Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | TV | Resultat | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
342982 |
lø06-08 2022
|
13:00 | Hancock Arena (Skive) |
2. division
|
1
-
1
|
06. aug 2022
13:00
Skive
1
B.93
1
|
|||||||||||||
343317 |
lø06-08 2022
|
14:00 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
2. division
|
1
-
0
|
06. aug 2022
14:00
Kolding IF
1
Jammerbugt FC
0
|
|||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
342927 |
lø06-08 2022
|
14:00 | Valby Idrætspark |
2. division
|
1
-
1
|
06. aug 2022
14:00
Frem
1
HIK
1
|
|||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
342928 |
lø06-08 2022
|
14:00 | Brabrand IF's Idrætsanlæg |
2. division
|
1
-
3
|
06. aug 2022
14:00
Brabrand
1
Esbjerg fB
3
|
|||||||||||||
342981 |
lø06-08 2022
|
14:00 | Roskilde Idrætspark |
2. division
|
3
-
0
|
06. aug 2022
14:00
FC Roskilde
3
AB
0
|
|||||||||||||
343402 |
sø07-08 2022
|
13:00 | Sparekassen Thy Arena |
SPORT LIVE
|
0
-
4
|
07. aug 2022
13:00
Thisted FC
0
Aarhus Fremad
4
|
|||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
343404 |
fr12-08 2022
|
19:00 | Østerbro Stadion |
SPORT LIVE
|
3
-
1
|
12. aug 2022
19:00
B.93
3
FC Roskilde
1
|
|||||||||||||
343406 |
lø13-08 2022
|
14:00 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
2. division
|
4
-
0
|
13. aug 2022
14:00
Kolding IF
4
Thisted FC
0
|
|||||||||||||
343407 |
lø13-08 2022
|
14:00 | Riisvangen Stadion |
2. division
|
2
-
1
|
13. aug 2022
14:00
Aarhus Fremad
2
Frem
1
|
|||||||||||||
343408 |
lø13-08 2022
|
15:00 | Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark) |
2. division
|
1
-
4
|
13. aug 2022
15:00
Jammerbugt FC
1
HIK
4
|
|||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
343403 |
sø14-08 2022
|
13:00 | Gladsaxe Stadion |
2. division
|
2
-
2
|
14. aug 2022
13:00
AB
2
Brabrand
2
|
|||||||||||||
343405 |
sø14-08 2022
|
15:00 | Blue Water Arena |
2. division
|
0
-
0
|
14. aug 2022
15:00
Esbjerg fB
0
Skive
0
|
|||||||||||||
343412 |
fr19-08 2022
|
18:00 | HIK |
2. division
|
1
-
3
|
19. aug 2022
18:00
HIK
1
B.93
3
|
|||||||||||||
343409 |
lø20-08 2022
|
14:00 | Valby Idrætspark |
2. division
|
2
-
0
|
20. aug 2022
14:00
Frem
2
Jammerbugt FC
0
|
|||||||||||||
343410 |
lø20-08 2022
|
14:00 | Hancock Arena (Skive) |
2. division
|
1
-
2
|
20. aug 2022
14:00
Skive
1
Thisted FC
2
|
|||||||||||||
343427 |
lø20-08 2022
|
14:00 | Roskilde Idrætspark |
2. division
|
0
-
0
|
20. aug 2022
14:00
FC Roskilde
0
Kolding IF
0
|
|||||||||||||
343439 |
lø20-08 2022
|
14:00 | Brabrand IF's Idrætsanlæg |
2. division
|
2
-
3
|
20. aug 2022
14:00
Brabrand
2
