MENU

Skoleliga 2 / Piger, Pulje 4 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
271999 ti
20-09 2022
Kl. 11:30
EVN Nyborg Oure Fodbold Akademi EVN Nyborg
12
-
0
271997 ti
27-09 2022
Kl. 11:30
Idrætsefterskolen Klintsøgaard Vestsjællands idrætsefterskole Klintsøgaard Efterskole kunstgræs
3
-
1
272000 ti
11-10 2022
Kl. 14:00
Oure Fodbold Akademi Næsgaard Efterskole Oure Idrætsskole
2
-
3
272006 to
13-10 2022
Kl. 11:00
Svenstrup Efterskole Næsgaard Efterskole Svenstrup Idrætsefterskole Kunst
1
-
2
272004 ti
01-11 2022
Kl. 14:00
Hjemly Vestsjællands idrætsefterskole Hjemly Efterskole
3
-
1
272008 ma
07-11 2022
Kl. 11:00
Næsgaard Efterskole Idrætsefterskolen Klintsøgaard NFC Anlæg Syd
4
-
3
272011 to
10-11 2022
Kl. 10:30
EVN Nyborg Svenstrup Efterskole EVN Nyborg
7
-
0
272009 to
17-11 2022
Kl. 11:30
Vestsjællands idrætsefterskole Oure Fodbold Akademi Gørlevhallen
4
-
1
272005 on
23-11 2022
Kl. 13:00
Idrætsefterskolen Klintsøgaard EVN Nyborg Klintsøgaard Efterskole kunstgræs
0
-
3
272014 ti
06-12 2022
Kl. 14:00
Svenstrup Efterskole Oure Fodbold Akademi Svenstrup Idrætsefterskole Kunst
271996 to
08-12 2022
Kl. 11:30
Næsgaard Efterskole Hjemly NFC Anlæg Syd
0
-
4
272003 to
15-12 2022
Kl. 10:00
EVN Nyborg Hjemly EVN Nyborg
272012 ma
30-01 2023
Kl. 12:30
Hjemly Idrætsefterskolen Klintsøgaard Hjemly Efterskole
2
-
3
272016 on
01-02 2023
Kl. 11:00
Idrætsefterskolen Klintsøgaard Svenstrup Efterskole Klintsøgaard Efterskole kunstgræs
272018 ti
07-02 2023
Kl. 10:00
Hjemly Oure Fodbold Akademi Hjemly Efterskole
272001 on
01-03 2023
Kl. 13:00
Vestsjællands idrætsefterskole Svenstrup Efterskole Gørlevhallen
272013 ti
07-03 2023
Kl. 12:00
Næsgaard Efterskole Vestsjællands idrætsefterskole NFC Anlæg Syd
272020 ti
07-03 2023
Kl. 12:00
Vestsjællands idrætsefterskole EVN Nyborg Gørlevhallen
272021 ti
07-03 2023
Kl. 12:00
Svenstrup Efterskole Hjemly Svenstrup Idrætsefterskole Kunst
272023 ti
07-03 2023
Kl. 12:00
Oure Fodbold Akademi Idrætsefterskolen Klintsøgaard Oure Idrætsskole
272019 ti
14-03 2023
Kl. 13:00
EVN Nyborg Næsgaard Efterskole EVN Nyborg
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999
Play Off uge 15: For nr. 2 og 3 i hver pulje.
Play Off uge 18: 1/4 finale
Final-4: 23. maj Marienlyst (Odense)

Slutspil oversigt - se her

Denne turnering administreres af Dansk Skoleidræt og kan kontaktes på tlf. 20 60 30 54 eller mail jah@skoleidraet.dk
Denne turnering administreres af Dansk Skoleidræt og kan kontaktes på tlf. 20 60 30 54 eller mail jah@skoleidraet.dk 

Log ind