Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01. apr 2023
13:00
Sydmors/Nordvestmors
4
Thisted FC
0
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2023
11:15
Sjørring/Koldby/Hørdum
Spøttrup Motion & Sport
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2023
17:30
Nors/Hillerslev
1
HVA Sydthy
9
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2023
18:30
HVA Sydthy
6
Sydmors/Nordvestmors
0
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
18:30
Thisted FC
14
Sjørring/Koldby/Hørdum
0
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
12:30
Sjørring/Koldby/Hørdum
0
Sydmors/Nordvestmors
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2023
17:00
Nors/Hillerslev
1
Thisted FC
5
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
11:00
Thisted FC
Spøttrup Motion & Sport
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
11:00
Sydmors/Nordvestmors
5
Nors/Hillerslev
2
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2023
11:15
Sjørring/Koldby/Hørdum
0
HVA Sydthy
4
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2023
18:00
Nors/Hillerslev
5
Sjørring/Koldby/Hørdum
3
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2023
18:30
Spøttrup Motion & Sport
3
Sydmors/Nordvestmors
2
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
11:00
HVA Sydthy
3
Thisted FC
3
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
18:30
HVA Sydthy
4
Nors/Hillerslev
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2023
11:00
Thisted FC
5
Sydmors/Nordvestmors
5
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
18:30
Spøttrup Motion & Sport
8
Sjørring/Koldby/Hørdum
0
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2023
10:30
Nors/Hillerslev
Spøttrup Motion & Sport
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2023
11:15
Sjørring/Koldby/Hørdum
1
Thisted FC
3
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
18:30
Sydmors/Nordvestmors
Sjørring/Koldby/Hørdum
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2023
10:30
Sydmors/Nordvestmors
0
HVA Sydthy
0
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2023
19:00
Spøttrup Motion & Sport
0
HVA Sydthy
3
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2023
11:00
HVA Sydthy
5
Spøttrup Motion & Sport
0
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
18:30
Thisted FC
8
Nors/Hillerslev
2
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
11:00
HVA Sydthy
2
Sjørring/Koldby/Hørdum
0
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2023
18:30
Thisted FC
5
Spøttrup Motion & Sport
0
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2023
17:30
Nors/Hillerslev
0
Sydmors/Nordvestmors
2
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2023
18:30
Sydmors/Nordvestmors
2
Spøttrup Motion & Sport
0
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
11:00
Thisted FC
3
HVA Sydthy
0
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2023
18:30
Spøttrup Motion & Sport
0
Nors/Hillerslev
1
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2023
18:45
Sjørring/Koldby/Hørdum
3
Nors/Hillerslev
1
|
JM-/puljevinderkampe (dbujylland.dk)
Tilmelding til efterårets ungdomsrækker:
Guide: Nu skal alle ungdomshold tilmeldes til efteråret (dbujylland.dk)