Aarhus Fremad
3
|
|||||||||||||
343411 |
sø21-08 2022
|
16:00 | Blue Water Arena |
SPORT LIVE
|
3
-
2
|
21. aug 2022
16:00
Esbjerg fB
3
AB
2
|
|||||||||||||
343520 |
fr26-08 2022
|
18:00 | Riisvangen Stadion |
2. division
|
0
-
1
|
26. aug 2022
18:00
Aarhus Fremad
0
Esbjerg fB
1
|
|||||||||||||
343456 |
fr26-08 2022
|
19:00 | Gladsaxe Stadion |
2. division
|
6
-
0
|
26. aug 2022
19:00
AB
6
Frem
0
|
|||||||||||||
343508 |
lø27-08 2022
|
14:00 | Brabrand IF's Idrætsanlæg |
2. division
|
2
-
0
|
27. aug 2022
14:00
Brabrand
2
HIK
0
|
|||||||||||||
343521 |
lø27-08 2022
|
14:00 | Sparekassen Thy Arena |
2. division
|
1
-
1
|
27. aug 2022
14:00
Thisted FC
1
FC Roskilde
1
|
|||||||||||||
343509 |
lø27-08 2022
|
15:00 | Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark) |
|
HHT
|
27. aug 2022
15:00
Jammerbugt FC
Skive
HHT
|
|||||||||||||
343457 |
lø27-08 2022
|
15:00 | Østerbro Stadion |
2. division
|
3
-
2
|
27. aug 2022
15:00
B.93
3
Kolding IF
2
|
|||||||||||||
343614 |
fr02-09 2022
|
17:45 | HIK |
2. division
|
2
-
4
|
02. sep 2022
17:45
HIK
2
AB
4
|
|||||||||||||
343646 |
lø03-09 2022
|
13:00 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
2. division
|
2
-
0
|
03. sep 2022
13:00
Kolding IF
2
Esbjerg fB
0
|
|||||||||||||
343647 |
lø03-09 2022
|
14:00 | Roskilde Idrætspark |
2. division
|
4
-
6
|
03. sep 2022
14:00
FC Roskilde
4
Aarhus Fremad
6
|
|||||||||||||
343546 |
lø03-09 2022
|
14:00 | Valby Idrætspark |
2. division
|
1
-
1
|
03. sep 2022
14:00
Frem
1
Thisted FC
1
|
|||||||||||||
343645 |
lø03-09 2022
|
14:00 | Hancock Arena (Skive) |
2. division
|
2
-
1
|
03. sep 2022
14:00
Skive
2
Brabrand
1
|
|||||||||||||
343545 |
lø03-09 2022
|
15:00 | Østerbro Stadion |
|
UHT
|
03. sep 2022
15:00
B.93
Jammerbugt FC
UHT
|
|||||||||||||
343661 |
lø10-09 2022
|
14:00 | Riisvangen Stadion |
2. division
|
1
-
1
|
10. sep 2022
14:00
Aarhus Fremad
1
Kolding IF
1
|
|||||||||||||
343693 |
lø10-09 2022
|
14:00 | Brabrand IF's Idrætsanlæg |
2. division
|
0
-
0
|
10. sep 2022
14:00
Brabrand
0
Frem
0
|
|||||||||||||
343660 |
lø10-09 2022
|
15:00 | Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark) |
|
HHT
|
10. sep 2022
15:00
Jammerbugt FC
FC Roskilde
HHT
|
|||||||||||||
343658 |
sø11-09 2022
|
13:00 | Gladsaxe Stadion |
SPORT LIVE
|
5
-
2
|
11. sep 2022
13:00
AB
5
Skive
2
|
|||||||||||||
343659 |
sø11-09 2022
|
13:00 | Blue Water Arena |
2. division
|
4
-
0
|
11. sep 2022
13:00
Esbjerg fB
4
HIK
0
|
|||||||||||||
343692 |
sø11-09 2022
|
14:00 | Sparekassen Thy Arena |
2. division
|
0
-
2
|
11. sep 2022
14:00
Thisted FC
0
B.93
2
|
|||||||||||||
343698 |
fr16-09 2022
