Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01. apr 2023
12:30
Vinding SF
9
FC Kolding Nord (2)
0
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2023
15:00
Fredericia Fodbold
2
Gauerslund IF
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2023
11:00
Erritsø GIF
0
Vinding SF
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2023
13:00
Gauerslund IF
2
Kolding B
3
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
10:30
Kolding B
3
FC Kolding Nord (2)
1
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2023
17:30
Fredericia Fodbold
1
Vinding SF
12
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2023
18:00
Gauerslund IF
1
Erritsø GIF
2
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
11:00
Erritsø GIF
1
Kolding B
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2023
11:00
FC Kolding Nord (2)
4
Gauerslund IF
2
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2023
17:30
Fredericia Fodbold
1
Erritsø GIF
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
11:30
Vinding SF
1
Kolding B
2
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2023
17:00
Kolding B
2
Fredericia Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
17:15
Gauerslund IF
1
Vinding SF
2
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2023
18:30
FC Kolding Nord (2)
1
Vinding SF
3
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
17:00
Gauerslund IF
1
Fredericia Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2023
18:30
Vinding SF
3
Erritsø GIF
1
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2023
14:00
Kolding B
4
Gauerslund IF
1
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
18:00
Kolding B
1
Erritsø GIF
2
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
17:30
Fredericia Fodbold
0
FC Kolding Nord (2)
6
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2023
18:00
FC Kolding Nord (2)
7
Fredericia Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2023
13:00
Erritsø GIF
1
Gauerslund IF
0
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2023
17:00
FC Kolding Nord (2)
3
Kolding B
2
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
19:00
Vinding SF
Fredericia Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
11:00
Erritsø GIF
6
Fredericia Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
11:00
Kolding B
2
Vinding SF
5
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
14:00
Gauerslund IF
2
FC Kolding Nord (2)
2
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2023
18:00
Erritsø GIF
3
FC Kolding Nord (2)
1
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
16:00
Vinding SF
6
Gauerslund IF
0
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
10:30
FC Kolding Nord (2)
2
Erritsø GIF
6
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
12:00
Fredericia Fodbold
0
Kolding B
2
|
JM-/puljevinderkampe (dbujylland.dk)
Tilmelding til efterårets ungdomsrækker:
Guide: Nu skal alle ungdomshold tilmeldes til efteråret (dbujylland.dk)