Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
375613 |
lø13-08 2022
|
12:30 | Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 |
6
-
1
|
13. aug 2022
12:30
AC Horsens
6
Esbjerg fB
1
|
||||||||||||||
375614 |
lø13-08 2022
|
12:30 | VB Parken |
5
-
1
|
13. aug 2022
12:30
Vejle B
5
Brøndby IF
1
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
375616 |
lø13-08 2022
|
13:00 | Randers Stadion, kunstgræs |
0
-
2
|
13. aug 2022
13:00
Randers Freja FC
0
Silkeborg IF
2
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
375617 |
lø13-08 2022
|
13:00 | Lyngby Stadion |
0
-
5
|
13. aug 2022
13:00
Lyngby
0
AaB
5
|
||||||||||||||
375618 |
lø13-08 2022
|
13:00 | Farum Park |
4
-
1
|
13. aug 2022
13:00
Farum Boldklub
4
FC Midtjylland
1
|
||||||||||||||
375619 |
lø13-08 2022
|
13:00 | AGF's anlæg - Fredensvang |
4
-
2
|
13. aug 2022
13:00
AGF
4
SønderjyskE
2
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
375629 |
lø20-08 2022
|
12:00 | VB Parken |
3
-
4
|
20. aug 2022
12:00
Vejle B
3
Randers Freja FC
4
|
||||||||||||||
375625 |
lø20-08 2022
|
12:30 | Haderslev Kunstgræsbane |
1
-
8
|
20. aug 2022
12:30
SønderjyskE
1
OB
8
|
||||||||||||||
375628 |
fr26-08 2022
|
18:00 | AGF's anlæg - Fredensvang |
4
-
2
|
26. aug 2022
18:00
AGF
4
AC Horsens
2
|
||||||||||||||
375630 |
lø27-08 2022
|
12:30 | OB-Ådalen |
2
-
1
|
27. aug 2022
12:30
OB
2
Esbjerg fB
1
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
375631 |
lø27-08 2022
|
13:00 | Søholt Idrætsanlæg |
0
-
3
|
27. aug 2022
13:00
Silkeborg IF
0
SønderjyskE
3
|
||||||||||||||
375633 |
lø27-08 2022
|
13:00 | Farum Park |
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
5 - 6 |
27. aug 2022
13:00
Farum Boldklub
2
AaB
2
|
||||||||||||||
375632 |
on31-08 2022
|
18:30 | Lyngby Stadion |
0
-
3
|
31. aug 2022
18:30
Lyngby
0
FC København
3
|
||||||||||||||
375637 |
lø03-09 2022
|
12:00 | Esbjerg Kunstgræsbane |
0
-
3
|
03. sep 2022
12:00
Esbjerg fB
0
Silkeborg IF
3
|
||||||||||||||
375634 |
lø03-09 2022
|
12:30 | Brøndby Stadion |
0
-
2
|
03. sep 2022
12:30
Brøndby IF
0
OB
2
|
||||||||||||||
375639 |
lø03-09 2022
|
12:30 | Haderslev Kunstgræsbane |
Straffesparkskonkurrence
4 - 2 -
3
|
03. sep 2022
12:30
SønderjyskE
3
FC Midtjylland
3
|
||||||||||||||
375640 |
lø03-09 2022
|
13:00 | Kunst, KB, P. Bangs Vej |
Straffesparkskonkurrence
5 - 3 -
1
|
03. sep 2022
13:00
FC København
1
AC Horsens
1
|
||||||||||||||
375635 |
lø03-09 2022
|
13:00 | Randers Stadion, kunstgræs |
2
-
1
|
03. sep 2022
13:00
Randers Freja FC
2
Lyngby
1
|
||||||||||||||
375636 |
lø03-09 2022
|
13:00 | AaB's Anlæg |
3
-
5
|
03. sep 2022
13:00
AaB
3
Vejle B
5
|
||||||||||||||
375638 |
lø03-09 2022
|
13:30 | AGF's anlæg - Fredensvang |
4
-
3
|
03. sep 2022
13:30
AGF
4
Farum Boldklub
3
|
||||||||||||||
375642 |
lø10-09 2022
|
12:30 | Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 |
3
-
3
Straffesparkskonkurrence
5 - 7 |
10. sep 2022
12:30
AC Horsens
3
Randers Freja FC
3
|
||||||||||||||
375643 |
lø10-09 2022
|
12:30 | Brøndby Stadion |
3
