-
1
666605
20-08 2022
Kl. 13:00
Gørslev IF IF Frem Bjæverskov Gørslev Skole
2
-
0
666608
20-08 2022
Kl. 14:00
Køge FC Hellested IF Ravnsborghallen
4
-
2
666610
20-08 2022
Kl. 14:30
Borup IF Lellinge IF Borup Stadion
1
-
2
666609
21-08 2022
Kl. 11:00
Køge Nord FC Endeslev-Vråby IF Rishøj Stadion
0
-
1
666606
21-08 2022
Kl. 12:00
Hastrup FC Store Heddinge BK Holmebækskolen
Hjemmehold taberdømt
666782
to
25-08 2022
Kl. 18:30
Endeslev-Vråby IF Borup IF Endeslev-Vråby Stadion
1
-
2
666780 fr
26-08 2022
Kl. 18:30
Hellested IF Gørslev IF Hellested Stadion
1
-
2
666611
27-08 2022
Kl. 12:00
AIK 65 Strøby Fodbold Køge FC Strøbyhallen
2
-
1
666781
27-08 2022
Kl. 12:00
IF Frem Bjæverskov Køge Nord FC Bjæverskov Stadion
Udehold taberdømt
666612
27-08 2022
Kl. 13:00
Store Heddinge BK Lellinge IF St. Heddinge Stadion
0
-
0
666779
28-08 2022
Kl. 12:00
Hastrup FC Køge Union Holmebækskolen
1
-
2
666842
to
01-09 2022
Kl. 18:30
Lellinge IF Endeslev-Vråby IF Lellinge Stadion
2
-
1
666843
03-09 2022
Kl. 12:00
Køge Union Store Heddinge BK Ellemarkskolens bane
3
-
0
666783
03-09 2022
Kl. 13:00
Gørslev IF AIK 65 Strøby Fodbold Gørslev Skole
2
-
0
666847
03-09 2022
Kl. 13:00
Borup IF IF Frem Bjæverskov Borup Stadion
Udehold taberdømt
666845
03-09 2022
Kl. 14:00
Køge FC Hastrup FC Ravnsborghallen
2
-
0
666846 ti
06-09 2022
Kl. 19:00
Køge Nord FC Hellested IF Rishøj Stadion
7
-
0
666851 fr
09-09 2022
Kl. 18:00
Hellested IF Borup IF Hellested Stadion
Hjemmehold taberdømt
666852
10-09 2022
Kl. 12:00
Køge Union Køge FC Ellemarkskolens bane
5
-
1
666853
10-09 2022
Kl. 12:00
IF Frem Bjæverskov Lellinge IF Bjæverskov Stadion
0
-
3
666848
11-09 2022
Kl. 12:00
AIK 65 Strøby Fodbold Køge Nord FC Strøbyhallen
3
-
3
666849
11-09 2022
Kl. 12:00
Store Heddinge BK Endeslev-Vråby IF St. Heddinge Stadion
Udehold taberdømt
666850
11-09 2022
Kl. 12:00
Hastrup FC Gørslev IF Holmebækskolen
3
-
4
666854
17-09 2022
Kl. 10:00
Gørslev IF Køge Union Gørslev Skole
1
-
3
666857
17-09 2022
Kl. 11:00
Endeslev-Vråby IF IF Frem Bjæverskov Endeslev-Vråby Stadion
Udehold taberdømt
666859
17-09 2022
Kl. 12:00
Køge Nord FC Hastrup FC Rishøj Stadion
1
-
8
666855
17-09 2022
Kl. 12:00
Lellinge IF Hellested IF Lellinge Stadion
6
-
2
666856
17-09 2022
Kl. 14:00
Køge FC Store Heddinge BK Ravnsborghallen
0
-
2
666860
ti
20-09 2022
Kl. 19:15
Borup IF AIK 65 Strøby Fodbold Borup Stadion, kunstgræs
0
-
2
666861
24-09 2022
Kl. 12:00
AIK 65 Strøby Fodbold Lellinge IF Strøbyhallen
3
-
1
666862
24-09 2022
Kl. 13:00
Store Heddinge BK IF Frem Bjæverskov St. Heddinge Stadion
3
-
3
666864