|
19:00 | Sparekassen Thy Arena |
|
UHT
|
16. sep 2022
19:00
Thisted FC
Jammerbugt FC
UHT
|
|||||||||||||
343695 |
lø17-09 2022
|
13:00 | HIK |
2. division
|
1
-
2
|
17. sep 2022
13:00
HIK
1
Skive
2
|
|||||||||||||
343696 |
lø17-09 2022
|
14:00 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
2. division
|
1
-
0
|
17. sep 2022
14:00
Kolding IF
1
AB
0
|
|||||||||||||
343697 |
lø17-09 2022
|
14:00 | Roskilde Idrætspark |
2. division
|
1
-
1
|
17. sep 2022
14:00
FC Roskilde
1
Brabrand
1
|
|||||||||||||
343699 |
lø17-09 2022
|
15:00 | Østerbro Stadion |
2. division
|
1
-
0
|
17. sep 2022
15:00
B.93
1
Aarhus Fremad
0
|
|||||||||||||
343694 |
sø18-09 2022
|
13:00 | Valby Idrætspark |
SPORT LIVE
|
3
-
4
|
18. sep 2022
13:00
Frem
3
Esbjerg fB
4
|
|||||||||||||
343703 |
fr23-09 2022
|
19:00 | Roskilde Idrætspark |
2. division
|
1
-
2
|
23. sep 2022
19:00
FC Roskilde
1
HIK
2
|
|||||||||||||
343705 |
lø24-09 2022
|
13:00 | Hancock Arena (Skive) |
2. division
|
0
-
0
|
24. sep 2022
13:00
Skive
0
Frem
0
|
|||||||||||||
343701 |
lø24-09 2022
|
14:00 | Brabrand IF's Idrætsanlæg |
2. division
|
0
-
3
|
24. sep 2022
14:00
Brabrand
0
Kolding IF
3
|
|||||||||||||
343704 |
lø24-09 2022
|
14:00 | Riisvangen Stadion |
|
UHT
|
24. sep 2022
14:00
Aarhus Fremad
Jammerbugt FC
UHT
|
|||||||||||||
343700 |
sø25-09 2022
|
13:00 | Gladsaxe Stadion |
SPORT LIVE
|
3
-
1
|
25. sep 2022
13:00
AB
3
B.93
1
|
|||||||||||||
343745 |
lø01-10 2022
|
14:00 | Riisvangen Stadion |
2. division
|
2
-
2
|
01. okt 2022
14:00
Aarhus Fremad
2
Skive
2
|
|||||||||||||
344122 |
lø01-10 2022
|
14:00 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
2. division
|
2
-
2
|
01. okt 2022
14:00
Kolding IF
2
Frem
2
|
|||||||||||||
344124 |
lø01-10 2022
|
14:00 | Roskilde Idrætspark |
2. division
|
0
-
1
|
01. okt 2022
14:00
FC Roskilde
0
Esbjerg fB
1
|
|||||||||||||
343746 |
lø01-10 2022
|
15:00 | Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark) |
|
HHT
|
01. okt 2022
15:00
Jammerbugt FC
AB
HHT
|
|||||||||||||
343706 |
lø01-10 2022
|
15:00 | Østerbro Stadion |
2. division
|
4
-
0
|
01. okt 2022
15:00
B.93
4
Brabrand
0
|
|||||||||||||
344168 |
sø02-10 2022
|
15:00 | Sparekassen Thy Arena |
2. division
|
3
-
0
|
02. okt 2022
15:00
Thisted FC
3
HIK
0
|
|||||||||||||
344172 |
lø08-10 2022
|
13:00 | Gentofte Sportspark Opv. kunst |
2. division
|
2
-
2
|
08. okt 2022
13:00
HIK
2
Kolding IF
2
|
|||||||||||||
344173 |
lø08-10 2022
|
14:00 | Valby Idrætspark |
2. division
|
1
-
2
|
08. okt 2022
14:00
Frem
1
B.93
2
|
|||||||||||||
344174 |
lø08-10 2022
|
14:00 | Hancock Arena (Skive) |
2. division
|
1
-
1
|
08. okt 2022
14:00
Skive
1
FC Roskilde
1
|
|||||||||||||
344170 |
lø08-10 2022
|
14:00 | Brabrand IF's Idrætsanlæg |
2. division
|
1
-
3
|
08. okt 2022
14:00
Brabrand
1
Thisted FC
3
|
|||||||||||||
344169 |
sø09-10 2022
|
13:00 | Gladsaxe Stadion |
SPORT LIVE
|
2
-
2
|
09. okt 2022
13:00
AB
2
Aarhus Fremad
2
|
|||||||||||||
344171 |
sø09-10 2022
|
13:00 | Blue Water Arena |
|
UHT
|
09. okt 2022
13:00
Esbjerg fB
Jammerbugt FC
UHT
|
|||||||||||||
344176 |
fr14-10 2022
|
19:00 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
2. division
|
2
-
1
|
14. okt 2022
19:00
Kolding IF
2
Skive
1
|
|||||||||||||
344179 |
fr14-10 2022
|
19:00 | Roskilde Idrætspark |
2. division
|
2
-
1
|
14. okt 2022
19:00
FC Roskilde
2
Frem
1
|
|||||||||||||
344177 |
lø15-10 2022
|
14:00 | Riisvangen Stadion |
2. division
|
2
-
1
|
15. okt 2022
14:00
Aarhus Fremad
2
HIK
1
|
|||||||||||||
344178 |
lø15-10 2022
|
14:00 | Sparekassen Thy Arena |
2. division
|
1
-
2
|
15. okt 2022
14:00
Thisted FC
1
AB
2
|
|||||||||||||
344180 |
lø15-10 2022
|
15:00 | Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark) |
|
HHT
|
15. okt 2022
15:00
Jammerbugt FC
Brabrand
HHT
|
|||||||||||||
344175 |
lø15-10 2022
|
15:00 | Østerbro Stadion |
2. division
|
2
-
2
|
15. okt 2022
15:00
B.93
2
Esbjerg fB
2
|
|||||||||||||
344332 |
fr21-10 2022
|
19:00 | Hancock Arena (Skive) |
|
UHT
|
21. okt 2022
19:00
Skive
Jammerbugt FC
UHT
|
|||||||||||||
344181 |
lø22-10 2022
|
14:00 | Brabrand IF's Idrætsanlæg |
2. division
|
1
-
0
|
22. okt 2022
14:00
Brabrand
1
FC Roskilde
0
|
|||||||||||||
344183 |
lø22-10 2022
|
14:00 | Gentofte Sportspark Opv. kunst |
2. division
|
2
-
1
|
22. okt 2022
14:00
HIK
2
Thisted FC
1
|
|||||||||||||
344331 |
lø22-10 2022
|
14:00 | Valby Idrætspark |
2. division
|
1
-
3
|
22. okt 2022
14:00
Frem
1
AB
3
|
|||||||||||||
344182 |
sø23-10 2022
|
13:00 | Blue Water Arena |
SPORT LIVE
|
2
-
1
|
23. okt 2022
13:00
Esbjerg fB
2
Kolding IF
1
|
|||||||||||||
344184 |
sø23-10 2022
|
15:00 | Riisvangen Stadion |
2. division
|
2
-
0
|
23. okt 2022
15:00
Aarhus Fremad
2
B.93
0
|
|||||||||||||
344334 |
fr28-10 2022
|
19:00 | Østerbro Stadion |
2. division
|
2
-
1
|
28. okt 2022
19:00
B.93
2
Frem
1
|
|||||||||||||
344336 |
lø29-10 2022
|
13:30 | Sparekassen Thy Arena |
2. division
|
0
-
1
|
29. okt 2022
13:30
Thisted FC
0
Brabrand
1
|
|||||||||||||
344335 |
lø29-10 2022
|
14:00 | Roskilde Idrætspark |
2. division
|
3
-
3
|
29. okt 2022
14:00
FC Roskilde
3
Skive
3
|
|||||||||||||
344338 |
lø29-10 2022
|
14:00 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
2. division
|
0
-
1
|
29. okt 2022
14:00
Kolding IF
0
Aarhus Fremad
1
|
|||||||||||||
344337 |
lø29-10 2022
|
15:00 | Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark) |
|
HHT
|
29. okt 2022
15:00
Jammerbugt FC
Esbjerg fB
HHT
|
|||||||||||||
344333 |
sø30-10 2022
|
13:00 | Gladsaxe Stadion |
SPORT LIVE
|
2
-
0
|
30. okt 2022
13:00
AB
2
HIK
0
|
|||||||||||||
344365 |
fr04-11 2022
|
19:00 | Hancock Arena (Skive) |
2. division
|
0
-
4
|
04. nov 2022
19:00
Skive
0
Kolding IF
4
|
|||||||||||||
344340 |
lø05-11 2022
|
13:00 | Gentofte Sportspark Opv. kunst |
|
UHT
|
05. nov 2022
13:00
HIK
Jammerbugt FC
UHT
|
|||||||||||||
344341 |
lø05-11 2022
|
14:00 | Riisvangen Stadion |
2. division
|
5
-
0
|
05. nov 2022
14:00
Aarhus Fremad
5
Thisted FC
0
|
|||||||||||||
344342 |
lø05-11 2022
|
14:00 | Brabrand IF's Idrætsanlæg |
2. division
|
0
-
3
|
05. nov 2022
14:00
Brabrand
0
AB
3
|
|||||||||||||
344339 |
lø05-11 2022
|
14:00 | Valby Idrætspark |
2. division
|
1
-
2
|
05. nov 2022
14:00
Frem
1
FC Roskilde
2
|
|||||||||||||
344343 |
sø06-11 2022
|
15:00 | Blue Water Arena |
2. division
|
4
-
2
|
06. nov 2022
15:00
Esbjerg fB
4
B.93
2
|
|||||||||||||
344476 |
lø12-11 2022
|
15:00 | Østerbro Stadion |
2. division
|
3
-
1
|
12. nov 2022
15:00
B.93
3
Skive
1
|
|||||||||||||
344611 |
lø12-11 2022
|
15:00 | Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark) |
|
HHT
|
12. nov 2022
15:00
Jammerbugt FC
Aarhus Fremad
HHT
|
|||||||||||||
344451 |
sø13-11 2022
|
13:00 | Gladsaxe Stadion |
SPORT LIVE
|
3
-
2
|
13. nov 2022
13:00
AB
3
FC Roskilde
2
|
|||||||||||||
344477 |
sø13-11 2022
|
14:00 | Sparekassen Thy Arena |
2. division
|
3
-
0
|
13. nov 2022
14:00
Thisted FC
3
Frem
0
|
|||||||||||||
344489 |
sø13-11 2022
|
15:00 | Blue Water Arena |
2. division
|
5
-
1
|
13. nov 2022
15:00
Esbjerg fB
5
Brabrand
1
|
|||||||||||||
344705 |
fr18-11 2022
|
19:00 | Hancock Arena (Skive) |
SPORT LIVE
|
2
-
1
|
18. nov 2022
19:00
Skive
2
Esbjerg fB
1
|
|||||||||||||
344785 |
lø19-11 2022
|
13:00 | Gentofte Sportspark Opv. kunst |
2. division
|
1
-
3
|
19. nov 2022
13:00
HIK
1
Aarhus Fremad
3
|
|||||||||||||
344658 |
lø19-11 2022
|
14:00 | Valby Idrætspark |
2. division
|
1
-
3
|
19. nov 2022
14:00
Frem
1
Kolding IF
3
|
|||||||||||||
344659 |
lø19-11 2022
|
14:00 | Brabrand IF's Idrætsanlæg |
2. division
|
1
-
2
|
19. nov 2022
14:00
Brabrand
1
B.93
2
|
|||||||||||||
344706 |
lø19-11 2022
|
14:00 | Roskilde Idrætspark |
|
UHT
|
19. nov 2022
14:00
FC Roskilde
Jammerbugt FC
UHT
|
|||||||||||||
344614 |
sø20-11 2022
|
14:00 | Gladsaxe Stadion |
2. division
|
2
-
1
|
20. nov 2022
14:00
AB
2
Thisted FC
1
|
|||||||||||||