-
1
|
10. sep 2022
12:30
Brøndby IF
3
SønderjyskE
1
|
||||||||||||||
375644 |
lø10-09 2022
|
12:30 | VB Parken |
3
-
4
|
10. sep 2022
12:30
Vejle B
3
Farum Boldklub
4
|
||||||||||||||
375645 |
lø10-09 2022
|
13:00 | Søholt Idrætsanlæg |
1
-
4
|
10. sep 2022
13:00
Silkeborg IF
1
AaB
4
|
||||||||||||||
375646 |
lø10-09 2022
|
13:00 | Lyngby Stadion |
0
-
1
|
10. sep 2022
13:00
Lyngby
0
AGF
1
|
||||||||||||||
375648 |
lø17-09 2022
|
12:30 | OB-Ådalen |
1
-
0
|
17. sep 2022
12:30
OB
1
Vejle B
0
|
||||||||||||||
375653 |
lø17-09 2022
|
12:30 | Haderslev Kunstgræsbane |
0
-
1
|
17. sep 2022
12:30
SønderjyskE
0
AC Horsens
1
|
||||||||||||||
375650 |
lø17-09 2022
|
13:00 | AaB's Anlæg |
3
-
4
|
17. sep 2022
13:00
AaB
3
FC Midtjylland
4
|
||||||||||||||
375651 |
lø17-09 2022
|
13:00 | Farum Park |
4
-
0
|
17. sep 2022
13:00
Farum Boldklub
4
Lyngby
0
|
||||||||||||||
375652 |
lø17-09 2022
|
13:00 | AGF's anlæg - Fredensvang |
3
-
4
|
17. sep 2022
13:00
AGF
3
Brøndby IF
4
|
||||||||||||||
375626 |
lø24-09 2022
|
14:00 | Kunst, KB, P. Bangs Vej |
5
-
0
|
24. sep 2022
14:00
FC København
5
Randers Freja FC
0
|
||||||||||||||
375621 |
ti27-09 2022
|
17:00 | Brøndby Stadion |
3
-
2
|
27. sep 2022
17:00
Brøndby IF
3
Farum Boldklub
2
|
||||||||||||||
375620 |
ti27-09 2022
|
19:00 | Ikast FC Stadion Allé |
2
-
1
|
27. sep 2022
19:00
FC Midtjylland
2
AGF
1
|
||||||||||||||
375647 |
on28-09 2022
|
16:00 | Esbjerg Kunstgræsbane |
0
-
1
|
28. sep 2022
16:00
Esbjerg fB
0
FC København
1
|
||||||||||||||
375623 |
on28-09 2022
|
18:30 | JYSK Park (kunstgræs) |
2
-
0
|
28. sep 2022
18:30
Silkeborg IF
2
Vejle B
0
|
||||||||||||||
375655 |
lø01-10 2022
|
12:30 | Ikast FC Stadion Allé |
3
-
1
|
01. okt 2022
12:30
FC Midtjylland
3
Esbjerg fB
1
|
||||||||||||||
375656 |
lø01-10 2022
|
12:30 | Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 |
1
-
2
|
01. okt 2022
12:30
AC Horsens
1
Lyngby
2
|
||||||||||||||
375657 |
lø01-10 2022
|
12:30 | Brøndby Stadion |
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
3 - 4 |
01. okt 2022
12:30
Brøndby IF
2
AaB
2
|
||||||||||||||
375658 |
lø01-10 2022
|
12:30 | VB Parken |
3
-
2
|
01. okt 2022
12:30
Vejle B
3
FC København
2
|
||||||||||||||
375659 |
lø01-10 2022
|
12:30 | OB-Ådalen |
4
-
0
|
01. okt 2022
12:30
OB
4
Farum Boldklub
0
|
||||||||||||||
375661 |
lø01-10 2022
|
12:30 | Haderslev Kunstgræsbane |
0
-
1
|
01. okt 2022
12:30
SønderjyskE
0
Randers Freja FC
1
|
||||||||||||||
375660 |
lø01-10 2022
|
13:00 | Søholt Idrætsanlæg |
1
-
2
|
01. okt 2022
13:00
Silkeborg IF
1
AGF
2
|
||||||||||||||
410961 |
on05-10 2022
|
18:00 | Søholt Kunstbane 1 |
4
-
0
|
05. okt 2022
18:00
Silkeborg IF
4
FC Midtjylland
0
|
||||||||||||||
375668 |
lø08-10 2022
|
12:00 | Kunst, KB, P. Bangs Vej |
Straffesparkskonkurrence
5 - 4 -
1
|
08. okt 2022
12:00
FC København
1
SønderjyskE
1
|
||||||||||||||
375665 |
lø08-10 2022
|
12:30 | Esbjerg Kunstgræsbane |
0
-
0
Straffesparkskonkurrence
8 - 9 |
08. okt 2022
12:30
Esbjerg fB
0
Brøndby IF
0
|
||||||||||||||
375666 |
