Serie 4, P2/9 Efterår, Pulje 3 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
810045
ma29-08 2022
18:00 Sønderbro Fight 4 Frederiksholm Sydhavnen 4 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
2
29. aug 2022
18:00
Sønderbro Fight 4
2
Frederiksholm Sydhavnen 4
2
810044
ma29-08 2022
19:00 Hekla 2 FA 2000 7 Hekla Park
2
-
2
29. aug 2022
19:00
Hekla 2
2
FA 2000 7
2
810048
fr02-09 2022
18:00 Frem 4 FC Nordhavn 2 Valby Idrætspark
2
-
0
02. sep 2022
18:00
Frem 4
2
FC Nordhavn 2
0
810047
04-09 2022
10:00 Skjold 8 Nørrebro FF 2 Ryparken Idrætsanlæg
0
-
5
04. sep 2022
10:00
Skjold 8
0
Nørrebro FF 2
5
810052
ma05-09 2022
19:45 KB 8 Sønderbro Fight 4 Frederiksberg IP, kunst
2
-
3
05. sep 2022
19:45
KB 8
2
Sønderbro Fight 4
3
810051
11-09 2022
12:00 Frederiksholm Sydhavnen 4 Hekla 2 Valby Idrætspark
1
-
0
11. sep 2022
12:00
Frederiksholm Sydhavnen 4
1
Hekla 2
0
810049
11-09 2022
18:00 Nørrebro FF 2 Frem 4 Mimersparken
3
-
1
11. sep 2022
18:00
Nørrebro FF 2
3
Frem 4
1
810056
ma12-09 2022
18:00 Sønderbro Fight 4 FC Nordhavn 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
3
12. sep 2022
18:00
Sønderbro Fight 4
2
FC Nordhavn 2
3
810046
ti13-09 2022
20:15 KB 8 FB 10 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
4
13. sep 2022
20:15
KB 8
3
FB 10
4
810050
ti13-09 2022
20:15 FA 2000 7 Skjold 8 Jens Jessens Vej
2
-
2
13. sep 2022
20:15
FA 2000 7
2
Skjold 8
2
810058
fr16-09 2022
17:45 Frem 4 FB 10 Valby Idrætspark
4
-
2
16. sep 2022
17:45
Frem 4
4
FB 10
2
810054
fr16-09 2022
20:00 Nørrebro FF 2 FA 2000 7 Mimersparken
4
-
2
16. sep 2022
20:00
Nørrebro FF 2
4
FA 2000 7
2
810057
18-09 2022
10:00 Skjold 8 Frederiksholm Sydhavnen 4 Ryparken Idrætsanlæg
0
-
6
18. sep 2022
10:00
Skjold 8
0
Frederiksholm Sydhavnen 4
6
810055
18-09 2022
14:00 Hekla 2 KB 8 Hekla Park
2
-
1
18. sep 2022
14:00
Hekla 2
2
KB 8
1
810061
fr23-09 2022
19:00 FB 10 Sønderbro Fight 4 Jens Jessens Vej
3
-
6
23. sep 2022
19:00
FB 10
3
Sønderbro Fight 4
6
810062
fr23-09 2022
19:00 KB 8 Skjold 8 Kunst, KB, P. Bangs Vej
6
-
0
23. sep 2022
19:00
KB 8
6
Skjold 8
0
810063
24-09 2022
16:00 FC Nordhavn 2 Hekla 2 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
6
24. sep 2022
16:00
FC Nordhavn 2
1
Hekla 2
6
810060
25-09 2022
12:00 Frederiksholm Sydhavnen 4 Nørrebro FF 2 Valby Idrætspark
5
-
4
25. sep 2022
12:00
Frederiksholm Sydhavnen 4
5
Nørrebro FF 2
4
810059
25-09 2022
14:00 FA 2000 7 Frem 4 Jens Jessens Vej
2
-
4
25. sep 2022
14:00
FA 2000 7
2
Frem 4
4
810065
on28-09 2022
19:00 Hekla 2 FB 10 Hekla Park
2
-
1
28. sep 2022
19:00
Hekla 2
2
FB 10
1
810064
fr30-09 2022
18:00 Nørrebro FF 2 KB 8 Ryparken Idrætsanlæg
3
-
6
30. sep 2022
18:00
Nørrebro FF 2
3
KB 8
6
810067
02-10 2022
10:00 Skjold 8 FC Nordhavn 2 Fælledparken
4
-
0
02. okt 2022
10:00
Skjold 8
4
FC Nordhavn 2
0
810066
02-10 2022
12:00 FA 2000 7 Frederiksholm Sydhavnen 4 Jens Jessens Vej
1
-
5
02. okt 2022
12:00
FA 2000 7
1
