MENU

U16 Piger (2007) 11M/9M - efterår 2022, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
979853
20-08 2022
Kl. 10:30
F16 NØFF Stenstrup Sportsplads
2
-
1
979852
20-08 2022
Kl. 11:35
Oversidder Egebjerg Fodbold (2)
979851
21-08 2022
Kl.
O K S Oversidder OKSON-Park
979854
ma
22-08 2022
Kl. 18:30
Brylle BK Vindinge BK Brylle Fritidscenter (ude)
6
-
0
979856
27-08 2022
Kl. 10:15
O K S Oversidder OKSON-Park
979860
28-08 2022
Kl.
Oversidder Morud/Korup Ubberud Ungdom (2)
979858
28-08 2022
Kl. 11:00
NØFF Vindinge BK Munkebo Idrætscenter
4
-
3
979857
28-08 2022
Kl. 16:00
Brylle BK Hesselager Brylle Fritidscenter (ude)
4
-
0
979861
04-09 2022
Kl.
Oversidder Oversidder
979870
04-09 2022
Kl. 13:00
Hesselager NØFF Hesselager Stadion
1
-
5
979869
ma
05-09 2022
Kl. 18:00
Vindinge BK Egebjerg Fodbold (2) Vindinge Sportsplads
2
-
7
979868
to
08-09 2022
Kl. 18:30
F16 O K S Stenstrup Sportsplads
7
-
0
979873
10-09 2022
Kl. 11:40
Oversidder F16
979877
11-09 2022
Kl.
Oversidder Brylle BK
979872
11-09 2022
Kl. 11:00
O K S Vindinge BK OKSON-Park
2
-
4
979875
11-09 2022
Kl. 11:00
NØFF Morud/Korup Ubberud Ungdom (2) ALBANI Kerteminde Stadion
8
-
3
979876
ti
13-09 2022
Kl. 18:00
Egebjerg Fodbold (2) Hesselager Ulbølle Stadion
11
-
1
979859
to
15-09 2022
Kl. 18:00
Egebjerg Fodbold (2) F16 Ulbølle Stadion
0
-
2
979882
17-09 2022
Kl. 15:00
Brylle BK NØFF Brylle Fritidscenter (ude)
2
-
1
979878
18-09 2022
Kl.
F16 Oversidder Kirkeby skole
979879
18-09 2022
Kl. 11:00
Vindinge BK Oversidder Vindinge Sportsplads
979880
18-09 2022
Kl. 13:00
Hesselager O K S Hesselager Stadion
2
-
5
979871
ti
20-09 2022
Kl. 18:00
Morud/Korup Ubberud Ungdom (2) Brylle BK MORUD VVS-EL STADION
3
-
2
979883
24-09 2022
Kl. 11:00
O K S Morud/Korup Ubberud Ungdom (2) OKSON-Park
Kamp udsat
979887
25-09 2022
Kl.
Oversidder NØFF
979885
25-09 2022
Kl. 10:00
F16 Vindinge BK SfB Ryttervej
2
-
1
979884
25-09 2022
Kl. 11:40
Oversidder Hesselager
979886
ti
27-09 2022
Kl. 17:45
Egebjerg Fodbold (2) Brylle BK Ulbølle Stadion
3
-
1
979918
01-10 2022
Kl. 10:00
Morud/Korup Ubberud Ungdom (2) Oversidder MORUD VVS-EL STADION
979919
01-10 2022
Kl. 10:30
Brylle BK O K S Brylle Fritidscenter (ude)
979920
02-10 2022
Kl. 11:00
NØFF Egebjerg Fodbold (2) Munkebo Idrætscenter
979889
02-10 2022
Kl. 11:30
Hesselager F16 Hesselager Stadion
979888
02-10 2022
Kl. 12:30
Vindinge BK Oversidder Vindinge Sportsplads
979855 on
05-10 2022
Kl. 18:00
Hesselager Morud/Korup Ubberud Ungdom (2) Hesselager Stadion
979923
08-10 2022
Kl. 10:00
F16 Morud/Korup Ubberud Ungdom (2) Kirkeby skole
979924
08-10 2022
Kl. 14:00
Vindinge BK Hesselager Vindinge Sportsplads
979925
09-10 2022
Kl.
Oversidder Egebjerg Fodbold (2)
979922
09-10 2022
Kl. 11:40
Oversidder Brylle BK
979921
09-10 2022
Kl. 14:00
O K S NØFF OKSON-Park
979929 to
13-10 2022
Kl. 17:30
NØFF Oversidder ALBANI Kerteminde Stadion
979927
15-10 2022
Kl. 10:00
Morud/Korup Ubberud Ungdom (2) Vindinge BK MORUD VVS-EL STADION
979928
15-10 2022
Kl. 11:00
Brylle BK F16 Brylle Fritidscenter (ude)
979926
16-10 2022
Kl.
Hesselager Oversidder Hesselager Stadion
979930
23-10 2022
Kl. 14:00
Egebjerg Fodbold (2) O K S Ulbølle Stadion
979881 on
26-10 2022
Kl. 17:45
Morud/Korup Ubberud Ungdom (2) Egebjerg Fodbold (2) MORUD VVS-EL STADION
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
010922: Marstal trukket.

Log ind