24-09 2022
Kl. 14:00
Hellested IF Endeslev-Vråby IF Hellested Stadion
1
-
2
666866
24-09 2022
Kl. 14:00
Køge FC Gørslev IF Ravnsborghallen
3
-
5
666863
25-09 2022
Kl. 12:00
Hastrup FC Borup IF Holmebækskolen
2
-
0
666867
01-10 2022
Kl. 11:00
Gørslev IF Store Heddinge BK Gørslev Skole
1
-
1
666870
01-10 2022
Kl. 11:00
Endeslev-Vråby IF AIK 65 Strøby Fodbold Endeslev-Vråby Stadion
2
-
3
666868
01-10 2022
Kl. 12:00
Lellinge IF Hastrup FC Lellinge Stadion
0
-
13
666869
01-10 2022
Kl. 12:00
IF Frem Bjæverskov Hellested IF Bjæverskov Stadion
Udehold taberdømt
666925
01-10 2022
Kl. 14:30
Borup IF Køge Union Borup Stadion
1
-
8
666871
02-10 2022
Kl. 11:00
Køge Nord FC Køge FC Rishøj Stadion
8
-
5
666926
08-10 2022
Kl. 10:00
Gørslev IF Køge Nord FC Bjæverskov Stadion Kunstgræs
2
-
5
666930
08-10 2022
Kl. 12:00
Køge Union Lellinge IF Ellemarkskolens bane
2
-
2
666928
08-10 2022
Kl. 13:00
Store Heddinge BK Hellested IF St. Heddinge Stadion
2
-
0
666931
08-10 2022
Kl. 14:00
Køge FC Borup IF Ravnsborghallen
4
-
3
666929
09-10 2022
Kl. 12:00
Hastrup FC Endeslev-Vråby IF Holmebækskolen
3
-
3
666927
ti
11-10 2022
Kl. 19:00
AIK 65 Strøby Fodbold IF Frem Bjæverskov Strøbyhallen Kunstgræs
2
-
2
666865
on
12-10 2022
Kl. 18:30
Køge Nord FC Køge Union Rishøj Stadion Kunst
0
-
6
667015
15-10 2022
Kl. 11:00
Endeslev-Vråby IF Køge Union Endeslev-Vråby Stadion
Hjemmehold taberdømt
666932
15-10 2022
Kl. 12:00
Lellinge IF Køge FC Lellinge Stadion
3
-
1
667014
15-10 2022
Kl. 12:00
IF Frem Bjæverskov Hastrup FC Bjæverskov Stadion
0
-
14
666933
15-10 2022
Kl. 13:00
Store Heddinge BK Køge Nord FC St. Heddinge Stadion
0
-
1
667016
15-10 2022
Kl. 14:30
Borup IF Gørslev IF Borup Stadion
2
-
5
667017
22-10 2022
Kl. 10:00
Gørslev IF Lellinge IF Bjæverskov Stadion Kunstgræs
2
-
1
667018
22-10 2022
Kl. 12:00
AIK 65 Strøby Fodbold Store Heddinge BK Strøbyhallen
2
-
0
667022
22-10 2022
Kl. 12:00
Køge Union IF Frem Bjæverskov Ellemarkskolens bane
Udehold taberdømt
667023
22-10 2022
Kl. 14:00
Køge FC Endeslev-Vråby IF Ravnsborghallen
1
-
5
667019
23-10 2022
Kl. 12:00
Hastrup FC Hellested IF Holmebækskolen
12
-
1
667024
23-10 2022
Kl. 12:00
Køge Nord FC Borup IF Rishøj Stadion
6
-
3
666979
to
27-10 2022
Kl. 19:30
Hellested IF AIK 65 Strøby Fodbold Strøbyhallen Kunstgræs
0
-
10
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Nr. 1 - 6 rykker i forårets Serie 4 A
Nr. 7 - 10 samt de 4 bedste 11´ere rykker i forårets Serie 4 B
Nr. 12 samt de 8 dårligste 11´ere rykker ned i forårets Serie 5

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind