MENU

U14 Piger C1 (2009) 8M - Efterår 2022, Pulje 71 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
373311 ti
09-08 2022
Kl. 18:00
Juelsminde IF Østbirk IF Juelsminde Stadion
2
-
2
373285 on
10-08 2022
Kl. 17:15
Skibet IF Dalby GF Universal Parken
Udehold taberdømt
373319
on
10-08 2022
Kl. 18:30
Vejle B Harte G & IF VB Parken
0
-
3
373401
ti
16-08 2022
Kl. 18:00
Østbirk IF Vejle B Trailergaarden-Gantrup Arena
10
-
2
373320 on
17-08 2022
Kl. 18:00
Harte G & IF Skibet IF Harte Stadion
Udehold taberdømt
373560 on
17-08 2022
Kl. 18:00
Dalby GF Juelsminde IF Dalby Stadion
Hjemmehold taberdømt
373663
ma
22-08 2022
Kl. 17:15
Skibet IF Vejle B Universal Parken
1
-
1
375389 ti
23-08 2022
Kl. 18:00
Juelsminde IF Harte G & IF Juelsminde Stadion
1
-
1
375390 on
24-08 2022
Kl. 18:00
Dalby GF Østbirk IF Dalby Stadion
Udehold taberdømt
375446 on
31-08 2022
Kl. 18:00
Harte G & IF Dalby GF Harte Stadion
5
-
0
378139 on
31-08 2022
Kl. 18:30
Vejle B Juelsminde IF VB Parken
1
-
4
375391 to
01-09 2022
Kl. 17:00
Skibet IF Østbirk IF Universal Parken
0
-
4
378856 ti
06-09 2022
Kl. 18:00
Juelsminde IF Skibet IF Juelsminde Stadion
3
-
1
379682
on
07-09 2022
Kl. 18:00
Dalby GF Vejle B Dalby Stadion
5
-
1
379684 ti
13-09 2022
Kl. 18:00
Østbirk IF Juelsminde IF Trailergaarden-Gantrup Arena
3
-
1
379683 on
14-09 2022
Kl. 18:00
Harte G & IF Vejle B Harte Stadion
5
-
1
379685
on
14-09 2022
Kl. 18:00
Dalby GF Skibet IF Dalby Stadion
3
-
1
379681 to
15-09 2022
Kl. 18:00
Østbirk IF Harte G & IF Trailergaarden-Gantrup Arena
2
-
1
382656 ti
20-09 2022
Kl. 18:00
Juelsminde IF Dalby GF Juelsminde Stadion
2
-
0
379686 on
21-09 2022
Kl. 17:15
Skibet IF Harte G & IF Universal Parken (Kunstgræs)
1
-
5
382745 to
22-09 2022
Kl. 18:15
Vejle B Østbirk IF VB Parken
0
-
2
382747 ti
27-09 2022
Kl. 18:00
Østbirk IF Dalby GF Trailergaarden-Gantrup Arena Kunstgræs
Udehold taberdømt
382746 on
28-09 2022
Kl. 18:00
Harte G & IF Juelsminde IF Harte Stadion
2
-
4
382748
on
28-09 2022
Kl. 18:00
Vejle B Skibet IF VB Parken
5
-
3
382751
ma
03-10 2022
Kl. 18:00
Dalby GF Harte G & IF Dalby Stadion
2
-
2
382749 ti
04-10 2022
Kl. 18:00
Juelsminde IF Vejle B Hellebjerg Kunstgræs
3
-
1
382750 ti
04-10 2022
Kl. 18:00
Østbirk IF Skibet IF Trailergaarden-Gantrup Arena Kunstgræs
5
-
1
382755 on
12-10 2022
Kl. 17:15
Vejle B Dalby GF VB Parken
Udehold taberdømt
382752 to
13-10 2022
Kl. 18:00
Skibet IF Juelsminde IF Universal Parken (Kunstgræs)
0
-
4
382753 to
13-10 2022
Kl. 18:00
Harte G & IF Østbirk IF Harte Stadion
3
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930
Se datoplan for U13-U19 8M her.
Bemærk! U13 Drenge og Piger ombrydes i uge 36. Seneste spilledag før ombrydning er torsdag d. 8. september. 

Log ind