343702 |
on23-11 2022
|
18:30 | Blue Water Arena |
SPORT LIVE
|
2
-
2
|
23. nov 2022
18:30
Esbjerg fB
2
Thisted FC
2
|
|||||||||||||
350800 |
sø05-03 2023
|
14:00 | Blue Water Arena |
2. division
|
0
-
2
|
05. mar 2023
14:00
Esbjerg fB
0
Aarhus Fremad
2
|
|||||||||||||
344794 |
lø11-03 2023
|
13:00 | Hancock Arena (Skive) |
2. division
|
0
-
1
|
11. mar 2023
13:00
Skive
0
HIK
1
|
|||||||||||||
344791 |
lø11-03 2023
|
14:00 | Autocentralen Park (kunstgræs) |
2. division
|
1
-
0
|
11. mar 2023
14:00
Kolding IF
1
Brabrand
0
|
|||||||||||||
344789 |
lø11-03 2023
|
15:00 | Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark) |
|
HHT
|
11. mar 2023
15:00
Jammerbugt FC
Frem
HHT
|
|||||||||||||
344786 |
lø11-03 2023
|
17:00 | Gentofte Sportspark Vest |
2. division
|
2
-
0
|
11. mar 2023
17:00
B.93
2
Thisted FC
0
|
|||||||||||||
344787 |
sø12-03 2023
|
12:45 | Blue Water Arena |
SPORT LIVE
|
2
-
1
|
12. mar 2023
12:45
Esbjerg fB
2
FC Roskilde
1
|
|||||||||||||
344788 |
sø12-03 2023
|
15:00 | AGF's anlæg - Fredensvang |
2. division
|
1
-
1
|
12. mar 2023
15:00
Aarhus Fremad
1
AB
1
|
|||||||||||||
344836 |
fr17-03 2023
|
18:30 | Gentofte Sportspark Vest |
2. division
|
1
-
0
|
17. mar 2023
18:30
HIK
1
Esbjerg fB
0
|
|||||||||||||
345426 |
fr17-03 2023
|
19:00 | Sparekassen Thy Arena |
SPORT LIVE
|
0
-
1
|
17. mar 2023
19:00
Thisted FC
0
Kolding IF
1
|
|||||||||||||
344797 |
fr17-03 2023
|
19:00 | Roskilde Idrætspark |
2. division
|
1
-
3
|
17. mar 2023
19:00
FC Roskilde
1
B.93
3
|
|||||||||||||
344796 |
lø18-03 2023
|
14:00 | Brabrand IF's Idrætsanlæg |
2. division
|
1
-
0
|
18. mar 2023
14:00
Brabrand
1
Skive
0
|
|||||||||||||
345770 |
lø18-03 2023
|
14:00 | Valby Idrætspark |
2. division
|
0
-
1
|
18. mar 2023
14:00
Frem
0
Aarhus Fremad
1
|
|||||||||||||
344795 |
sø19-03 2023
|
13:00 | Gladsaxe Stadion |
|
UHT
|
19. mar 2023
13:00
AB
Jammerbugt FC
UHT
|
|||||||||||||
344610 |
ti21-03 2023
|
19:00 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
2. division
|
4
-
0
|
21. mar 2023
19:00
Kolding IF
4
HIK
0
|
|||||||||||||
350785 |
fr24-03 2023
|
19:00 | Østerbro Stadion |
2. division
|
1
-
0
|
24. mar 2023
19:00
B.93
1
AB
0
|
|||||||||||||
350788 |
fr24-03 2023
|
19:00 | Hancock Arena (Skive) |
2. division
|
1
-
3
|
24. mar 2023
19:00
Skive
1
Aarhus Fremad
3
|
|||||||||||||
350787 |
lø25-03 2023
|
12:45 | Gentofte Sportspark Vest |
SPORT LIVE
|
0
-
2
|
25. mar 2023
12:45
HIK
0
Brabrand
2
|
|||||||||||||
345782 |
lø25-03 2023
|
15:00 | Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark) |
|
HHT
|
25. mar 2023
15:00
Jammerbugt FC
Thisted FC
HHT
|
|||||||||||||
