Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. apr 2023
19:00
Aalborg Freja
2
Nørresundby FB
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2023
19:00
Øster Hornum IF
2
Nibe B
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2023
19:00
B52/Aalborg
0
Aalborg KFUM
10
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2023
20:00
Støvring IF
7
Sønderup/Suldrup IK Frem
0
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2023
19:00
Nørresundby FB
3
Øster Hornum IF
0
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2023
19:00
Aalborg KFUM
4
Støvring IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2023
19:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
Aalborg Freja
UHT
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2023
19:00
B52/Aalborg
1
Nibe B
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2023
19:00
Øster Hornum IF
4
Sønderup/Suldrup IK Frem
0
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2023
19:00
Aalborg Freja
1
Aalborg KFUM
4
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2023
19:00
B52/Aalborg
2
Støvring IF
4
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2023
19:15
Nibe B
3
Nørresundby FB
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2023
19:00
Aalborg KFUM
Øster Hornum IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2023
19:00
Nørresundby FB
1
B52/Aalborg
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2023
19:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
1
Nibe B
5
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2023
20:00
Støvring IF
0
Aalborg Freja
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2023
19:00
Øster Hornum IF
4
Støvring IF
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2023
19:00
B52/Aalborg
1
Aalborg Freja
5
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2023
19:00
Nørresundby FB
Sønderup/Suldrup IK Frem
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2023
19:15
Nibe B
0
Aalborg KFUM
3
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
19:00
Aalborg KFUM
Nørresundby FB
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
19:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
2
B52/Aalborg
2
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
20:15
Støvring IF
5
Nibe B
1
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2023
19:00
Øster Hornum IF
5
B52/Aalborg
0
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2023
19:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
Aalborg KFUM
HHT
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2023
19:00
Nørresundby FB
1
Støvring IF
4
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2023
19:15
Nibe B
2
Aalborg Freja
5
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2023
19:00
Aalborg KFUM
11
B52/Aalborg
1
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2023
19:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
1
Støvring IF
8
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2023
19:00
Nørresundby FB
3
Aalborg Freja
3
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2023
19:15
Nibe B
0
Øster Hornum IF
2
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2023
19:00
Aalborg Freja
Sønderup/Suldrup IK Frem
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2023
19:00
Øster Hornum IF
2
Nørresundby FB
1
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2023
19:15
Nibe B
1
B52/Aalborg
1
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2023
20:00
Støvring IF
2
Aalborg KFUM
3
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2023
19:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
0
Øster Hornum IF
1
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2023
19:00
Aalborg KFUM
4
Aalborg Freja
1
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2023
19:00
Nørresundby FB
3
Nibe B
0
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2023
20:00
Støvring IF
5
B52/Aalborg
1
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2023
19:00
Øster Hornum IF
0
Aalborg KFUM
7
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2023
19:00
B52/Aalborg
2
Nørresundby FB
3
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2023
19:15
Nibe B
Sønderup/Suldrup IK Frem
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. jun 2023
19:00
Øster Hornum IF
1
Aalborg Freja
9
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2023
19:00
Aalborg Freja
4
Støvring IF
0
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2023
19:00
Aalborg KFUM
Nibe B
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2023
19:00
Aalborg Freja
6
B52/Aalborg
0
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2023
19:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
0
Nørresundby FB
5
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2023
20:00
Støvring IF
4
Øster Hornum IF
4
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2023
19:00
Aalborg Freja
7
Øster Hornum IF
0
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2023
19:00
Nørresundby FB
1
Aalborg KFUM
2
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2023
19:00
B52/Aalborg
4
Sønderup/Suldrup IK Frem
1
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2023
19:00
Støvring IF
2
Nibe B
1
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2023
19:00
B52/Aalborg
2
Øster Hornum IF
3
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2023
19:00
Aalborg KFUM
Sønderup/Suldrup IK Frem
UHT
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2023
19:00
Aalborg Freja
Nibe B
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2023
19:00
Øster Hornum IF
3
Nibe B
1
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2023
19:00
B52/Aalborg
3
Aalborg KFUM
4
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2023
19:00
Aalborg Freja
3
Nørresundby FB
1
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2023
20:00
Støvring IF
3
Sønderup/Suldrup IK Frem
2
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2023
18:30
Aalborg KFUM
4
Støvring IF
0
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2023
19:00
Nibe B
0
B52/Aalborg
1
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2023
19:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
0
Aalborg Freja
8
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2023
19:00
Nørresundby FB
2
Øster Hornum IF
2
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
18:00
Aalborg Freja
1
Aalborg KFUM
7
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
18:15
Øster Hornum IF
3
Sønderup/Suldrup IK Frem
2
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
19:00
Nibe B
1
Nørresundby FB
0
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
20:30
B52/Aalborg
2
Støvring IF
5
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2023
18:15
Nørresundby FB
7
B52/Aalborg
0
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2023
19:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
1
Nibe B
3
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2023
20:00
Støvring IF
3
Aalborg Freja
1
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2023
20:00
Aalborg KFUM
6
Øster Hornum IF
0
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2023
17:45
B52/Aalborg
0
Aalborg Freja
4
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2023
19:00
Nørresundby FB
4
Sønderup/Suldrup IK Frem
1
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2023
19:00
Øster Hornum IF
0
Støvring IF
1
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2023
19:00
Nibe B
1
Aalborg KFUM
4
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
17:30
Aalborg Freja
Øster Hornum IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
19:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
5
B52/Aalborg
5
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
20:00
Aalborg KFUM
Nørresundby FB
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
20:15
Nibe B
2
Støvring IF
5
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2023
19:45
Støvring IF
7
Nørresundby FB
0
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
11:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
Aalborg KFUM
HHT
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
11:00
Nibe B
2
Aalborg Freja
4
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
12:00
B52/Aalborg
4
Øster Hornum IF
3
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
12:30
Nørresundby FB
Støvring IF
ANN
|
M+40 (Region 1 og Region 2):
Finale i M+40 ansættes til afvikling søndag den 5. november 2023 kl. 14.00 på neutral bane.