Kampnr | Tid | Hjemme | Ude | Bane | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arrangør:
lørdag den. 29-04 2023
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
09:30
Arden IF
ASV
|
|||||||||||||||||||
09:30
IK Rosendal
Hadsund B (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10:10
Hadsund B (2)
Arden IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10:10
ASV
IK Rosendal
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 29-04 2023
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
Aalborg Chang (1)
|
|||||||||||||||||||
10:00
LKB/Gistrup
Gug B (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10:40
Gug B (1)
Sønderup/Suldrup IK Frem
|
|||||||||||||||||||
10:40
Aalborg Chang (1)
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 13-05 2023
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Arden IF
Aalborg Chang (1)
|
|||||||||||||||||||
10:00
IK Rosendal
Gug B (1)
|
|||||||||||||||||||
10:40
Gug B (1)
Arden IF
|
|||||||||||||||||||
10:40
Aalborg Chang (1)
IK Rosendal
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 13-05 2023
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
ASV
|
|||||||||||||||||||
10:00
LKB/Gistrup
Hadsund B (2)
|
|||||||||||||||||||
10:40
Hadsund B (2)
Sønderup/Suldrup IK Frem
|
|||||||||||||||||||
10:40
ASV
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 03-06 2023
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
ASV
Aalborg Chang (1)
|
|||||||||||||||||||
10:00
Hadsund B (2)
Gug B (1)
|
|||||||||||||||||||
10:40
Gug B (1)
ASV
|
|||||||||||||||||||
10:40
Aalborg Chang (1)
Hadsund B (2)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 03-06 2023
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Arden IF
Sønderup/Suldrup IK Frem
|
|||||||||||||||||||
10:00
IK Rosendal
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
10:40
LKB/Gistrup
Arden IF
|
|||||||||||||||||||
10:40
Sønderup/Suldrup IK Frem
IK Rosendal
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 17-06 2023
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
10:00
Aalborg Chang (1)
Gug B (1)
|
|||||||||||||||||||
10:40
Gug B (1)
Sønderup/Suldrup IK Frem
|
|||||||||||||||||||
10:40
LKB/Gistrup
Aalborg Chang (1)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 17-06 2023
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Arden IF
IK Rosendal
|
|||||||||||||||||||
10:00
ASV
Hadsund B (2)
|
|||||||||||||||||||
10:40
Hadsund B (2)
Arden IF
|
|||||||||||||||||||
10:40
IK Rosendal
ASV
|