lø08-10 2022
|
13:00 | Farum Park |
6
-
0
|
08. okt 2022
13:00
Farum Boldklub
6
AC Horsens
0
|
||||||||||||||
375662 |
lø08-10 2022
|
13:00 | Randers Stadion, kunstgræs |
2
-
4
|
08. okt 2022
13:00
Randers Freja FC
2
FC Midtjylland
4
|
||||||||||||||
375663 |
lø08-10 2022
|
13:00 | AaB's Anlæg |
1
-
2
|
08. okt 2022
13:00
AaB
1
OB
2
|
||||||||||||||
375664 |
lø08-10 2022
|
13:30 | Lyngby Stadion Kunstgræsbane |
3
-
1
|
08. okt 2022
13:30
Lyngby
3
Silkeborg IF
1
|
||||||||||||||
411072 |
ti11-10 2022
|
16:15 | Lyngby Stadion |
2
-
1
|
11. okt 2022
16:15
Lyngby
2
FC Midtjylland
1
|
||||||||||||||
375670 |
on12-10 2022
|
17:00 | Brøndby Stadion |
0
-
1
|
12. okt 2022
17:00
Brøndby IF
0
FC København
1
|
||||||||||||||
375671 |
on12-10 2022
|
18:30 | VB Parken Gammel Kunst 1 |
2
-
0
|
12. okt 2022
18:30
Vejle B
2
Esbjerg fB
0
|
||||||||||||||
375672 |
lø15-10 2022
|
12:30 | OB-Ådalen |
3
-
0
|
15. okt 2022
12:30
OB
3
Randers Freja FC
0
|
||||||||||||||
375673 |
lø15-10 2022
|
13:00 | AaB's Anlæg |
1
-
2
|
15. okt 2022
13:00
AaB
1
AGF
2
|
||||||||||||||
377622 |
lø15-10 2022
|
13:00 | Søholt Idrætsanlæg |
5
-
0
|
15. okt 2022
13:00
Silkeborg IF
5
AC Horsens
0
|
||||||||||||||
410964 |
ti18-10 2022
|
12:30 | AGF's anlæg - Fredensvang |
1
-
2
|
18. okt 2022
12:30
AGF
1
OB
2
|
||||||||||||||
410965 |
fr21-10 2022
|
14:00 | Kunst, KB, P. Bangs Vej |
3
-
0
|
21. okt 2022
14:00
FC København
3
AaB
0
|
||||||||||||||
410959 |
lø22-10 2022
|
12:30 | Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 |
1
-
5
|
22. okt 2022
12:30
AC Horsens
1
Brøndby IF
5
|
||||||||||||||
410960 |
lø22-10 2022
|
13:00 | Randers Stadion, kunstgræs |
3
-
0
|
22. okt 2022
13:00
Randers Freja FC
3
Farum Boldklub
0
|
||||||||||||||
410962 |
lø22-10 2022
|
13:00 | Lyngby Stadion |
1
-
0
|
22. okt 2022
13:00
Lyngby
1
Vejle B
0
|
||||||||||||||
375667 |
fr28-10 2022
|
18:00 | AGF's anlæg - Fredensvang |
3
-
1
|
28. okt 2022
18:00
AGF
3
Vejle B
1
|
||||||||||||||
375654 |
lø29-10 2022
|
14:00 | Kunst, KB, P. Bangs Vej |
3
-
1
|
29. okt 2022
14:00
FC København
3
Silkeborg IF
1
|
||||||||||||||
375624 |
lø29-10 2022
|
14:15 | TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5 |
1
-
4
|
29. okt 2022
14:15
Esbjerg fB
1
Lyngby
4
|
||||||||||||||
377632 |
lø05-11 2022
|
12:30 | Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 |
2
-
0
|
05. nov 2022
12:30
AC Horsens
2
Vejle B
0
|
||||||||||||||
377633 |
lø05-11 2022
|
13:00 | Randers Stadion, kunstgræs |
2
-
1
|
05. nov 2022
13:00
Randers Freja FC
2
AGF
1
|
||||||||||||||
377634 |
lø05-11 2022
|
13:00 | Søholt Idrætsanlæg |
3
-
2
|
05. nov 2022
13:00
Silkeborg IF
3
OB
2
|
||||||||||||||
377635 |
lø05-11 2022
|
13:30 | Lyngby Stadion |
4
-
1
|
05. nov 2022
13:30
Lyngby
4
Brøndby IF
1
|
||||||||||||||
377636 |
lø05-11 2022
|
15:30 | Right to Dream Park |
4
-
2
|
05. nov 2022
15:30
Farum Boldklub
4
Esbjerg fB
2
|
||||||||||||||
410950 |
lø05-11 2022
|
17:00 | Haderslev Kunstgræsbane |
0
-
3
|
05. nov 2022
17:00
SønderjyskE
0
AaB
3
|
||||||||||||||
410952 |