Frederiksholm Sydhavnen 4
5
810068
02-10 2022
16:00 Frem 4 Sønderbro Fight 4 Valby Idrætspark
6
-
0
02. okt 2022
16:00
Frem 4
6
Sønderbro Fight 4
0
810102
on05-10 2022
20:15 KB 8 FA 2000 7 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
1
05. okt 2022
20:15
KB 8
2
FA 2000 7
1
810101
fr07-10 2022
19:00 FB 10 Skjold 8 Jens Jessens Vej
3
-
3
07. okt 2022
19:00
FB 10
3
Skjold 8
3
810103
08-10 2022
14:00 FC Nordhavn 2 Nørrebro FF 2 Ryparken Idrætsanlæg
0
-
7
08. okt 2022
14:00
FC Nordhavn 2
0
Nørrebro FF 2
7
810099
09-10 2022
10:00 Sønderbro Fight 4 Hekla 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
1
09. okt 2022
10:00
Sønderbro Fight 4
3
Hekla 2
1
810100
09-10 2022
12:00 Frederiksholm Sydhavnen 4 Frem 4 Valby Idrætspark
3
-
0
09. okt 2022
12:00
Frederiksholm Sydhavnen 4
3
Frem 4
0
810104
15-10 2022
16:00 Nørrebro FF 2 FB 10 Mimersparken
UHT
15. okt 2022
16:00
Nørrebro FF 2
FB 10
UHT
810107
16-10 2022
10:00 Skjold 8 Sønderbro Fight 4 Fælledparken
HHT
16. okt 2022
10:00
Skjold 8
Sønderbro Fight 4
HHT
810108
16-10 2022
12:00 Frem 4 Hekla 2 Valby Idrætspark
2
-
4
16. okt 2022
12:00
Frem 4
2
Hekla 2
4
810105
16-10 2022
12:00 FA 2000 7 FC Nordhavn 2 Jens Jessens Vej
6
-
2
16. okt 2022
12:00
FA 2000 7
6
FC Nordhavn 2
2
810106
16-10 2022
16:00 Frederiksholm Sydhavnen 4 KB 8 Valby Idrætspark
2
-
2
16. okt 2022
16:00
Frederiksholm Sydhavnen 4
2
KB 8
2
810053
ti18-10 2022
21:00 FC Nordhavn 2 FB 10 Ryparken Idrætsanlæg
UHT
18. okt 2022
21:00
FC Nordhavn 2
FB 10
UHT
810109
on19-10 2022
19:15 Hekla 2 Skjold 8 Hekla Park
UHT
19. okt 2022
19:15
Hekla 2
Skjold 8
UHT
810111
fr21-10 2022
19:00 FB 10 FA 2000 7 Jens Jessens Vej
3
-
3
21. okt 2022
19:00
FB 10
3
FA 2000 7
3
810113
22-10 2022
14:00 FC Nordhavn 2 Frederiksholm Sydhavnen 4 Ryparken Idrætsanlæg
HHT
22. okt 2022
14:00
FC Nordhavn 2
Frederiksholm Sydhavnen 4
HHT
810110
23-10 2022
10:00 Sønderbro Fight 4 Nørrebro FF 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
3
23. okt 2022
10:00
Sønderbro Fight 4
2
Nørrebro FF 2
3
810112
23-10 2022
16:00 Frem 4 KB 8 Valby Idrætspark
2
-
0
23. okt 2022
16:00
Frem 4
2
KB 8
0
810114
30-10 2022
10:00 Nørrebro FF 2 Hekla 2 Mimersparken
1
-
4
30. okt 2022
10:00
Nørrebro FF 2
1
Hekla 2
4
810115
30-10 2022
10:00 FA 2000 7 Sønderbro Fight 4 Jens Jessens Vej
2
-
3
30. okt 2022
10:00
FA 2000 7
2
Sønderbro Fight 4
3
810116
30-10 2022
10:00 Frederiksholm Sydhavnen 4 FB 10 Valby Idrætspark
3
-
2
30. okt 2022
10:00
Frederiksholm Sydhavnen 4
3
FB 10
2
810117
30-10 2022
10:00 Skjold 8 Frem 4 Fælledparken
HHT
30. okt 2022
10:00
Skjold 8
Frem 4
HHT
810118
30-10 2022
14:00 KB 8 FC Nordhavn 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
0
-
1
30. okt 2022
14:00
KB 8
0
FC Nordhavn 2
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i pulje 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning.

Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle otte puljer rykker ned

Log ind