345796 |
sø26-03 2023
|
14:00 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
2. division
|
2
-
1
|
26. mar 2023
14:00
Kolding IF
2
FC Roskilde
1
|
|||||||||||||
350786 |
sø26-03 2023
|
15:00 | Blue Water Arena |
2. division
|
2
-
0
|
26. mar 2023
15:00
Esbjerg fB
2
Frem
0
|
|||||||||||||
350794 |
fr31-03 2023
|
19:00 | Gentofte Sportspark Vest |
2. division
|
1
-
0
|
31. mar 2023
19:00
HIK
1
FC Roskilde
0
|
|||||||||||||
350791 |
lø01-04 2023
|
11:30 | Kunstgræsbanen-VSK Aarhus |
2. division
|
0
-
0
|
01. apr 2023
11:30
Aarhus Fremad
0
Brabrand
0
|
|||||||||||||
350793 |
lø01-04 2023
|
14:00 | Sparekassen Thy Arena |
2. division
|
1
-
0
|
01. apr 2023
14:00
Thisted FC
1
Esbjerg fB
0
|
|||||||||||||
350790 |
lø01-04 2023
|
14:00 | Valby Idrætspark |
2. division
|
2
-
0
|
01. apr 2023
14:00
Frem
2
Skive
0
|
|||||||||||||
350792 |
lø01-04 2023
|
15:00 | Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark) |
|
HHT
|
01. apr 2023
15:00
Jammerbugt FC
B.93
HHT
|
|||||||||||||
350789 |
sø02-04 2023
|
12:45 | Gladsaxe Stadion |
SPORT LIVE
|
3
-
3
|
02. apr 2023
12:45
AB
3
Kolding IF
3
|
|||||||||||||
350797 |
to06-04 2023
|
13:00 | Hancock Arena (Skive) |
2. division
|
2
-
2
|
06. apr 2023
13:00
Skive
2
AB
2
|
|||||||||||||
350799 |
to06-04 2023
|
13:00 | Gentofte Sportspark Vest |
2. division
|
1
-
1
|
06. apr 2023
13:00
HIK
1
Frem
1
|
|||||||||||||
350798 |
to06-04 2023
|
14:00 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
2. division
|
2
-
1
|
06. apr 2023
14:00
Kolding IF
2
B.93
1
|
|||||||||||||
350795 |
to06-04 2023
|
14:00 | Brabrand IF's Idrætsanlæg |
|
UHT
|
06. apr 2023
14:00
Brabrand
Jammerbugt FC
UHT
|
|||||||||||||
350796 |
to06-04 2023
|
14:00 | Roskilde Idrætspark |
2. division
|
0
-
1
|
06. apr 2023
14:00
FC Roskilde
0
Thisted FC
1
|
|||||||||||||
350801 |
ma10-04 2023
|
14:00 | Gladsaxe Stadion |
2. division
|
0
-
0
|
10. apr 2023
14:00
AB
0
Esbjerg fB
0
|
|||||||||||||
350802 |
ma10-04 2023
|
14:00 | Østerbro Stadion |
2. division
|
3
-
1
|
10. apr 2023
14:00
B.93
3
HIK
1
|
|||||||||||||
350803 |
ma10-04 2023
|
14:00 | Valby Idrætspark |
2. division
|
1
-
1
|
10. apr 2023
14:00
Frem
1
Brabrand
1
|
|||||||||||||
350804 |
ma10-04 2023
|
14:00 | Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark) |
|
HHT
|
10. apr 2023
14:00
Jammerbugt FC
Kolding IF
HHT
|
|||||||||||||
350805 |
ma10-04 2023
|
14:00 | Riisvangen Stadion |
SPORT LIVE
|
1
-
1
|
10. apr 2023
14:00
Aarhus Fremad
1
FC Roskilde
1
|
|||||||||||||
350806 |
ma10-04 2023
|
14:00 | Sparekassen Thy Arena |
2. division
|
0
-
0
|
10. apr 2023
14:00
Thisted FC
0
Skive
0
|