lø12-11 2022
|
12:30 | VB Parken |
3
-
2
|
12. nov 2022
12:30
Vejle B
3
FC Midtjylland
2
|
||||||||||||||
410953 |
lø12-11 2022
|
12:30 | OB-Ådalen |
4
-
0
|
12. nov 2022
12:30
OB
4
AC Horsens
0
|
||||||||||||||
410954 |
lø12-11 2022
|
13:00 | Randers Stadion, kunstgræs |
1
-
3
|
12. nov 2022
13:00
Randers Freja FC
1
Brøndby IF
3
|
||||||||||||||
410955 |
lø12-11 2022
|
13:00 | AaB's Anlæg |
2
-
1
|
12. nov 2022
13:00
AaB
2
Esbjerg fB
1
|
||||||||||||||
410958 |
lø12-11 2022
|
13:00 | AGF's anlæg - Fredensvang |
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
1 - 3 |
12. nov 2022
13:00
AGF
1
FC København
1
|
||||||||||||||
375615 |
on16-11 2022
|
15:00 | OB-Ådalen |
0
-
1
|
16. nov 2022
15:00
OB
0
FC København
1
|
||||||||||||||
377627 |
lø19-11 2022
|
12:00 | OB-Ådalen |
Straffesparkskonkurrence
5 - 4 -
0
|
19. nov 2022
12:00
OB
0
Lyngby
0
|
||||||||||||||
377624 |
lø19-11 2022
|
12:30 | Ikast FC Stadion Allé |
3
-
3
Straffesparkskonkurrence
6 - 7 |
19. nov 2022
12:30
FC Midtjylland
3
AC Horsens
3
|
||||||||||||||
377625 |
lø19-11 2022
|
12:30 | Brøndby Stadion |
1
-
2
|
19. nov 2022
12:30
Brøndby IF
1
Silkeborg IF
2
|
||||||||||||||
377626 |
lø19-11 2022
|
12:30 | VB Parken |
Straffesparkskonkurrence
4 - 3 -
2
|
19. nov 2022
12:30
Vejle B
2
SønderjyskE
2
|
||||||||||||||
377628 |
lø19-11 2022
|
13:00 | AaB's Anlæg |
2
-
1
|
19. nov 2022
13:00
AaB
2
Randers Freja FC
1
|
||||||||||||||
377629 |
lø19-11 2022
|
13:00 | Farum Park |
3
-
1
|
19. nov 2022
13:00
Farum Boldklub
3
FC København
1
|
||||||||||||||
377631 |
lø19-11 2022
|
13:00 | AGF's anlæg - Fredensvang |
2
-
1
|
19. nov 2022
13:00
AGF
2
Esbjerg fB
1
|
||||||||||||||
410963 |
on23-11 2022
|
19:00 | Esbjerg Kunstgræsbane |
0
-
2
|
23. nov 2022
19:00
Esbjerg fB
0
SønderjyskE
2
|
||||||||||||||
410956 |
lø26-11 2022
|
12:00 | Lyngby Stadion |
7
-
5
|
26. nov 2022
12:00
Lyngby
7
SønderjyskE
5
|
||||||||||||||
375649 |
lø26-11 2022
|
12:00 | Randers Stadion, kunstgræs |
1
-
2
|
26. nov 2022
12:00
Randers Freja FC
1
Esbjerg fB
2
|
||||||||||||||
410951 |
lø26-11 2022
|
13:00 | Kunst, KB, P. Bangs Vej |
7
-
1
|
26. nov 2022
13:00
FC København
7
FC Midtjylland
1
|
||||||||||||||
375622 |
lø26-11 2022
|
13:00 | Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 |
3
-
4
|
26. nov 2022
13:00
AC Horsens
3
AaB
4
|
||||||||||||||
377623 |
lø03-12 2022
|
13:00 | Haderslev Kunstgræsbane |
1
-
2
|
03. dec 2022
13:00
SønderjyskE
1
Farum Boldklub
2
|
||||||||||||||
375641 |
lø11-02 2023
|
13:00 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
Straffesparkskonkurrence
5 - 3 -
2
|
11. feb 2023
13:00
FC Midtjylland
2
OB
2
|
||||||||||||||
410971 |
lø25-02 2023
|
12:00 | Jacobsen Plus - Kunst Arena 4 |
1
-
6
|
25. feb 2023
12:00
AC Horsens
1
AGF
6
|
||||||||||||||
410973 |
lø25-02 2023
|
12:00 | Kunst, KB, P. Bangs Vej |
Straffesparkskonkurrence
12 - 11 -
2
|
25. feb 2023
12:00
FC København
2
OB
2
|
||||||||||||||
410966 |
lø25-02 2023
|
12:30 | Ikast FC Stadion Allé |
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
4 - 5 |
25. feb 2023
12:30
FC Midtjylland
1
SønderjyskE
1
|
||||||||||||||
410970 |
lø25-02 2023
|
13:00 | Farum Park |
0
-
1
|
25. feb 2023
13:00
Farum Boldklub
0
Brøndby IF
1
|
||||||||||||||
410974 |
lø04-03 2023
|
12:30 | Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 |
2
-
4
|
04. mar 2023
12:30
AC Horsens
2
Farum Boldklub
4
|
||||||||||||||
410975 |
lø04-03 2023
|
12:30 | Brøndby Stadion |
4
-
2
|
04. mar 2023
12:30
Brøndby IF
4
FC Midtjylland
2
|
||||||||||||||
410976 |
lø04-03 2023
|
12:30 | VB Parken |
0
-
2
|
04. mar 2023
12:30
Vejle B
0
AaB
2
|
||||||||||||||
410977 |
lø04-03 2023
|
12:30 | OB-Ådalen |
3
-
0
|
04. mar 2023
12:30
OB
3
AGF
0
|
||||||||||||||
410978 |
lø04-03 2023
|
13:00 | Randers Stadion, kunstgræs |
1
-
3
|
04. mar 2023
13:00
Randers Freja FC
1
FC København
3
|
||||||||||||||
410979 |
lø04-03 2023
|
13:00 | Søholt Idrætsanlæg |
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
8 - 9 |
04. mar 2023
13:00
Silkeborg IF
2
Lyngby
2
|
||||||||||||||
410980 |
lø04-03 2023
|
17:00 | Haderslev Kunstgræsbane |
Straffesparkskonkurrence
4 - 2 -
1
|
04. mar 2023
17:00
SønderjyskE
1
Esbjerg fB
1
|
||||||||||||||
411067 |
fr10-03 2023
|
13:00 | Kunst, KB, P. Bangs Vej |
2
-
1
|
10. mar 2023
13:00
FC København
2
Esbjerg fB
1
|
||||||||||||||
411062 |
lø11-03 2023
|
12:30 | Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 |
2
-
0
|
11. mar 2023
12:30
AC Horsens
2
Silkeborg IF
0
|
||||||||||||||
411063 |
lø11-03 2023
|
12:30 | Brøndby Stadion |
4
-
2
|
11. mar 2023
12:30
Brøndby IF
4
Vejle B
2
|
||||||||||||||
411065 |
lø11-03 2023
|
13:00 | Farum Park |
5
-
0
|
11. mar 2023
13:00
Farum Boldklub
5
Randers Freja FC
0
|
||||||||||||||
411066 |
lø11-03 2023
|
14:00 | AGF's anlæg - Fredensvang |
1
-
4
|
11. mar 2023
14:00
AGF
1
Lyngby
4
|
||||||||||||||
411108 |
ti14-03 2023
|
17:30 | Lyngby Stadion |
2
-
4
|
14. mar 2023
17:30
Lyngby
2
Farum Boldklub
4
|
||||||||||||||
375627 |
lø18-03 2023
|
12:30 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
1
-
5
|
18. mar 2023
12:30
FC Midtjylland
1
Brøndby IF
5
|
||||||||||||||
411109 |
lø18-03 2023
|
12:30 | Haderslev Kunstgræsbane |
0
-
1
|
18. mar 2023
12:30
SønderjyskE
0
AGF
1
|
||||||||||||||
410967 |
lø18-03 2023
|
13:00 | AaB's Anlæg |
5
-
2
|
18. mar 2023
13:00
AaB
5
Silkeborg IF
2
|
||||||||||||||
410968 |
lø18-03 2023
|
13:00 | Lyngby Stadion |
3
-
0
|
18. mar 2023
13:00
Lyngby
3
Randers Freja FC
0
|
||||||||||||||
411079 |
lø18-03 2023
|
14:00 | TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5 |
0
-
1
|
18. mar 2023
14:00
Esbjerg fB
0
Farum Boldklub
1
|
||||||||||||||
410969 |
lø25-03 2023
|
12:00 | TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5 |
1
-
2
|
25. mar 2023
12:00
Esbjerg fB
1
Vejle B
2
|
||||||||||||||
411077 |
lø25-03 2023
|
12:30 | Brøndby Stadion |
2
-
0
|
25. mar 2023
12:30
Brøndby IF
2
Lyngby
0
|
||||||||||||||
411103 |
lø25-03 2023
|
12:30 | Jacobsen Plus - Kunst Arena 4 |
2
-
7
|
25. mar 2023
12:30
AC Horsens
2
FC Midtjylland
7
|
