MENU

U12 drenge 8M C (2011) - efterår 2022, Pulje Øst //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
985542 ti
16-08 2022
Kl. 18:30
OB Oversidder OB-Ådalen
985540 to
18-08 2022
Kl. 17:30
Kværndrup BK Langeskov IF Kværndrup Stadion
985538 to
18-08 2022
Kl. 17:45
Oversidder Sanderum BK
985541
20-08 2022
Kl. 10:00
Dalum IF FC Østfyn Rema 1000 Park - Dalum
985539 ma
22-08 2022
Kl. 17:00
Ringe BK Årslev BK OK Arena Ringe
985544 ti
23-08 2022
Kl. 17:30
FC Østfyn OB Herrested Stadion
984977 ti
23-08 2022
Kl. 18:00
Højby S & G Kerteminde BK Müller Autotech Arena Højby
985546 to
25-08 2022
Kl. 17:30
Årslev BK Kværndrup BK Totalbanken Arena
985547
27-08 2022
Kl. 13:00
Sanderum BK Ringe BK Vestfalen Stadion
985543
28-08 2022
Kl. 11:00
Højby S & G Oversidder Müller Autotech Arena Højby
985548
28-08 2022
Kl. 12:00
Kerteminde BK Oversidder ALBANI Kerteminde Stadion
985545 ma
29-08 2022
Kl. 18:00
Langeskov IF Dalum IF Langeskov Stadion
985549 to
01-09 2022
Kl. 17:45
Oversidder Kerteminde BK
985552
03-09 2022
Kl. 10:00
Dalum IF Årslev BK Rema 1000 Park - Dalum
985553
03-09 2022
Kl. 10:00
OB Langeskov IF OB-Ådalen
985554
03-09 2022
Kl. 11:00
Oversidder FC Østfyn
985551 ti
06-09 2022
Kl. 17:30
Kværndrup BK Sanderum BK Kværndrup Stadion
985550 to
08-09 2022
Kl. 17:15
Ringe BK Højby S & G
!
NB: Højby S & G er taberdømt
OK Arena Ringe
985578 to
08-09 2022
Kl. 17:30
Sanderum BK Dalum IF Vestfalen Stadion
985564
10-09 2022
Kl. 10:00
Langeskov IF Oversidder Langeskov Stadion
985565
10-09 2022
Kl. 11:00
Årslev BK OB Totalbanken Arena
985559
11-09 2022
Kl. 10:00
Oversidder Ringe BK
985555
11-09 2022
Kl. 11:00
Højby S & G Kværndrup BK Müller Autotech Arena Højby
985608
11-09 2022
Kl. 12:00
Kerteminde BK FC Østfyn ALBANI Kerteminde Stadion
985620 to
15-09 2022
Kl. 17:30
FC Østfyn Langeskov IF Frørup Andelskasse Arena
985619
17-09 2022
Kl. 11:00
Oversidder Årslev BK
985609
18-09 2022
Kl.
Ringe BK Kerteminde BK OK Arena Ringe
985617
18-09 2022
Kl. 10:45
Dalum IF Højby S & G Rema 1000 Park - Dalum
985618
18-09 2022
Kl. 14:30
OB Sanderum BK
!
NB: Sanderum BK er taberdømt
OB-Ådalen
985616 ma
19-09 2022
Kl. 17:30
Kværndrup BK Oversidder Kværndrup Stadion
985623 to
22-09 2022
Kl. 17:45
Oversidder Dalum IF
986073
24-09 2022
Kl. 11:00
Ringe BK Kværndrup BK OK Arena Ringe
986074
25-09 2022
Kl. 10:00
Årslev BK FC Østfyn Totalbanken Arena
985621
25-09 2022
Kl. 11:00
Højby S & G OB Müller Autotech Arena Højby
986075
25-09 2022
Kl. 12:00
Sanderum BK Oversidder Vestfalen Stadion
986076 ma
26-09 2022
Kl. 17:30
Langeskov IF Kerteminde BK Langeskov Stadion
986081 ti
27-09 2022
Kl. 17:30
Oversidder Højby S & G
988934
01-10 2022
Kl. 11:00
Langeskov IF Årslev BK
!
NB: Årslev BK er taberdømt
Langeskov Stadion
986080
02-10 2022
Kl. 11:30
OB Oversidder OB-Ådalen
986079
02-10 2022
Kl. 13:00
Dalum IF Ringe BK Rema 1000 Park - Dalum
986078 ma
03-10 2022
Kl. 17:00
Kværndrup BK Kerteminde BK
!
NB: Kerteminde BK er taberdømt
Kværndrup Stadion
988933 ti
04-10 2022
Kl. 17:30
FC Østfyn Sanderum BK Herrested Stadion
988973 to
06-10 2022
Kl. 17:30
Sanderum BK Langeskov IF Vestfalen Stadion
988936
08-10 2022
Kl. 10:00
Oversidder Oversidder
988937
08-10 2022
Kl. 11:30
Ringe BK OB OK Arena Ringe
988975
09-10 2022
Kl. 11:00
Kerteminde BK Årslev BK ALBANI Kerteminde Stadion
988938 ma
10-10 2022
Kl. 17:00
Kværndrup BK Dalum IF Kværndrup Stadion
988978 ti
11-10 2022
Kl. 17:15
Oversidder Ringe BK
988935 ti
11-10 2022
Kl. 17:30
Højby S & G FC Østfyn Müller Autotech Arena Højby
988977 on
12-10 2022
Kl. 18:30
OB Kværndrup BK
!
NB: Kværndrup BK er taberdømt
OB-Ådalen
988976 to
13-10 2022
Kl. 17:00
Dalum IF Kerteminde BK
!
NB: Kerteminde BK er taberdømt
Rema 1000 Park - Dalum
988981 to
13-10 2022
Kl. 17:00
Årslev BK Sanderum BK Totalbanken Arena
988979
16-10 2022
Kl. 10:00
FC Østfyn Oversidder Frørup Andelskasse Arena
988982
23-10 2022
Kl. 11:00
Højby S & G Årslev BK Müller Autotech Arena Højby
988987
23-10 2022
Kl. 12:00
Kerteminde BK Sanderum BK ALBANI Kerteminde Stadion
988986
23-10 2022
Kl. 13:00
Dalum IF OB Rema 1000 Park - Dalum
988985 ma
24-10 2022
Kl. 17:00
Kværndrup BK Oversidder Kværndrup Stadion
988984 ma
24-10 2022
Kl. 18:15
Ringe BK FC Østfyn OK Arena Ringe
988983 ti
25-10 2022
Kl. 17:15
Oversidder Langeskov IF
988990 ti
25-10 2022
Kl. 17:30
FC Østfyn Kværndrup BK Herrested Stadion
988989
29-10 2022
Kl. 11:00
Oversidder Dalum IF
988992
30-10 2022
Kl. 10:00
Årslev BK Oversidder Totalbanken Arena
988991
30-10 2022
Kl. 11:00
Langeskov IF Ringe BK Langeskov Stadion
988988
30-10 2022
Kl. 12:00
OB Kerteminde BK
!
NB: Kerteminde BK er taberdømt
OB-Ådalen
988980 ti
01-11 2022
Kl. 17:45
Langeskov IF Højby S & G Langeskov Stadion
988993 to
03-11 2022
Kl. 17:00
Sanderum BK Højby S & G Vestfalen Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

120922: SUB Ullerslev trukket

130922: HPTI trukket

Log ind