Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug 2022
18:45
Hellas 3
2
KFUM 4
6
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
10:00
KFUM 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
14:00
GVI 4
6
PI Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2022
20:15
FA 2000 12
2
Dunses Disciple 2
1
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
10:00
PI Fodbold
7
B 1903 8
4
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
10:00
Amalie 3
1
GVI 4
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
10:00
Oversidder
FA 2000 12
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
16:00
Dunses Disciple 2
1
Frem 5
2
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2022
18:00
Frem 5
3
Amalie 3
3
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
12:00
Hellas 3
2
PI Fodbold
7
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
14:00
GVI 4
6
Dunses Disciple 2
4
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
16:00
Frem 5
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
16:00
B 1903 8
4
Amalie 3
1
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
10:00
PI Fodbold
7
KFUM 4
3
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
10:00
FA 2000 12
0
Frem 5
2
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
10:00
Oversidder
GVI 4
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
14:00
Amalie 3
11
Hellas 3
0
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
16:00
Dunses Disciple 2
3
B 1903 8
1
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
12:00
Hellas 3
1
Dunses Disciple 2
5
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
10:00
PI Fodbold
5
Amalie 3
1
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
10:00
B 1903 8
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
12:00
KFUM 4
2
Frem 5
6
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
14:00
GVI 4
3
FA 2000 12
3
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
10:00
FA 2000 12
3
B 1903 8
3
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
10:00
Oversidder
Hellas 3
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
13:00
Amalie 3
6
KFUM 4
1
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
16:00
Dunses Disciple 2
3
PI Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
16:00
Frem 5
1
GVI 4
0
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2022
20:15
FA 2000 12
7
KFUM 4
2
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2022
20:15
B 1903 8
3
Frem 5
2
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
16:00
Hellas 3
1
FA 2000 12
3
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
10:00
PI Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
13:00
Amalie 3
5
Dunses Disciple 2
3
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
14:00
KFUM 4
GVI 4
HHT
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
10:00
FA 2000 12
2
PI Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
10:00
Oversidder
Amalie 3
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
12:00
KFUM 4
4
Dunses Disciple 2
3
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
14:00
GVI 4
0
B 1903 8
3
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
16:00
Frem 5
Hellas 3
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2022
20:40
B 1903 8
10
Hellas 3
0
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
10:00
Hellas 3
0
GVI 4
3
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
10:00
PI Fodbold
3
Frem 5
1
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
11:30
Amalie 3
0
FA 2000 12
5
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
16:00
B 1903 8
7
KFUM 4
4
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
16:00
Dunses Disciple 2
Oversidder
|
Oprykning:
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de fem puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i pulje
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Ingen