||||||||||||||
411070 |
lø25-03 2023
|
13:00 | AaB's Anlæg |
Straffesparkskonkurrence
4 - 2 -
2
|
25. mar 2023
13:00
AaB
2
Farum Boldklub
2
|
||||||||||||||
411073 |
lø01-04 2023
|
12:00 | Esbjerg Kunstgræsbane |
2
-
3
|
01. apr 2023
12:00
Esbjerg fB
2
AGF
3
|
||||||||||||||
375669 |
lø01-04 2023
|
13:00 | Ikast FC Stadion Allé - Kunstbane 1 |
3
-
2
|
01. apr 2023
13:00
FC Midtjylland
3
Lyngby
2
|
||||||||||||||
411069 |
lø01-04 2023
|
13:00 | Randers Stadion, kunstgræs |
2
-
0
|
01. apr 2023
13:00
Randers Freja FC
2
OB
0
|
||||||||||||||
411071 |
lø01-04 2023
|
13:00 | Søholt Idrætsanlæg |
1
-
3
|
01. apr 2023
13:00
Silkeborg IF
1
FC København
3
|
||||||||||||||
411074 |
lø01-04 2023
|
14:45 | Haderslev Kunstgræsbane |
0
-
3
|
01. apr 2023
14:45
SønderjyskE
0
Brøndby IF
3
|
||||||||||||||
411075 |
on05-04 2023
|
12:00 | Ikast FC Stadion Allé |
3
-
0
|
05. apr 2023
12:00
FC Midtjylland
3
Silkeborg IF
0
|
||||||||||||||
411078 |
on05-04 2023
|
12:30 | OB-Ådalen |
0
-
0
Straffesparkskonkurrence
4 - 5 |
05. apr 2023
12:30
OB
0
AaB
0
|
||||||||||||||
411080 |
to06-04 2023
|
15:15 | AGF's anlæg - Fredensvang |
Straffesparkskonkurrence
4 - 3 -
0
|
06. apr 2023
15:15
AGF
0
Randers Freja FC
0
|
||||||||||||||
411076 |
lø08-04 2023
|
12:30 | Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 |
1
-
0
|
08. apr 2023
12:30
AC Horsens
1
SønderjyskE
0
|
||||||||||||||
411087 |
lø15-04 2023
|
12:00 | Esbjerg Kunstgræsbane |
2
-
1
|
15. apr 2023
12:00
Esbjerg fB
2
FC Midtjylland
1
|
||||||||||||||
411088 |
lø15-04 2023
|
12:00 | Kunst, KB, P. Bangs Vej |
0
-
1
|
15. apr 2023
12:00
FC København
0
AGF
1
|
||||||||||||||
411082 |
lø15-04 2023
|
12:30 | VB Parken |
1
-
4
|
15. apr 2023
12:30
Vejle B
1
OB
4
|
||||||||||||||
411083 |
lø15-04 2023
|
13:00 | Randers Stadion, kunstgræs |
Straffesparkskonkurrence
4 - 3 -
0
|
15. apr 2023
13:00
Randers Freja FC
0
SønderjyskE
0
|
||||||||||||||
411084 |
lø15-04 2023
|
13:00 | AaB's Anlæg |
1
-
3
|
15. apr 2023
13:00
AaB
1
Brøndby IF
3
|
||||||||||||||
411085 |
lø15-04 2023
|
13:00 | Søholt Idrætsanlæg |
0
-
3
|
15. apr 2023
13:00
Silkeborg IF
0
Farum Boldklub
3
|
||||||||||||||
411086 |
lø15-04 2023
|
13:00 | Lyngby Stadion |
5
-
1
|
15. apr 2023
13:00
Lyngby
5
AC Horsens
1
|
||||||||||||||
411064 |
on19-04 2023
|
17:00 | OB-Ådalen |
3
-
0
|
19. apr 2023
17:00
OB
3
SønderjyskE
0
|
||||||||||||||
411090 |
lø22-04 2023
|
12:30 | Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 |
1
-
2
|
22. apr 2023
12:30
AC Horsens
1
FC København
2
|
||||||||||||||
411091 |
lø22-04 2023
|
12:30 | Brøndby Stadion |
0
-
1
|
22. apr 2023
12:30
Brøndby IF
0
Esbjerg fB
1
|
||||||||||||||
411092 |
lø22-04 2023
|
12:30 | OB-Ådalen |
5
-
2
|
22. apr 2023
12:30
OB
5
Silkeborg IF
2
|
||||||||||||||
411095 |
lø22-04 2023
|
12:30 | Haderslev Kunstgræsbane |
0
-
2
|
22. apr 2023
12:30
SønderjyskE
0
Vejle B
2
|
||||||||||||||
411089 |
lø22-04 2023
|
12:45 | Ikast FC Stadion Allé |
0
-
2
|
22. apr 2023
12:45
FC Midtjylland
0
Randers Freja FC
2
|
||||||||||||||
411094 |
