Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. apr 2023
18:30
Gudumholm IF
1
Mou IF
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2023
18:30
Vaarst/Fjellerad B
4
Aalborg Chang (3)
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2023
19:00
Skelund IF
0
IF Dannebrog Astrup
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2023
19:00
Svenstrup-Godthåb IF
3
Doense/Vebbestrup IF
0
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2023
19:00
Aalborg Chang (4)
0
Nøvling FK
9
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2023
19:00
Aalborg Chang (3)
7
Skelund IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2023
19:00
Mou IF
0
Svenstrup-Godthåb IF
9
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2023
19:00
IF Dannebrog Astrup
6
Aalborg Chang (4)
0
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2023
18:30
Doense/Vebbestrup IF
1
Vaarst/Fjellerad B
4
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2023
19:00
Nøvling FK
3
Gudumholm IF
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2023
18:30
Gudumholm IF
0
IF Dannebrog Astrup
4
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2023
18:30
Vaarst/Fjellerad B
6
Mou IF
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2023
19:00
Skelund IF
1
Aalborg Chang (4)
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2023
19:00
Aalborg Chang (3)
4
Doense/Vebbestrup IF
4
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2023
19:00
Svenstrup-Godthåb IF
4
Nøvling FK
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2023
19:00
Nøvling FK
Vaarst/Fjellerad B
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2023
11:45
Doense/Vebbestrup IF
4
Skelund IF
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2023
18:30
Mou IF
4
Aalborg Chang (3)
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2023
19:00
Aalborg Chang (4)
3
Gudumholm IF
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2023
19:00
IF Dannebrog Astrup
5
Svenstrup-Godthåb IF
7
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2023
18:30
Vaarst/Fjellerad B
2
IF Dannebrog Astrup
0
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2023
19:00
Skelund IF
1
Gudumholm IF
3
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2023
19:00
Svenstrup-Godthåb IF
10
Aalborg Chang (4)
1
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
18:30
Doense/Vebbestrup IF
1
Mou IF
3
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2023
19:30
Aalborg Chang (3)
4
Nøvling FK
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2023
19:00
Aalborg Chang (4)
0
Vaarst/Fjellerad B
8
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2023
19:00
IF Dannebrog Astrup
1
Aalborg Chang (3)
4
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2023
19:15
Mou IF
3
Skelund IF
1
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2023
18:30
Gudumholm IF
0
Svenstrup-Godthåb IF
12
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2023
19:00
Nøvling FK
2
Doense/Vebbestrup IF
0
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2023
19:00
Aalborg Chang (3)
1
Aalborg Chang (4)
1
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2023
19:00
Mou IF
0
Nøvling FK
3
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2023
19:00
Skelund IF
0
Svenstrup-Godthåb IF
11
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2023
18:30
Doense/Vebbestrup IF
1
IF Dannebrog Astrup
5
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
18:30
Vaarst/Fjellerad B
4
Gudumholm IF
0
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2023
18:30
Gudumholm IF
1
Aalborg Chang (3)
4
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2023
19:00
Svenstrup-Godthåb IF
Vaarst/Fjellerad B
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2023
19:00
Aalborg Chang (4)
2
Doense/Vebbestrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2023
19:00
IF Dannebrog Astrup
2
Mou IF
2
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2023
19:00
Skelund IF
1
Nøvling FK
8
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2023
18:30
Vaarst/Fjellerad B
3
Skelund IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2023
19:00
Aalborg Chang (3)
1
Svenstrup-Godthåb IF
7
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2023
19:15
Mou IF
1
Aalborg Chang (4)
1
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2023
18:30
Doense/Vebbestrup IF
3
Gudumholm IF
2
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2023
19:00
IF Dannebrog Astrup
0
Nøvling FK
2
|
Regionsmesterskab - Kampprogram