|
475727
|
fr26-08 2022
|
18:30
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
475728
|
fr26-08 2022
|
20:00
|
|
|
Fælledparken
|
UHT
|
|
|
|
475726
|
lø27-08 2022
|
12:00
|
|
|
Lersøparken
|
UHT
|
|
|
|
475729
|
sø28-08 2022
|
16:00
|
|
|
Dragør Bk
|
|
|
|
475730
|
sø28-08 2022
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
475735
|
ti30-08 2022
|
20:00
|
|
|
Genforeningspladsen
|
UHT
|
|
|
|
475734
|
lø03-09 2022
|
10:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
475731
|
lø03-09 2022
|
12:00
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
|
|
|
475736
|
lø03-09 2022
|
16:00
|
|
|
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
|
|
|
|
475732
|
sø04-09 2022
|
12:00
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
475733
|
sø04-09 2022
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
475738
|
fr09-09 2022
|
17:45
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
475741
|
fr09-09 2022
|
20:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
475737
|
lø10-09 2022
|
12:00
|
|
|
Lersøparken
|
|
|
|
475739
|
sø11-09 2022
|
14:00
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
475742
|
sø11-09 2022
|
14:00
|
|
|
Dragør Bk
|
|
|
|
475743
|
sø11-09 2022
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
475744
|
ma12-09 2022
|
19:00
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
|
|
|
475749
|
ti13-09 2022
|
17:45
|
|
|
Gadelandet
|
|
|
|
475748
|
ti13-09 2022
|
20:00
|
|
|
Grøndal Multicenter
|
|
|
|
475745
|
ti13-09 2022
|
20:30
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
475747
|
to15-09 2022
|
20:15
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
475786
|
fr16-09 2022
|
18:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
475746
|
fr16-09 2022
|
18:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
HHT
|
|
|
475750
|
lø17-09 2022
|
12:00
|
|
|
Lersøparken
|
|
|
|
475751
|
sø18-09 2022
|
12:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
475785
|
sø18-09 2022
|
16:00
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
475787
|
sø18-09 2022
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
HHT
|
|
|
475789
|
sø18-09 2022
|
16:00
|
|
|
Dragør Bk
|
|
|
|
475794
|
ti20-09 2022
|
20:15
|
|
|
Genforeningspladsen
|
|
|
|
475791
|
on21-09 2022
|
20:30
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
475790
|
lø24-09 2022
|
12:00
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
UHT
|
|
|
475795
|
lø24-09 2022
|
12:00
|
|
|
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
|
|
|
|
475792
|
sø25-09 2022
|
12:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
475793
|
sø25-09 2022
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
475725
|
ti27-09 2022
|
20:30
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
475800
|
fr30-09 2022
|
18:00
|
|
|
Fælledparken
|
UHT
|
|
|
475796
|
lø01-10 2022
|
16:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
475797
|
sø02-10 2022
|
12:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
475802
|
sø02-10 2022
|
12:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
475798
|
sø02-10 2022
|
14:00
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
475801
|
sø02-10 2022
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
HHT
|
|
|
475808
|
ti04-10 2022
|
20:15
|
|
|
Genforeningspladsen
|
|
|
|
475804
|
on05-10 2022
|
20:30
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
475803
|
lø08-10 2022
|
14:00
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
|
|
|
475809
|
lø08-10 2022
|
16:00
|
|
|
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
|
UHT
|
|
|
475805
|
sø09-10 2022
|
16:00
|
|
|
Dragør Bk
|
|
|
|
475806
|
sø09-10 2022
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
475810
|
lø15-10 2022
|
12:00
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
|
|
|
475811
|
lø15-10 2022
|
16:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
475812
|
sø16-10 2022
|
12:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
475815
|
sø16-10 2022
|
12:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
UHT
|
|
|
475813
|
sø16-10 2022
|
14:00
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
475814
|
sø16-10 2022
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
HHT
|
|
|
475816
|
on19-10 2022
|
20:30
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
475819
|
fr21-10 2022
|
18:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
475822
|
lø22-10 2022
|
10:00
|
|
|
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
|
|
|
|
475817
|
sø23-10 2022
|
12:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
475820
|
sø23-10 2022
|
14:00
|
|
|
Dragør Bk
|
|
|
|
475821
|
sø23-10 2022
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
UHT
|
|
|
475828
|
fr28-10 2022
|
19:00
|
|
|
Grøndal Multicenter
|
|
|
|
475823
|
sø30-10 2022
|
12:00
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
HHT
|
|
|
475824
|
sø30-10 2022
|
12:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
475827
|
sø30-10 2022
|
12:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
475825
|
sø30-10 2022
|
14:00
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
475826
|
sø30-10 2022
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
HHT
|
|
Oprykning:
De seks bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de fire puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i pulje
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 10,11 og 12 i alle fire puljer rykker ned