lø22-04 2023
|
13:00 | Farum Park |
2
-
0
|
22. apr 2023
13:00
Farum Boldklub
2
AGF
0
|
||||||||||||||
411099 |
lø29-04 2023
|
12:00 | Esbjerg Kunstgræsbane |
3
-
0
|
29. apr 2023
12:00
Esbjerg fB
3
AC Horsens
0
|
||||||||||||||
411096 |
lø29-04 2023
|
12:30 | VB Parken |
1
-
0
|
29. apr 2023
12:30
Vejle B
1
Silkeborg IF
0
|
||||||||||||||
411097 |
lø29-04 2023
|
13:00 | Randers Stadion, kunstgræs |
1
-
5
|
29. apr 2023
13:00
Randers Freja FC
1
AaB
5
|
||||||||||||||
411098 |
lø29-04 2023
|
13:00 | Lyngby Stadion |
0
-
2
|
29. apr 2023
13:00
Lyngby
0
OB
2
|
||||||||||||||
411100 |
lø29-04 2023
|
13:00 | Farum Park |
5
-
2
|
29. apr 2023
13:00
Farum Boldklub
5
SønderjyskE
2
|
||||||||||||||
411101 |
lø29-04 2023
|
13:00 | AGF's anlæg - Fredensvang |
1
-
2
|
29. apr 2023
13:00
AGF
1
FC Midtjylland
2
|
||||||||||||||
411102 |
sø30-04 2023
|
14:00 | Kunst, KB, P. Bangs Vej |
1
-
2
|
30. apr 2023
14:00
FC København
1
Brøndby IF
2
|
||||||||||||||
411105 |
fr05-05 2023
|
11:00 | Randers Stadion, kunstgræs |
2
-
1
|
05. maj 2023
11:00
Randers Freja FC
2
Vejle B
1
|
||||||||||||||
411104 |
lø06-05 2023
|
12:30 | OB-Ådalen |
4
-
1
|
06. maj 2023
12:30
OB
4
Brøndby IF
1
|
||||||||||||||
411107 |
lø06-05 2023
|
13:00 | Søholt Idrætsanlæg |
Straffesparkskonkurrence
6 - 5 -
1
|
06. maj 2023
13:00
Silkeborg IF
1
Esbjerg fB
1
|
||||||||||||||
411106 |
lø06-05 2023
|
15:30 | AaB's Anlæg |
0
-
2
|
06. maj 2023
15:30
AaB
0
FC København
2
|
||||||||||||||
411112 |
lø13-05 2023
|
12:00 | Esbjerg Kunstgræsbane |
5
-
1
|
13. maj 2023
12:00
Esbjerg fB
5
Randers Freja FC
1
|
||||||||||||||
411110 |
lø13-05 2023
|
12:30 | Ikast FC Stadion Allé |
0
-
3
|
13. maj 2023
12:30
FC Midtjylland
0
Vejle B
3
|
||||||||||||||
411111 |
lø13-05 2023
|
12:30 | Brøndby Stadion |
4
-
0
|
13. maj 2023
12:30
Brøndby IF
4
AC Horsens
0
|
||||||||||||||
411115 |
lø13-05 2023
|
12:30 | Haderslev Kunstgræsbane |
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
3 - 5 |
13. maj 2023
12:30
SønderjyskE
2
Silkeborg IF
2
|
||||||||||||||
411113 |
lø13-05 2023
|
13:00 | Farum Park |
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
0 - 3 |
13. maj 2023
13:00
Farum Boldklub
1
OB
1
|
||||||||||||||
411114 |
lø13-05 2023
|
13:00 | AGF's anlæg - Fredensvang |
1
-
2
|
13. maj 2023
13:00
AGF
1
AaB
2
|
||||||||||||||
410957 |
fr19-05 2023
|
13:00 | Right to Dream Park |
1
-
0
|
19. maj 2023
13:00
Farum Boldklub
1
Silkeborg IF
0
|
||||||||||||||
411081 |
lø20-05 2023
|
12:00 | Kunst, KB, P. Bangs Vej |
2
-
1
|
20. maj 2023
12:00
FC København
2
Vejle B
1
|
||||||||||||||
411156 |
on24-05 2023
|
16:30 | OB-Ådalen |
2
-
0
|
24. maj 2023
16:30
OB
2
FC Midtjylland
0
|
||||||||||||||
411173 |
lø27-05 2023
|
13:00 | Aabenraa Stadion |
1
-
2
|
27. maj 2023
13:00
SønderjyskE
1
Lyngby
2
|
||||||||||||||
411093 |
on31-05 2023
|
15:00 | AaB's Anlæg |
2
-
5
|
31. maj 2023
15:00
AaB
2
Lyngby
5
|
||||||||||||||
411068 |
on31-05 2023
|
18:00 | VB Parken |
3
-
1
|
31. maj 2023
18:00
Vejle B
3
AC Horsens
1
|
||||||||||||||
