Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02. apr 2023
12:00
Vejle B
2
Vinding SF
4
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2023
18:30
Fredericia Fodbold (2)
0
Billund/Jelling
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2023
12:00
Vejle Kammeraterne
3
Vejle B
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2023
18:30
Billund/Jelling
7
Gauerslund IF
0
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2023
18:30
Vinding SF
7
Fredericia Fodbold (2)
0
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
11:00
Fredericia Fodbold (2)
3
Vejle B
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2023
17:45
Billund/Jelling
4
Vejle Kammeraterne
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2023
17:30
Gauerslund IF
Vejle Kammeraterne
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
13:30
Vinding SF
1
Billund/Jelling
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2023
12:00
Fredericia Fodbold (2)
Vejle Kammeraterne
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2023
18:30
Vejle B
4
Gauerslund IF
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
11:30
Vejle Kammeraterne
Vinding SF
HHT
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
12:00
Gauerslund IF
0
Fredericia Fodbold (2)
11
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2023
18:30
Billund/Jelling
5
Vejle B
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2023
11:30
Vejle Kammeraterne
Gauerslund IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2023
13:00
Billund/Jelling
5
Fredericia Fodbold (2)
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2023
17:30
Vinding SF
4
Vejle B
2
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
18:30
Fredericia Fodbold (2)
1
Vinding SF
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
12:00
Gauerslund IF
1
Billund/Jelling
6
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2023
18:00
Gauerslund IF
0
Vinding SF
6
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2023
18:30
Vejle B
0
Vejle Kammeraterne
0
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2023
14:30
Vinding SF
7
Gauerslund IF
2
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2023
18:30
Vejle B
3
Fredericia Fodbold (2)
1
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2023
19:00
Vejle Kammeraterne
3
Billund/Jelling
4
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
12:00
Billund/Jelling
2
Vinding SF
4
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
12:00
Fredericia Fodbold (2)
2
Vejle Kammeraterne
2
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
12:00
Gauerslund IF
Vejle B
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
10:30
Vinding SF
4
Vejle Kammeraterne
0
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
14:00
Vejle B
2
Billund/Jelling
1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
12:00
Fredericia Fodbold (2)
Gauerslund IF
UHT
|
JM-/puljevinderkampe (dbujylland.dk)
Tilmelding til efterårets ungdomsrækker:
Guide: Nu skal alle ungdomshold tilmeldes til efteråret (dbujylland.dk)