MENU

U14 Drenge Liga 5 (2009) 11M/9M - efterår 2022, Pulje 678 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
815339
14-08 2022
Kl. 13:00
FC Kolding Nord Haderslev FK Alminde/Viuf Hallen (ude)
1
-
10
815338 ma
15-08 2022
Kl. 18:30
Vamdrup IF Hammelev SUF Vamdrup Kultur og fritidscenter ARENA SYD
5
-
1
815337
ti
16-08 2022
Kl. 18:00
Erritsø GIF Kolding B (2) dao park Erritsø Stadion
1
-
8
815342
20-08 2022
Kl. 11:00
Kolding B (2) Vamdrup IF Mosevej Sportsplads
0
-
4
815340
21-08 2022
Kl. 12:00
Haderslev FK Erritsø GIF Banerne ved Haderslev Idrætscenter
5
-
1
815341 ti
23-08 2022
Kl. 18:00
Hammelev SUF FC Kolding Nord Hammelev Skole
Udehold taberdømt
815344 ma
29-08 2022
Kl. 18:30
Vamdrup IF Haderslev FK Vamdrup Kultur og fritidscenter ARENA SYD
2
-
0
815345 ti
30-08 2022
Kl. 17:00
Kolding B (2) Hammelev SUF Mosevej Sportsplads
3
-
1
815343
ti
30-08 2022
Kl. 18:00
Erritsø GIF FC Kolding Nord dao park Erritsø Stadion
1
-
7
815348
04-09 2022
Kl. 10:00
FC Kolding Nord Vamdrup IF Fynske Bank Arena (kunst)
1
-
7
815347
ti
06-09 2022
Kl. 17:15
Haderslev FK Kolding B (2) Banerne ved Haderslev Idrætscenter
3
-
3
815346
ti
06-09 2022
Kl. 18:00
Erritsø GIF Hammelev SUF dao park Erritsø Stadion
4
-
4
815349
11-09 2022
Kl. 10:00
Vamdrup IF Erritsø GIF Vamdrup Kultur og fritidscenter ARENA SYD
Udehold taberdømt
815406
11-09 2022
Kl. 11:00
Kolding B (2) FC Kolding Nord Mosevej Sportsplads
Udehold taberdømt
815405
ti
13-09 2022
Kl. 18:00
Hammelev SUF Haderslev FK Hammelev Skole
3
-
6
815407
18-09 2022
Kl. 11:00
Kolding B (2) Erritsø GIF Mosevej Sportsplads
9
-
0
815409
18-09 2022
Kl. 12:00
Haderslev FK FC Kolding Nord Banerne ved Haderslev Idrætscenter
9
-
0
815408 ti
20-09 2022
Kl. 18:00
Hammelev SUF Vamdrup IF Hammelev Skole
2
-
7
815412
25-09 2022
Kl. 10:00
Vamdrup IF Kolding B (2) Vamdrup Kultur og fritidscenter ARENA SYD
5
-
0
815411
25-09 2022
Kl. 13:00
FC Kolding Nord Hammelev SUF Alminde/Viuf Hallen (ude)
Hjemmehold taberdømt
815410
ti
27-09 2022
Kl. 18:00
Erritsø GIF Haderslev FK dao park Erritsø Stadion
0
-
16
815415 to
29-09 2022
Kl. 17:30
Hammelev SUF Kolding B (2) Hammelev Skole
0
-
4
815413
02-10 2022
Kl. 10:00
FC Kolding Nord Erritsø GIF Fynske Bank KunstNord
Udehold taberdømt
815414
02-10 2022
Kl. 12:00
Haderslev FK Vamdrup IF Banerne ved Haderslev Idrætscenter
6
-
4
815416
ti
04-10 2022
Kl. 17:30
Hammelev SUF Erritsø GIF Hammelev Skole
2
-
4
815418
08-10 2022
Kl. 11:00
Vamdrup IF FC Kolding Nord Vamdrup Kultur og fritidscenter ARENA SYD
Udehold taberdømt
815417
09-10 2022
Kl. 11:00
Kolding B (2) Haderslev FK Mosevej Sportsplads
1
-
2
815419
ti
11-10 2022
Kl. 18:00
Erritsø GIF Vamdrup IF dao park Erritsø Stadion
2
-
4
815421
to
13-10 2022
Kl. 17:00
FC Kolding Nord Kolding B (2) Alminde/Viuf Hallen (ude)
0
-
3
815420 to
13-10 2022
Kl. 17:45
Haderslev FK Hammelev SUF Banerne ved Haderslev Idrætscenter
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se rækkebeskrivelser her

Se ombrydningen for U14 her

Log ind