411150 |
fr02-06 2023
|
14:00 | Brøndby Stadion |
2
-
1
|
02. jun 2023
14:00
Brøndby IF
2
AGF
1
|
||||||||||||||
411148 |
lø03-06 2023
|
12:00 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
1
-
2
|
03. jun 2023
12:00
FC Midtjylland
1
Farum Boldklub
2
|
||||||||||||||
411153 |
lø03-06 2023
|
12:00 | Esbjerg Kunstgræsbane |
0
-
1
|
03. jun 2023
12:00
Esbjerg fB
0
OB
1
|
||||||||||||||
411154 |
lø03-06 2023
|
12:30 | Haderslev Kunstgræsbane |
1
-
2
|
03. jun 2023
12:30
SønderjyskE
1
FC København
2
|
||||||||||||||
411151 |
lø03-06 2023
|
12:30 | VB Parken |
4
-
0
|
03. jun 2023
12:30
Vejle B
4
Lyngby
0
|
||||||||||||||
411152 |
lø03-06 2023
|
13:00 | Søholt Idrætsanlæg |
2
-
1
|
03. jun 2023
13:00
Silkeborg IF
2
Randers Freja FC
1
|
||||||||||||||
411149 |
lø03-06 2023
|
13:00 | AaB's Anlæg |
9
-
0
|
03. jun 2023
13:00
AaB
9
AC Horsens
0
|
||||||||||||||
411116 |
on07-06 2023
|
17:30 | Kunst, KB, P. Bangs Vej |
6
-
1
|
07. jun 2023
17:30
FC København
6
Lyngby
1
|
||||||||||||||
410981 |
on07-06 2023
|
19:00 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
Straffesparkskonkurrence
6 - 5 -
2
|
07. jun 2023
19:00
FC Midtjylland
2
AaB
2
|
||||||||||||||
411161 |
lø10-06 2023
|
12:00 | Kunst, KB, P. Bangs Vej |
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
5 - 6 |
10. jun 2023
12:00
FC København
1
Farum Boldklub
1
|
||||||||||||||
411155 |
lø10-06 2023
|
12:30 | VB Parken |
5
-
1
|
10. jun 2023
12:30
Vejle B
5
AGF
1
|
||||||||||||||
411158 |
lø10-06 2023
|
13:00 | AaB's Anlæg |
4
-
1
|
10. jun 2023
13:00
AaB
4
SønderjyskE
1
|
||||||||||||||
411159 |
lø10-06 2023
|
13:00 | Søholt Idrætsanlæg |
1
-
3
|
10. jun 2023
13:00
Silkeborg IF
1
Brøndby IF
3
|
||||||||||||||
411160 |
lø10-06 2023
|
15:15 | Lyngby Stadion |
1
-
3
|
10. jun 2023
15:15
Lyngby
1
Esbjerg fB
3
|
||||||||||||||
411157 |
ti13-06 2023
|
19:00 | Randers Stadion, kunstgræs |
3
-
0
|
13. jun 2023
19:00
Randers Freja FC
3
AC Horsens
0
|
||||||||||||||
411163 |
lø17-06 2023
|
13:00 | Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 |
0
-
1
|
17. jun 2023
13:00
AC Horsens
0
OB
1
|
||||||||||||||
411164 |
lø17-06 2023
|
13:00 | Brøndby Stadion |
3
-
1
|
17. jun 2023
13:00
Brøndby IF
3
Randers Freja FC
1
|
||||||||||||||
411170 |
lø17-06 2023
|
13:00 | Esbjerg Kunstgræsbane |
4
-
2
|
17. jun 2023
13:00
Esbjerg fB
4
AaB
2
|
||||||||||||||
411171 |
lø17-06 2023
|
13:00 | Farum Park |
3
-
1
|
17. jun 2023
13:00
Farum Boldklub
3
Vejle B
1
|
||||||||||||||
411172 |
lø17-06 2023
|
13:00 | AGF's anlæg - Fredensvang |
0
-
3
|
17. jun 2023
13:00
AGF
0
Silkeborg IF
3
|
||||||||||||||
411162 |
lø17-06 2023
|
15:15 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
1
-
0
|
17. jun 2023
15:15
FC Midtjylland
1
FC København
0
|
Alle uafgjorte kampe i U15 liga i sæsonen 2022/2023 afgøres i straffesparkskonkurrence. Holdene er selv ansvarlige for at registrere deres egne spark.
Bemærk at vinderen af straffesparkskonkurrence ved uafgjort får et ekstra point jvf. paragraf 9.1 i propositionerne for Ungdoms-DM.